[GM] BU-Balkan UnderGround

Započeo ceLL_, Novembar 09, 2010, 22:09:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ljudi budite zadovoljni sto smo dobili ovaj gm jer ovakv gm se nedaje ma kakv bio dal je sa bugovima i na ovom modu su neki mali bugovi nisu neki veliki da nemogu da se poprave ja sam skoro sve resio samo to sa kolima nisam al sredicu imam i ja jedan veliki problem al pokusavam da resim a nikako da resim xD budite srecini sto smo dobili ovaj gm s ;D ;D ;D ;D

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD

ljudi moze neko da mi da link za download foreach plssssssssssss :P
Poslednja Izmena: Novembar 18, 2010, 20:05:10 POSLE PODNE od Exploited


lol? za #inlclude <foreach> u modu....nece da mi otvori mod..imam ga u include kao fail ali verovatno nije dobar pa mi treba nov.....
.C:\Documents and Settings\Vojkan\My Documents\Downloads\Balkan Underground\gamemodes\balkan-underground.pwn(18) : fatal error 100: cannot read from file: "foreach"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Citat: mafica poslato Novembar 18, 2010, 20:07:44 POSLE PODNE
Citat: Exploited poslato Novembar 18, 2010, 20:04:27 POSLE PODNE
ljudi moze neko da mi da link za download foreach plssssssssssss :P
STa je to :D ?
To je y_less-ov include ja mislim i koji k. bzvz spamaš? :S
Citat: Exploited poslato Novembar 18, 2010, 20:34:11 POSLE PODNE
lol? za #inlclude <foreach> u modu....nece da mi otvori mod..imam ga u include kao fail ali verovatno nije dobar pa mi treba nov.....
.C:\Documents and Settings\Vojkan\My Documents\Downloads\Balkan Underground\gamemodes\balkan-underground.pwn(18) : fatal error 100: cannot read from file: "foreach"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Tražilica? SA:MP forum?

pa normalno da sam iso to prvo..ali nema..tj ima jedan ali ne radi..pa sam mislio da neko ima ovde neki drugi link....plsss :P

Citat: Ryder{LCRP] poslato Novembar 18, 2010, 13:17:48 POSLE PODNE
ae decko smaras...
Ako si bio toliko pametan da nadjes neke bugove na mom modu reci? IH sada?
A banao sam te jel si psovao......
Ovde u temi sam njima mnogo pomogo oko ovog moda a ti sto neznas nistha nemoj tu  mi nestho pricas...


ahahahahah de mi slike da sam psovo ???

btw ima bugova sa cpovima, npr. ne gase se nakon koristenja (kad bi trebali) i sl. ja to reko ti me ban hahahahahha ne provaljuje se lolz
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

cristiane

Sta bi vi htjeli,mode da je sve uradjeno? Takav se mode kupuje a ne free ako niste do sad skontali,izgleda pojedini neznaju sredit osnovne stvari zasto onda ga i skidate

Citat: Exploited poslato Novembar 18, 2010, 20:04:27 POSLE PODNE
ljudi moze neko da mi da link za download foreach plssssssssssss :P
plsss jos jednom???:P

Imam problema sa Objekt Streamerom...
Ovako mod ima MidoStream ja kad udjem na server ne vide se objekti tek kad dodjem blizu njih...
Ubacio sam onaj CreateDynamicObject plugin streamer jedno vrijeme sve je OK ali sada uopce nema objekata

Mogao bi i ja malo pitanja :)
Bio bih zahvalan kada bi dobio odgovor kako da sredim bizove,hocu da su na prodaju,a ne da je vlasnik Emon_Condor?-.-
PozZ
Jer moj auto mnogo konja ima
prva potpis druga i u oblaku si dima
zato kad me vidis, bolje bezi od mene
ja sam narkoman, benzin tece mi kroz vene

Citat: stevic12 poslato Novembar 19, 2010, 20:18:41 POSLE PODNE
Mogao bi i ja malo pitanja :)
Bio bih zahvalan kada bi dobio odgovor kako da sredim bizove,hocu da su na prodaju,a ne da je vlasnik Emon_Condor?-.-
PozZ
Scriptfiles/cfg/bizz.cfg i samo stavi Drzava tamo gdje je ime vlasnika...
Pojavljujeli se tebi sranje ovo ko kod mene ???
Za ove objekte

Mi moze neko rec koje su komande od CIA-e? Pls?

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



Ako nekome nece server da ucita nek udje u server cfg i stavi gamemode iznad hostname....
Tako sam ja uradio i moze....
Pozz

Heh napokon rijesio sam sve problemcice u vezi ovog gamemoda  :D