Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

trebam neku FS za carownership ili tut za CO...skinuo sam ivex CO ali ne radi

Citat: Rastaman poslato Januar 04, 2011, 10:43:12 PRE PODNE
trebam neku FS za carownership ili tut za CO...skinuo sam ivex CO ali ne radi
Imaš od hoxxya

Mikic95

Citat: gonss.pwn poslato Januar 04, 2011, 10:44:41 PRE PODNE
Citat: Rastaman poslato Januar 04, 2011, 10:43:12 PRE PODNE
trebam neku FS za carownership ili tut za CO...skinuo sam ivex CO ali ne radi
Imaš od hoxxya

Od Hoxxy nema komanda da prodaÅ¡ nekome auto, možeÅ¡ ga prodat samo u salonu, al jbg bolje i to nego niÅ¡ta  :D

Nik imaš od Amisa 24Mbit ?


Pitam, inače je za 24Mbit ~ 3MB/s :)

samo Å¡teta Å¡to nema amisa rasprostranjenog :)

Odmah bi prešao (bar ja)

Imaju 24Mbit + Flat, IPTV i telefon u paketu za 299kn što u suštini nije ni skupo

Znam kolko je 24mbit/s to mi frend u iskonu ima. :D Ja bi tolko u t-com želio ali preskupo bi bilo. :) Ovak plačam ~180kn 4mbit/s + flat.




Citat: Nik Delgad poslato Januar 04, 2011, 15:58:41 POSLE PODNE
Znam kolko je 24mbit/s to mi frend u iskonu ima. :D Ja bi tolko u t-com želio ali preskupo bi bilo. :) Ovak plačam ~180kn 4mbit/s + flat.

T-Scam je i opčenito najgori ISP


Citat: Joxy poslato Januar 04, 2011, 18:05:50 POSLE PODNE
Vas dvoje imate PM -.-

Ako se ne varam ova tema zove se "Glavni razgovor" a mi razgovaramo...

Citat: ƨÑ,яακƨı poslato Januar 04, 2011, 18:03:33 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Januar 04, 2011, 15:58:41 POSLE PODNE
Znam kolko je 24mbit/s to mi frend u iskonu ima. :D Ja bi tolko u t-com želio ali preskupo bi bilo. :) Ovak plačam ~180kn 4mbit/s + flat.

T-Scam je i opčenito najgori ISP

Hm.. Idemo redom

VIP - Izlazak operatera na teren izvan grada - 500 kuna

Iskon - Los signal

Optima telekom - Najveci lazovi, dodju kuci  kazu mi smo iz Hrvatskog telekoma (ljudi znaju da je t-com hrvatski telekom, ali oni kazu to je njemacki telekom) ljudi padnu na tu foru i popuse recimo... 300-400 kuna nakon isteka ugovora - Jednom ih vidite i nikad vise

T-com - Mozda jesu malo skuplji, ali izlazak tehnicara (operatera) na teren NEKOSTA NISTA! - Uvijek imate broj 0800 9000 - Signal najbolji (s tim da iskon dijeli signal s tcomom)

Pricas da je t com ili vas t scam najveci lopov? Mozda u bosni je, ali vamo u hrvatskoj nije!


Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 04, 2011, 19:14:38 POSLE PODNE
Citat: ƨÑ,яακƨı poslato Januar 04, 2011, 18:03:33 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Januar 04, 2011, 15:58:41 POSLE PODNE
Znam kolko je 24mbit/s to mi frend u iskonu ima. :D Ja bi tolko u t-com želio ali preskupo bi bilo. :) Ovak plačam ~180kn 4mbit/s + flat.

T-Scam je i opčenito najgori ISP

Hm.. Idemo redom

VIP - Izlazak operatera na teren izvan grada - 500 kuna

Iskon - Los signal

Optima telekom - Najveci lazovi, dodju kuci  kazu mi smo iz Hrvatskog telekoma (ljudi znaju da je t-com hrvatski telekom, ali oni kazu to je njemacki telekom) ljudi padnu na tu foru i popuse recimo... 300-400 kuna nakon isteka ugovora - Jednom ih vidite i nikad vise

T-com - Mozda jesu malo skuplji, ali izlazak tehnicara (operatera) na teren NEKOSTA NISTA! - Uvijek imate broj 0800 9000 - Signal najbolji (s tim da iskon dijeli signal s tcomom)

Pricas da je t com ili vas t scam najveci lopov? Mozda u bosni je, ali vamo u hrvatskoj nije!

