Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: Lukaâ,,¢ poslato Decembar 20, 2010, 21:43:40 POSLE PODNE

Tvoja molba bi trebala ovako glasit: "HEBEM VAM SVE PO SPISKU NEMOJTE POÄŒET ILI BANAM SVE PO REDU JEL JASNO?!" haha
edit: da ubacimo malo tvog tate, nastavljam molbu... "AKO NIJE JASNO UBACIT ĆU VAS U MAŠINKU"


HAHAHAHAH.  Mislio sam napisati neÅ¡to u tom stilu, al' sam se sjetio one "Lijepa riječ gvozdena vrata otvara"... Tako nekako otp. je glasilo haha   :D
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Zna neko neki SAMP hosting da se placa preko uplate kredita ?(naravno da nije neki klosarski)  Mrzim da idem u postu :D
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Citat: tWix poslato Decembar 20, 2010, 22:39:15 POSLE PODNE
Zna neko neki SAMP hosting da se placa preko uplate kredita ?(naravno da nije neki klosarski)  Mrzim da idem u postu :D

I mene mrzi da idem u skolu al moram... aaaaa nekad mi stvarno dodje da je napustim i odem u neki kafic da se batalim...ma nek ide zivot  :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Decembar 20, 2010, 23:09:23 POSLE PODNE
Citat: tWix poslato Decembar 20, 2010, 22:39:15 POSLE PODNE
Zna neko neki SAMP hosting da se placa preko uplate kredita ?(naravno da nije neki klosarski)  Mrzim da idem u postu :D

I mene mrzi da idem u skolu al moram... aaaaa nekad mi stvarno dodje da je napustim i odem u neki kafic da se batalim...ma nek ide zivot  :D
jebemtiii hhahah jbg mora see  >:(  :'( :'(
Extreme Generation - 178.63.80.210 :7871

Mikic95

Citat: Johnnie Walker poslato Decembar 20, 2010, 23:14:48 POSLE PODNE
Citat: Djea Djea poslato Decembar 20, 2010, 23:09:23 POSLE PODNE
Citat: tWix poslato Decembar 20, 2010, 22:39:15 POSLE PODNE
Zna neko neki SAMP hosting da se placa preko uplate kredita ?(naravno da nije neki klosarski)  Mrzim da idem u postu :D

I mene mrzi da idem u skolu al moram... aaaaa nekad mi stvarno dodje da je napustim i odem u neki kafic da se batalim...ma nek ide zivot  :D
jebemtiii hhahah jbg mora see  >:(  :'( :'(

Droga čini čuda.

Da,najbolje da se drogiram -.-


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Evo rego se na YouTube... Jer zna neko kako da okacim svoj neki video ?
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Pozdrav нaмed
Ukupno vrijeme provedeno na forumu: 3 dan(a), 10 sat(i) i 16 min.
Privatne Poruke: 81 poruka, 0 su nova.
Novi postovi od vaše zadnje posjete
Novi odgovori na vaše postove

 :) :)
Ja ne moram u skolu do kraja polugodista  :D :D  ;D ;D.
Jebes ucenje uci jebanje....

Citat: tWix poslato Decembar 21, 2010, 01:27:07 PRE PODNE
Evo rego se na YouTube... Jer zna neko kako da okacim svoj neki video ?
Imas gumb upload ;)

Citat: tWix poslato Decembar 21, 2010, 01:27:07 PRE PODNE
Evo rego se na YouTube... Jer zna neko kako da okacim svoj neki video ?

Imas gore na vrhu stranice pored onog gde trazis video sa desne strane "upload" pa postavljaj do mile volje :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Decembar 21, 2010, 11:01:43 PRE PODNE
Citat: tWix poslato Decembar 21, 2010, 01:27:07 PRE PODNE
Evo rego se na YouTube... Jer zna neko kako da okacim svoj neki video ?

Imas gore na vrhu stranice pored onog gde trazis video sa desne strane "upload" pa postavljaj do mile volje :D
Nasao sam :D
Sinoc sam stavio da se upload, i evo tek je 34 % ... Sto tako sporo?
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Aufff jeste,i meni se presporo uploada tako da ni ne snimam ... ne mogu da cekam :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.