Reklama maknuta zbog krsenja pravila

Započeo Sarma SAMP, Novembar 04, 2010, 14:22:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.



Cobra 11

svaka cast..svida mi se....ako hoces mogu ti i pomoc oko uredivanja foruma... kontaktiraj me na PM ili preko skype (( u mom potpisu...))

black_dota

jedino sto mi se ne svidja na ovom serveru je sto se zove Sarma XD inace meni ovo jako dobro izgleda

...Neno...

jedno sto mi se nece svidjati na serveru!!! Demir i njegova ekipa,et ako niko nije znao,demir se sprijateljio sa ovim,samo mi se to nesvidja  :(



Citat: ...Neno... poslato Novembar 07, 2010, 15:59:52 POSLE PODNE
jedno sto mi se nece svidjati na serveru!!! Demir i njegova ekipa,et ako niko nije znao,demir se sprijateljio sa ovim,samo mi se to nesvidja  :(

sto je to bilo sa njime ?

...Neno...

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 07, 2010, 16:27:12 POSLE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Novembar 07, 2010, 15:59:52 POSLE PODNE
jedno sto mi se nece svidjati na serveru!!! Demir i njegova ekipa,et ako niko nije znao,demir se sprijateljio sa ovim,samo mi se to nesvidja  :(

sto je to bilo sa njime ?


Koliko sam ja cuo,ti si se sprijateljio sa demirom,i udruzili ste server [BC]&[SarmaSAMP]

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 07, 2010, 16:27:12 POSLE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Novembar 07, 2010, 15:59:52 POSLE PODNE
jedno sto mi se nece svidjati na serveru!!! Demir i njegova ekipa,et ako niko nije znao,demir se sprijateljio sa ovim,samo mi se to nesvidja  :(

sto je to bilo sa njime ?


Ha sto sto je bilo "LIK JE TOTAL N00B" kopira imena servera,pravi se vazan,lool nikad necu zaboraviti na otvaranju CH (Sa ovim 3.0 MODom) lik cim je usao na SRV odmah pokupio ban haha xD. . .Respect Djuroooo!

Hm.. Lijepo, lijepo.. Pogotovo countryyy :D Obozavam to ;) Ocekuj me, ali nemas ljep forum

Citat: ...Neno... poslato Novembar 07, 2010, 16:45:15 POSLE PODNE
Koliko sam ja cuo,ti si se sprijateljio sa demirom,i udruzili ste server [BC]&[SarmaSAMP]


Hahahaha...nema sanse...ja sam predugo radio na ovom gm-u (4 mjeseca) i trudio se previse, gm je originalan RP i mislim da skripteri znaju sto znaci napraviti original RP server...stvarno previse posla

I tako da nema sanse da se zdruzim s ikime !

Nije da se hvalim al sam se stvarno trudio i mislim da imam ono sro drugi serveri nemaju a to je originalna i puno bolje skripta. Nije gf edit to cete samo vidit :)...A sto se foruma tice ima vremena da ga sredujemo, ja cu pokusat igru bazirat na serveru, a na forumu ono najpotrebnije :)...


Eto samo da kazem, beta test je blizu, 90 % je server gotov tako da ovih 10 posto ocekujte u narednih 10 dana. moram napraviti jos bande i admin komande, ban sistem kopirati sa moje prijasnje, isto originalne skripte...Uglavnom nije puno posla al imam skolu popodne i praksu ujutro tako da ce potrajati...

Zahvaljujem na lijepim komentarima i ocekujem vas svih na otvorenju servera...dodajte me na [email protected] i postanite beta testeri, admini li gamemasteri...il nes slicno lideri i tako :)...hehehh...uzivajte mi odo ja sada moram naskriptat nes :D

zz

oMfG! Ovo je fantastican opis,a za server necu u napred da govorim...Samo me interesuje kako ste napravili http://img24.imageshack.us/img24/5916/sarmasamp27.png msm ako nije tajna,add me na MSN pa reci ako neces ovde.

heheheh...trikovi i crna magija brate...ma to se mora je**t sa textdrawcreate, textdrawtextsize, textdrawusebox, i text drawboxcolor

nemogu ti objasnit jer je to malo ujebano. ja sam nekako uspio jedva, odi na server pa isprobavaj, to sam radio 12 sati xD...al eto sexi ispalo :D

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 08, 2010, 00:52:30 PRE PODNE
heheheh...trikovi i crna magija brate...ma to se mora je**t sa textdrawcreate, textdrawtextsize, textdrawusebox, i text drawboxcolor

nemogu ti objasnit jer je to malo ujebano. ja sam nekako uspio jedva, odi na server pa isprobavaj, to sam radio 12 sati xD...al eto sexi ispalo :D

Pa dobro to! Ali kako si tu sliku ubacio... :D

Opis je Super! A msm da je i Server Extra!

Srecno....
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"