Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

ja 100mb uploadam za 10min , to vam je do neta ...

Moram da probam da snimim nesto,mozda su unapredili malo brzinu uploada,dugo je proslo od kad sam zadnji put probao.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


hhahah! Ja se pitam sto tako sporo ...

Size:  1,12 GB (1.209.122.592 bytes)

:D
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Lol konvertuj to -.- koji si ti bot xD konvertujes pa ti bude 20mb -,-

Kako da konvertujem ?
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Daj admina na serveru pa cu ti reci xd...
Sala ...
Skines onaj youtube downloader ...
Evo link : http://download.cnet.com/YouTube-Downloader/3000-2071_4-10647340.html
Onda instaliras i upalis program ...
Onda imas 2 opcije .. "Convert" i "Download" ides na convert , nadjes koji video oces , onda izaberes rezoluciju i cekas , problem je sto se malo duze ceka ipak je to 1gb ... Evo sada cu ja tut snimiti....

Crap,propustio sam pomracenje meseca  :'( :'( :'( Ima neko neki video od sinoc gde se bar malo vidi? :(


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Nie mjeseca vec sunca, valjd xD

Ma meseca,a ja ga propustio  :'(


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Uhuhu dok bude sledeci najverovatnije cu umret :( Glupostttt :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Decembar 21, 2010, 12:25:39 POSLE PODNE
Crap,propustio sam pomracenje meseca  :'( :'( :'( Ima neko neki video od sinoc gde se bar malo vidi? :(
I kolko sad treba proći godina da opet bude pomračenje mjeseca  :D

Citat: Yozxe poslato Decembar 21, 2010, 16:58:08 POSLE PODNE
Citat: Djea Djea poslato Decembar 21, 2010, 12:25:39 POSLE PODNE
Crap,propustio sam pomracenje meseca  :'( :'( :'( Ima neko neki video od sinoc gde se bar malo vidi? :(
I kolko sad treba proći godina da opet bude pomračenje mjeseca  :D

CitatU utorak 21. prosinca bit će možda najmračniji dan u 372 godine. Naime, taj dan kalendarski označava početak zime na sjevernoj polutci, kao i najkraći dan u godini. Sljedeći takav dan morat ćemo čekati 84 godine.

btw evo ti video Djealju, klik

Izgleda da to neÄ'emo doživjeti  :D

Kako ko :D

Jooj moram srat a neda mi se :P

E jel ima ko kakvu igru dobru? Sam da nije neka vako pucacina