Reklama maknuta zbog krsenja pravila

Započeo Sarma SAMP, Novembar 04, 2010, 14:22:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: BuBa poslato Novembar 09, 2010, 22:55:11 POSLE PODNE
nemam ja veze s njim :P a to se lako moze dokazat

Jok, vjerojatno je tvoj neroÄ'eni brat pa ima isti IP kao ti.
Poslednja Izmena: Novembar 09, 2010, 22:56:56 POSLE PODNE od Don Correlli

pa brat mu i jesam :P

al samo vi sa ch pokusavate zajebat server, a ovi ostali svi govore "sup server"...

Citat: BuBa poslato Novembar 09, 2010, 23:06:37 POSLE PODNE
pa brat mu i jesam :P
Daj ajde suti molim te sve si sad reko idi pokri se usima i suti rade
Kristijan Stipić

Correlli

Citat: BuBa poslato Novembar 09, 2010, 23:06:37 POSLE PODNE
pa brat mu i jesam :P

al samo vi sa ch pokusavate zajebat server, a ovi ostali svi govore "sup server"...
Ajde ne seri mi više sa svojim glu*ostima.

Nisi stavio ni zasluge Å¡to si kopirao od Zorana onaj introduction sustav. Istina je da je on to pobrao sa GTA SA / VC Introduction filma, ali isto je istina da si ti kod njega to prvo vidio a zasluge nisi nikakve stavio.
Ovdje nitko ne pokušava zajebat ni jedan server, a posebno mi se čini smiješno da kažeš da ti CH želi zajebat server.. zašto? CH nema ništa od toga, jer ima dovoljno svojih igrača.
Poslednja Izmena: Novembar 09, 2010, 23:12:12 POSLE PODNE od Don Correlli

ajte se lijepo prestanite svadati...svi cete imati prilike doci na server koji ce biti gotov za tjedan dana il dva...ukoliko vam se server ne svida nemojte uopce komentirati a niti dolaziti na njega, ima puno ostalih dobrih serera kao ch, gf, bs i sl...ukoliko vam se bude svidio moj vidimo se na njemu uskoro :)

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 09, 2010, 23:13:19 POSLE PODNE
ajte se lijepo prestanite svadati...svi cete imati prilike doci na server koji ce biti gotov za tjedan dana il dva...ukoliko vam se server ne svida nemojte uopce komentirati a niti dolaziti na njega, ima puno ostalih dobrih serera kao ch, gf, bs i sl...ukoliko vam se bude svidio moj vidimo se na njemu uskoro :)
I eto njega opet, decko ti mislis pravit budale od nas? Sta se foliras sta mislis da smo toliko glupi da povjerujemo da ti je ono brat? Ti si svoje licemjerje pokazao kao i svoju djetinjastos reko sam ti gore, makni se rade iz ove teme i pokri se usima
Kristijan Stipić

deci posto trazite nacin da se ovaj server zatvori kako ch nebi gubio igrace, moze se dokazat vrlo lako da smo braca a to sta vi nevjerujete to je vasa stvar :P

Citat: BuBa poslato Novembar 09, 2010, 23:26:59 POSLE PODNE
deci posto trazite nacin da se ovaj server zatvori kako ch nebi gubio igrace, moze se dokazat vrlo lako da smo braca a to sta vi nevjerujete to je vasa stvar :P
CH da propadne? Jesi ti normalan malo precjenjujes ovaj svoj mod! Da bas CH se prepala JAKEEE konkurencije pa je odlucila i poslala svim korisnicima na ovom forumu da se urote protiv tebe i tako ce jedino CH opstati, a strasan si nemam sta vise nadodati.

1. Mozes ti imati mod 15x bolji od CH ( a ti smatras da je tvoj mode bolji ) ALI razlog zasto neces dostici 10 online igraca je sta si priglup a ti mislis da mi padamo na te tvoje priglupe djecije igrice
2. Djuro je ipak malo iskusniji od tebe koji si mozda jucer otkrivo PAWN jezik, a o kvaliteti skriptanja necu niti pricati

Mislim da sam dosta reko
Poslednja Izmena: Novembar 09, 2010, 23:32:10 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Correlli

Citat: BuBa poslato Novembar 09, 2010, 23:26:59 POSLE PODNE
deci posto trazite nacin da se ovaj server zatvori kako ch nebi gubio igrace, moze se dokazat vrlo lako da smo braca a to sta vi nevjerujete to je vasa stvar :P
Mislim da čak ni MreRovih 100 servera neće oslabit zbog tvoga. Prestani se sramotit i prestani koristiti dvojni korisnički račun da nebi bilo sankcija - dobro znamo i ja i ti da ti ono nije brat.

Tako da prestani više pričat glu*osti i sramotit se, jer si već smiješan.
Poslednja Izmena: Novembar 10, 2010, 13:58:16 POSLE PODNE od Don Correlli

Lijep ureÄ'en mod! Sretno s serverom.. Dolazim na otvoranje i ostajem :D

Last nick: Paradox

ma daj pobanajte ta govna demirova i njega isto,i delete ovu temu sve pet,vidis da su neka dijeca koja su umislila da ce njihovih 12 igraca oslabit CH xD

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

black_dota


Citat: black_dota poslato Novembar 10, 2010, 13:59:30 POSLE PODNE
zasto imate ip ko na bm samo drugi port

to je tako n00bish
Zato jer imaju istog hostera tj. na istom VP-u su
Kristijan Stipić


black_dota