[Pomoc] Kemija

Započeo BloodMaster, Oktobar 27, 2010, 20:17:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

u PSE ti pise valencije npr ClO Cl je dvovalentan a O jednovalentan sve ti pise gore  ;D
skype: marko.pintaric1 :)


BGT Zic sa koliko ti prelazis?Ako uopce ides u skolu...Svaka ti cast,ja kemiju ne razumijem ni 2% xD
Mysterious roleplay

Bah tu valenciju sam imo u malom prstu u osvonvnoj, ništa lakše u kemiji nisam učio. :D Hvala bogu da sam je se riješio išla mi je na jetru. :) Btw pomogao bi ti i ja samo kasno sam vidio ovu temu a vidim da ti je zic već sve objasnio. :)




Puuh... Nismo pisali, niko nije ucio i jedva smo odgodili... Ali, srijeda je taj dan, dan kad nastavnica razara!

Nije ni meni bija TEST. Jejjj. :D
Citat: Nik Delgad poslato Novembar 01, 2010, 02:01:04 PRE PODNE
Bah tu valenciju sam imo u malom prstu u osvonvnoj, ništa lakše u kemiji nisam učio. :D Hvala bogu da sam je se riješio išla mi je na jetru. :) Btw pomogao bi ti i ja samo kasno sam vidio ovu temu a vidim da ti je zic već sve objasnio. :)
Koga ti jebeš u mozzak? :P

Hemija je nauka kad se BloodMaster zauka ...  :D ... Ja planiram sad da upisem Medicinsku smer laborant :P
Poslednja Izmena: Novembar 01, 2010, 09:30:35 PRE PODNE od David Škrbić

Citat: RedMan poslato Novembar 01, 2010, 09:22:19 PRE PODNE
Nije ni meni bija TEST. Jejjj. :D
Citat: Nik Delgad poslato Novembar 01, 2010, 02:01:04 PRE PODNE
Bah tu valenciju sam imo u malom prstu u osvonvnoj, ništa lakše u kemiji nisam učio. :D Hvala bogu da sam je se riješio išla mi je na jetru. :) Btw pomogao bi ti i ja samo kasno sam vidio ovu temu a vidim da ti je zic već sve objasnio. :)
Koga ti jebeš u mozzak? :P
O ćemu ti? :)