Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Mikic95


Correlli

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Decembar 31, 2010, 18:48:20 POSLE PODNE
Ko zna dobro, ali dobro skriptat nek mi se javi na PP :) Osim Corra, Lukse i Extremea :) Oni su skupi

Odakle ti ideja da sam ja skup? Ja nisam nikada skriptao za pare, ne skriptam za pare, niti planiram skriptati za pare.

Koji smo mi ludaci xDDDD

Evo igrali samp do maloprije xD

Ja popio fino 6 red bulla, 1 pivce (0.33), 2 čaše šampanjca....

I sad nezz sta da radim? xD


ja popio 3 jegera, 2 pivce pre frendu, pa isli u išli u krčmu tam popil pivu jbt jedva došo doma :D
Poslednja Izmena: Januar 01, 2011, 08:00:27 PRE PODNE od Freestyler
skype: marko.pintaric1 :)

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Januar 01, 2011, 04:22:58 PRE PODNE
Koji smo mi ludaci xDDDD

Evo igrali samp do maloprije xD

Ja popio fino 6 red bulla, 1 pivce (0.33), 2 čaše šampanjca....

I sad nezz sta da radim? xD


Ja sam igrao samp do 5 ???
Docek u mom gradu je bio ocajan,tako da :)

oo ljudovi,evo mene jos nisam trijezan
gdje ste isli za novu,sta ste radili  ;)
ja ostao kod kuce sa starcima i bratom,pio pivo,igrao igre,skidao neke programe,slusao linkin park world stage i nisam pozalio sto sma osta kod kuce
ustao,opet popio 2 piva,ono sta je ostalo od juce,i nisam trijezan i nemojte mi zamjeriti ako malo zaspamam burp  :D

Prestanite se furat da ste se napili, a večina vas ima 13 godina. StraÅ¡no nervira kad neki klinac koji je novu godinu proveo na kompjuteru govori kako se opio, uniÅ¡tio, demolirao od alkohola, a postove objavljivao oko ponoći  -.-'


Sretna vam Nova Godina. 

Al jbt niste mi jasni, umjesto da izaÄ'ete, zabavite se....

Ja sad u kuću ušao...
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Januar 01, 2011, 11:02:30 PRE PODNE
Prestanite se furat da ste se napili, a večina vas ima 13 godina. StraÅ¡no nervira kad neki klinac koji je novu godinu proveo na kompjuteru govori kako se opio, uniÅ¡tio, demolirao od alkohola, a postove objavljivao oko ponoći  -.-'


Sretna vam Nova Godina. 

Al jbt niste mi jasni, umjesto da izaÄ'ete, zabavite se....

Ja sad u kuću ušao...
Mogu reci samo jedno
Tako si to smijesno napisao :D
Al je istinito xD

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Januar 01, 2011, 11:02:30 PRE PODNE
Prestanite se furat da ste se napili, a večina vas ima 13 godina. StraÅ¡no nervira kad neki klinac koji je novu godinu proveo na kompjuteru govori kako se opio, uniÅ¡tio, demolirao od alkohola, a postove objavljivao oko ponoći  -.-'


Sretna vam Nova Godina. 

Al jbt niste mi jasni, umjesto da izaÄ'ete, zabavite se....

Ja sad u kuću ušao...

Koliko je znam, maloljetnici smiju biti vani do 11 sati. Ulovi ih murja idu u policiju i zovu roditelje, nanosi se socijalni qurac na familiju itd..
A ti klinci od 12-13 godina koji kazu "aaa opil sam se ko lud" zapravo nisu nista ni pili samo se preseravaju.

BalkanGaming

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Januar 01, 2011, 11:02:30 PRE PODNE
Prestanite se furat da ste se napili, a večina vas ima 13 godina. StraÅ¡no nervira kad neki klinac koji je novu godinu proveo na kompjuteru govori kako se opio, uniÅ¡tio, demolirao od alkohola, a postove objavljivao oko ponoći  -.-'
Ma izasli na balkon bacili 2-3 petarde, usli u kucu poceli se kurcit kako su se opijali -.-' !

Ja bio kod jaranice sa joÅ¡ nekom rajom, zaebavali se, pili, plesali... ocm' njena strina pravila vatromet, potroÅ¡ila oko 300 â,¬ na pirotehniku....  Kad je too krenulo pucat...
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Januar 01, 2011, 11:07:03 PRE PODNE
Ja bio kod jaranice sa joÅ¡ nekom rajom, zaebavali se, pili, plesali... ocm' njena strina pravila vatromet, potroÅ¡ila oko 300 â,¬ na pirotehniku....  Kad je too krenulo pucat...
Ja bi si zacepio usi :D
Mora da je kao tenk pucalo xD

Ja nikad nebi rekao da sam se napio jer i nije neka fora(i have 13 godina) To mi je bezveze da se pravim tu kao nesto cool msm bzvze je... Ja sam isao kod drugova-drugarica kod nas je bilo(ja tu tad nisam bio ja sam dosao posle pet min ali zato sam ja njima doneo burenca i jos nekoliko kutija, jos se jedan drug prikljucio i tak bilo je punooo) :


:P Pozdrav!!!
Poslednja Izmena: Januar 01, 2011, 12:26:39 POSLE PODNE od eXtreme

Jao, preigrali ste SA:MP čitavu noć i napili se usput -.- Nemogu da vjerujem da su i za novu godinu puni serveri :S

Meni je bilo super, bio sam sa društvom, nismo pili, kupili smo pirotehnike (slike ću kasnije staviti na komp), jeli, zezali se...

Citat: eXtreme poslato Januar 01, 2011, 12:25:47 POSLE PODNE
Ja nikad nebi rekao da sam se napio jer i nije neka fora(i have 13 godina) To mi je bezveze da se pravim tu kao nesto cool msm bzvze je... Ja sam isao kod drugova-drugarica kod nas je bilo(ja tu tad nisam bio ja sam dosao posle pet min ali zato sam ja njima doneo burenca i jos nekoliko kutija, jos se jedan drug prikljucio i tak bilo je punooo) :


:P Pozdrav!!!

Nice :D Nisam znao da je ovaj trokut toliko jak, odvalio sam luster u kući O.o

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Januar 01, 2011, 11:07:03 PRE PODNE
Ja bio kod jaranice sa joÅ¡ nekom rajom, zaebavali se, pili, plesali... ocm' njena strina pravila vatromet, potroÅ¡ila oko 300 â,¬ na pirotehniku....  Kad je too krenulo pucat...

Šteta bila magla u Sarajevu nisam vidio, nevjerujem ni da ste vi naš gore na bistriku :P.

Citat: ΉΥPΣЯΛƬӨЯ [CH] poslato Januar 01, 2011, 12:42:40 POSLE PODNE
Šteta bila magla u Sarajevu nisam vidio, nevjerujem ni da ste vi naš gore na bistriku :P.

Vjerovatno i jesam, jer smo bili u kući koja je iznad vas  :)  Negdje gore, Å¡irokača haha  :) 

A magla me s*ebala poÅ¡teno  :(  Da je nije bilo, vidio bi čitav grad i svaki vatromet, ovako sam samo svoj vidio  :/
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265