nemoj bajke pricat, prijatelji mi rade u sluzbi za korisnike u tcomu, za izlazak na teren privatnom korisniku treba nekoliko poziva zalbe, a jos te u medjuvremenu zovu za anketu kvarova i pitaju jel netko bio, to je uzas, uopce tcom ne radi dobro... npr u osijeku nitko ne moze uploadat veci file od  1 mb, osim ako ti oni nesta ne srede na centrali, a ja sam to cekao cak 3 mjeseca da naprave...

optima - sasvim ok provider ako gledas odnos cijene i brzine, naravno i kvalitete

vip - oni nisu pravi davatelji internet usliga + imaju najlosiji mobilni internet, imao sam kod njih VipCarnet

Bnet - najbolji provider interneta u hrvatskoj, najvece brzine za najnize cijene, samo rijeci hvale za njih. Jedina mana sto je to kabelski internet pa moras zivjet u zgradi gdje su oni uveli svoje usluge. Trenutno sam na bnetu i ne idem sa njih, 8mbitni net za 120kn, sta hoces bolje...

Iskon - bolje ne pricat, uzasni su

Metro - imaju problema slicnih kao iskon, no ipak su nesto bolji, imao sam kod njih MetrCarnet

Citat: Dude poslato Januar 04, 2011, 19:35:41 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 04, 2011, 19:14:38 POSLE PODNE
Citat: ƨÑ,яακƨı poslato Januar 04, 2011, 18:03:33 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Januar 04, 2011, 15:58:41 POSLE PODNE
Znam kolko je 24mbit/s to mi frend u iskonu ima. :D Ja bi tolko u t-com želio ali preskupo bi bilo. :) Ovak plačam ~180kn 4mbit/s + flat.

T-Scam je i opčenito najgori ISP

Hm.. Idemo redom

VIP - Izlazak operatera na teren izvan grada - 500 kuna

Iskon - Los signal

Optima telekom - Najveci lazovi, dodju kuci  kazu mi smo iz Hrvatskog telekoma (ljudi znaju da je t-com hrvatski telekom, ali oni kazu to je njemacki telekom) ljudi padnu na tu foru i popuse recimo... 300-400 kuna nakon isteka ugovora - Jednom ih vidite i nikad vise

T-com - Mozda jesu malo skuplji, ali izlazak tehnicara (operatera) na teren NEKOSTA NISTA! - Uvijek imate broj 0800 9000 - Signal najbolji (s tim da iskon dijeli signal s tcomom)

Pricas da je t com ili vas t scam najveci lopov? Mozda u bosni je, ali vamo u hrvatskoj nije!

nemoj bajke pricat, prijatelji mi rade u sluzbi za korisnike u tcomu, za izlazak na teren privatnom korisniku treba nekoliko poziva zalbe, a jos te u medjuvremenu zovu za anketu kvarova i pitaju jel netko bio, to je uzas, uopce tcom ne radi dobro... npr u osijeku nitko ne moze uploadat veci file od  1 mb, osim ako ti oni nesta ne srede na centrali, a ja sam to cekao cak 3 mjeseca da naprave...

optima - sasvim ok provider ako gledas odnos cijene i brzine, naravno i kvalitete

vip - oni nisu pravi davatelji internet usliga + imaju najlosiji mobilni internet, imao sam kod njih VipCarnet

Bnet - najbolji provider interneta u hrvatskoj, najvece brzine za najnize cijene, samo rijeci hvale za njih. Jedina mana sto je to kabelski internet pa moras zivjet u zgradi gdje su oni uveli svoje usluge. Trenutno sam na bnetu i ne idem sa njih, 8mbitni net za 120kn, sta hoces bolje...

Iskon - bolje ne pricat, uzasni su

Metro - imaju problema slicnih kao iskon, no ipak su nesto bolji, imao sam kod njih MetrCarnet

Za tcom ja nepricam puste price! Imam 4mb/s, jeftino placam, mozda je kvaka sto mi stari radi tamo? Pa.. Nije :/
I koliko su puta njemu dolazili na posao odjavljivat max adsl i max tv i odlaze na vip jer su lopovi, pa se za par mjeseci vracali i rekli "Oni su lopovi" a zapravo, sjetite se sta je bilo prije tih par mjeseci

Eh da.. Optima, odite recimo u Konzum i oni ce davat neke letke, vi samo trebate potpisat dobivate sve za kunu, malo sutra! Uvalit ce vam da sve placate optimi, a imate broj od tcoma. Vjerujte, znam vise od vas svih tude! Mozda vama nisu uvalili, ali jednom hoce

Ljudi,jel zna možda neko jel postoji GamerX server na 0.3c,i ako postoji jel može IP?


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.