Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Coca Cola i SA:MP server nije isto.



Mikic95

Ajmo sad do 150-te strane raspravljat o CH i njihovim prednostim na Balkan Sampu, ovu su sve bezvezne priče, džabe se svaÄ'ati kad svakako niÅ¡ta nećete promijeniti, to je bilo i proÅ¡lo, danas je novi dan i gledajmo u budućnost  :P  :D

A moj osecaj mi govori da moja buducnost nece biti bas najbolja,ocekujem banderu na kontrolnom  :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Soprano poslato Decembar 27, 2010, 13:19:54 POSLE PODNE
Citat: Hoki poslato Decembar 27, 2010, 13:06:53 POSLE PODNE
Ako ćemo realno, server nije kopija CH-a, i mislim da to većina članova koji su videli opis mogu i da potvrde.
Možda ste uvideli pretnju mog servera po CH?
Razlozi koji su navedeni za kopiranje su stvarno smešni, nemam reči. Pa polovina današnjih servera ima one 3D textove i ovakve poslove.

Ali nebitno, kao što već rekoh, ja se sigurno posle ovoga neću vraćati da predstavljam svoj server ovde i pomažem novim skripterima, a, priznaćete, bio sam jedan od onih koji su na skoro svako pitanje o skriptanju odgovarali.

Pozdrav,
Hoxxy


Ne, ako oces bas iskreno ja ovdje ne vidim nikakvu prijetnju za CH. Jedini tko moze konkurirati CH je correlli sa svojim serverom, a vasi serveri su svi daleko iza CH iz jednostavnog razloga. CH postoji vec vise od 3 godine i vec se 3 godine usavrsavaju i skripte i organizacija, i team i sve ostalo. Vama sad to izgleda lako nadmasiti ali nije nimalo lako, tko god ima iskustva slozit ce se sa mnom.

To ti je isto kao da ti sad ides proizvoditi neki gazirani sok i ocekujes da ces nadmasiti coca colu. mozda i oces, ali koliko novaca ce ti trebati? koliko vremena? mozda 50-100 godina a vjerovatno ih ni tad ne bi nadmasio tako da...

Heh...

Reci ti meni onda, koji je razlog za uklanjanje mog servera odavde?

Citat: Hoki poslato Decembar 27, 2010, 13:06:53 POSLE PODNE
Ako ćemo realno, server nije kopija CH-a, i mislim da to većina članova koji su videli opis mogu i da potvrde.

To ne znam. Nemam pojma ni sta se dogodilo. Nisam uopce ovo vidio do sad. Ne pratim ti bas te detalje, nadgledam puno portala i foruma tako da ne stignem sve vidjeti. Ali mogu razgovarati s nikolom pa vidjeti sta se dogodilo. Jer moras znati da ni ja ne pohvatam sve, jednostavno nemoguce je sve pohvatati, morao bih 24h dnevno sjediti za kompjuterom.

Citat: Derekonja poslato Decembar 27, 2010, 13:22:47 POSLE PODNE
Coca Cola i SA:MP server nije isto.

CESTITAM !!  ovim si pokazo svoju pamet xD

Stvarno ste dosadni. I Å¡ta če te dobiti ako se svaÄ'ate i banove dobijate? Sigurno nece ugasiti ili oduÅ¡tati. Ako me razumete

Citat: gonss.pwn poslato Decembar 27, 2010, 14:50:35 POSLE PODNE
Stvarno ste dosadni. I Å¡ta če te dobiti ako se svaÄ'ate i banove dobijate? Sigurno nece ugasiti ili oduÅ¡tati. Ako me razumete
Jesi doša do kompa? :D

Citat: tWix poslato Decembar 27, 2010, 12:49:14 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Decembar 27, 2010, 12:46:57 POSLE PODNE
twix, rekao si da ideš. Ili ćeš sam otići ili ću te ja banovati.

Dosta mi viÅ¡e napačene djece. Soprano ti je sve objasnio u temi u "Općenito u SA:MP-u" a ti se opet naÅ¡ao tu pravit pametan.  Razguli viÅ¡e.
Sad si frajer jer si Smod -.- banaj me (bas me briga) Ionako cu otici.. Neznas ni koliko imam godina,ti ces meni da kazes da sam dete -.-'

Vidim još nisi otišao, a pozdravio si se i rekao da ideš. Evo pomoći ću ti jednim banom.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

E cujete onog mangupa, 200 kn da CH kupi vps i hosta server i web -.- hahaha pa mora stekat i da ima 10 igraca

Web free? LOL
Domen uredu.. :D

Citat: RedMan poslato Decembar 27, 2010, 14:51:43 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Decembar 27, 2010, 14:50:35 POSLE PODNE
Stvarno ste dosadni. I Å¡ta če te dobiti ako se svaÄ'ate i banove dobijate? Sigurno nece ugasiti ili oduÅ¡tati. Ako me razumete
Jesi doša do kompa? :D
ne, ne mogu nikako da provalim jbt

black_dota

Citat: Hoki poslato Decembar 27, 2010, 13:06:53 POSLE PODNE
Ako ćemo realno, server nije kopija CH-a, i mislim da to većina članova koji su videli opis mogu i da potvrde.
Možda ste uvideli pretnju mog servera po CH?
Razlozi koji su navedeni za kopiranje su stvarno smešni, nemam reči. Pa polovina današnjih servera ima one 3D textove i ovakve poslove.

Ali nebitno, kao što već rekoh, ja se sigurno posle ovoga neću vraćati da predstavljam svoj server ovde i pomažem novim skripterima, a, priznaćete, bio sam jedan od onih koji su na skoro svako pitanje o skriptanju odgovarali.

Pozdrav,
Hoxxy
Skroz si upravu!!!!

Dude cim vidi neku dobru reklamu,on brise temu,banna vlasnike i kao kopirali ch

ch je sad bog i batina koliko sam shvatio
sta da ja sad otvorim server i smislim nesto unikatno i vidim drugi server to ima i sta to mora biti prijavljeno kao unikatno a mozda dude ne prihvati jer je previse dobro  i preti ch-u

i sta sad ja neam vise unikatnu ideju jer je neko ljubomoran i onda namerno oce da mi propande server tako sto ce drugi kopirati

Mikic95

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Decembar 27, 2010, 15:02:00 POSLE PODNE
E cujete onog mangupa, 200 kn da CH kupi vps i hosta server i web -.- hahaha pa mora stekat i da ima 10 igraca

Web free? LOL
Domen uredu.. :D

Ma ovdje ima toliko glupe djece koja u sve zabadaju nos i samo oće da se svaÄ'aju bez razloga. I onda piÅ¡e ovakve gluposti kao Å¡ta je onaj napiso za VPS.

Citat: Freestyler poslato Decembar 27, 2010, 16:47:38 POSLE PODNE
omggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg jedan kopira ime Croherze RolePlay/DM 3.0 neznam ko ili to imate 3 servera ch??ili kopira...ja cu se ubit dum dum :D

Ko to?


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.