Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Jedno pitanje za admine i SModove.
Ko je i zasto uklonio temu o zastiti ideja za server bas kada sam ja postavio jednu svoju?

Citat: Aleksandar poslato Decembar 27, 2010, 21:12:11 POSLE PODNE
Jedno pitanje za admine i SModove.
Ko je i zasto uklonio temu o zastiti ideja za server bas kada sam ja postavio jednu svoju?
Fakat je nema... :D
Valjda se zgadilo adminima kopiranje i to

Correlli

Citat: Aleksandar poslato Decembar 27, 2010, 21:12:11 POSLE PODNE
Jedno pitanje za admine i SModove.
Ko je i zasto uklonio temu o zastiti ideja za server bas kada sam ja postavio jednu svoju?

Da si pročitao koju stranicu nazad onda bi znao:
Citat: Dux Correlli poslato Decembar 27, 2010, 03:24:35 PRE PODNE
Prijave unikatnih ideja brišem, ali pravilo ostaje. Ako netko negdje vidi potpuno UNIKATNO kopiranu ideju, onda neka to prijavi meni na PM, a ja ću provjeriti sve oko toga i uvesti sankcije na ovom forumu ako se iskaže da to bude potrebno.
Poslednja Izmena: Decembar 27, 2010, 22:28:11 POSLE PODNE od Dux Correlli

Ajmo preci malo na lepse teme nemojte se stalno svadjat :P
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Ko god ima imalo pameti nece uradit (kopirat) potpuno isto ko na drugim serverima tako da je sve ovo bzv....
najbolje bi bilo da se "zabrani" vise pricat o tome (brisanje postova je najbolji lijek) :D

predimo na pametnije teme   :)   :-*

Imam jedno pitanje... Kada skidam nešta sa uTorrenta i ugasim kompjuter, kasnije kad ga opet upalim hoće li mi se nastaviti skidati od tamo gdje je stalo ili ispočetka ?




cristiane


Mikic95

Citat: cristiane poslato Decembar 28, 2010, 13:15:55 POSLE PODNE
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=1557.0 sta je sa Chrisom zasto vise nije Co Admin  ::)

To sam se i ja pitao, prvo sam primjetio da ga nema online duže vrijeme i odem na njegov profil i ugleda da nije viÅ¡e Co Admin  :(

Pito sam Correllija ali neodgovara..

Btw. napravio sam own Register/Login system u Dialogu, neznam kako ali radi :D I radim Country Gamemode od 0, al ovaj puta ga necu ostavit na pola :D


Jedno pitanje,nemojte zamjeriti nisam u toku no zašto su registracije na ch forumu zatvorene?Imao sam tamo acc al sam zaboravio pass a neznam ni na kojem je mail-u bio :S
Poslednja Izmena: Decembar 28, 2010, 14:01:06 POSLE PODNE od Forbs