[GM] BU-Balkan UnderGround

Započeo ceLL_, Novembar 09, 2010, 22:09:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Cobra 11

pa sta ti mislis??? da neko zna zasto tebi nece compile...a da ti stavis errore i linije tih errora...

meni ja vi error
[codeC:\DOCUME~1\Jozo\Desktop\mariovo\BALKAN~1\GAMEMO~1\BALKAN~1.PWN(16) : fatal error 100: cannot read from file: "MidoStream"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.
]

a ja imam taj include
Poslednja Izmena: Novembar 15, 2010, 19:01:33 POSLE PODNE od Mario_Martinez
Mario_Balukcic

black_dota

treba ti mido stream u include filevima

Mozel neko postavit mapu sa oznacenim dealershipovima. Posto sam vidio da ovdje ima ih vise dodanih.

Ovako sva pitanja vezi moda pitajte mene i gigija  i frankia jel kolko ja znam mi najvise poznajemo ovaj mod....
Ja ovaj mod imam vec mesecima i sve probleme sa resio bez pomoci.
Da prodate sva kola morate ici tamo u cars.cfg 484,144.901489,-2015.285400,0.000000,90.000000,30,20,Dealership,Jedrilica,300000,,0,1
i ovo de pise DealerShip Tu pise Sigurno necije ime to izbrisete i Napisete Ime dealership i na kraju napisete ove brojeve 0,1 kao sto pise.....
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Evo ja imam par pitanja u vezi ovog moda:

1.Kako da namestim da kad mi neko pise na report da mi ne dodju dve iste poruke,jer ispada koda spamuje?
2.Kako da namestim da kad se admin teleportuje na pirmer /gotols i pise mu da je na duznosti?
3.Zasto kad dodam vozila i udjem u njih i pise mi da se prodaju?
4.Kada ukucam /veh ID COLOR1 COLOR2 msm kad stvorim auto i udjem u njega,pise mi da se prodaje?
5.Dodao sam vozila za prodaju od default moda (GTARP) a ova sto su bila sam obrisao,i kad udjem u njih i ukucam /b buy,pise mi da nema vise zaliha xD tako nesto?
6.Nema sesto..

hvala mnogo onom ko mi odgovori :-*

Pi jebo te covek vam dao mod da ga skinete i sve i neznate lake probleme da resite!!!!!!!!!!
KADA SKINITE MOD NESMETE NISTHA DODAVAT VOZILA...AKO UBACITE jedno vozilo u mod Sve ce se pomesa..........................
Imam ja srednje Mod BU........................
Ali nemogu davat to ne daje mi se...................
Ovaj mod je zbugan..........
Ja sam dobio koji nije zbugan
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Vidio sam da u skripti ima nesto kosarka pa ako moze neko da mi kaze gdje je to i sta je to neda mi se trazit.

Moze neko da mi ga prefrli u 0.3b??  ??? Pls :)

Zlatan_Ibrahimovic

Nemas sta mnogo raditi uzmes ono samp-server od 0.3b i prebacis tako ja mislim tako sam i ja uradio xD

samo zamenis samp-server.exe sa novim i to je to,novi mozes da skines sa www.sa-mp.com

EDIT:
jbg da znate da ne spamam,u isto vreme smo postavili isti post ;)
Poslednja Izmena: Novembar 17, 2010, 20:21:42 POSLE PODNE od [BF]Monk

Cobra 11

Citat: Dario_Choki poslato Novembar 17, 2010, 19:36:37 POSLE PODNE
Vidio sam da u skripti ima nesto kosarka pa ako moze neko da mi kaze gdje je to i sta je to neda mi se trazit.
da ti ga neko i edita???? pa potrudi se i sam malo..... ravens je mod od oko 80k redova...covjek ga prevede,izmappa i tu posta...a tebi se neda pogledat nesto oko kosarke....pa mislim stvarno.... :S

Citat: [BF]Monk poslato Novembar 17, 2010, 13:33:02 POSLE PODNE
Evo ja imam par pitanja u vezi ovog moda:

1.Kako da namestim da kad mi neko pise na report da mi ne dodju dve iste poruke,jer ispada koda spamuje?
2.Kako da namestim da kad se admin teleportuje na pirmer /gotols i pise mu da je na duznosti?
3.Zasto kad dodam vozila i udjem u njih i pise mi da se prodaju?
4.Kada ukucam /veh ID COLOR1 COLOR2 msm kad stvorim auto i udjem u njega,pise mi da se prodaje?
5.Dodao sam vozila za prodaju od default moda (GTARP) a ova sto su bila sam obrisao,i kad udjem u njih i ukucam /b buy,pise mi da nema vise zaliha xD tako nesto?
6.Nema sesto..

hvala mnogo onom ko mi odgovori :-*

Ajde ljudi pomozite  :(

Ryder ti se pls ne javljaj....kad sam ti ja govorio (na TVOM SERVERU) na neku bugove, koje sam sreo, ti me strpo u areu i onda ban....i govorio da lazem za bugove hahahahah......znaci ti ne poznajes dovoljno dobro ovaj mod xD
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

ae decko smaras...
Ako si bio toliko pametan da nadjes neke bugove na mom modu reci? IH sada?
A banao sam te jel si psovao......
Ovde u temi sam njima mnogo pomogo oko ovog moda a ti sto neznas nistha nemoj tu  mi nestho pricas...
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D