[GameMode Restart 25.06. - 20h] City of Angels RolePlay

Započeo Čkalja., Jun 18, 2023, 21:19:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

GLOBAL MODE RESTART SA:MP SERVERA CITY OF ANGELS ROLEPLAY


Obavještavamo sve SAMP igrače da je GameMode Restart odrađen na City of Angels RolePlay serveru. Novi restart je planiran za 25. juna u 20.00 sati.

Uzbuđenje se ne zaustavlja samo na restartu! Imamo i veliku vijest za vas - radnja se premjestila u slikoviti Red County. Ovaj prekrasan krajolik pruža vam potpuno novu avanturu s nevjerojatnim mogućnostima za istraživanje.

City of Angels RolePlay je jedinstven server koji nudi autentično RolePlay iskustvo. Ukoliko želite saznati više o serveru i njegovim mogućnostima, predstavljanje servera možete pronaći na Balkan Samp forumu putem sledećeg linka: https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=144036.0

Registraciju InGame računa možete obaviti preko sledećeg linka: http://coarp.online/account-registration//

Ostale informacije možete naći na SAMP CoARP forumu na adresi forum.cityofangels-roleplay.com ili posjetiti naš Discord server na https://discord.gg/G7xCYDV2.

Pripremite se za uzbudljivu avanturu u predivnom okruženju Red Countyja na City of Angels RolePlay serveru. Vidimo se tamo i želimo vam nevjerojatno iskustvo igranja!




Srdačan pozdrav,
City of Angels RolePlay GameMode Restart Team




Imamo i veliku vijest za vas - radnja se premjestila u slikoviti Red County. Ovaj prekrasan krajolik pruža vam potpuno novu avanturu s nevjerojatnim mogućnostima za istraživanje.

Ili ti ga jednostavnije, imamo malu brojku igraca i LS je prevelik za njih, te smo odlucili izabrati manje mjesto.

Citat: Galardo poslato Jun 19, 2023, 07:03:32 PRE PODNE
Imamo i veliku vijest za vas - radnja se premjestila u slikoviti Red County. Ovaj prekrasan krajolik pruža vam potpuno novu avanturu s nevjerojatnim mogućnostima za istraživanje.

Ili ti ga jednostavnije, imamo malu brojku igraca i LS je prevelik za njih, te smo odlucili izabrati manje mjesto.
Pa posto je ovo RP zajdnica i ,, hard '' roleplay kako bi to RPG igraci nazvali predstavlja vecu koncentraciju na ulicama, nego na bilo kojem RPG serveru.
Uzgred da napomenem da nas server sadrzi AFK time limit od 10 minuta.
A i da, da ti odgovorim ovo za manje mesto je jednostavno donesena odluka od strane igraca ne od Administracije.
Ne razumem ovu sarkasticnu prozivku, ako zelis podrzi jer smo vise na sampu nego pojedini serveri koji imaju od 500 do 1000 igraca. LP :)

Server koji u kontunuitetu traje 11. godina. Slažem se sa izlaganjem Levine-a.
Prijatno i sve najbolje, druže  :)


Da vam kažem ja nešto.. 11 godina sam uz City of Angels i ono što sam shvatio u 11 godina je jedna tužna istina.. Šta god da napišeš, šta god da prezentiraš, balkanski igrači će to brže-bolje popljuvati. Nikada mi nije bila jasna ta neka naša iskonska potreba da pljujemo po nečemu. Ako se ne slažete sa serverom, ili vam se pak on ne sviđa - jednostavno ne komentirate temu. Ovo je tema u kojoj vas pozivamo na 11 godina dug server. Kakvo god mišljenje o njemu imali, to je 11 godina dug server, ej. Neki se nisu ni rodili kada je on otvoren. Uglavnom si pravo za komentar daju oni koji nisu na njemu proveli dulje od 30 minuta.

U toj vašoj iskonskoj, rekao bih i žalosnoj potrebi da obezvrijedite nečiji rad i da imate napadalački stav čak i kad vas čovjek samo poziva da dođete i vidite, ja neću sudjelovati. Ako hoćete, dođite, ako ne, ne morate. Uopće mi nije namjera natezati se, ni svađati. Naša su vrata otvorena, opravdavati se ovdje nećemo, jer kažem - u ovih 11 godina uvijek je bilo onih koji trče da nešto negativno nekom kažu. Ako je to viša sila, neka im zadovoljstva.

Zašto toliko pominjete tih 11 godina? Totalno nebitno.

Citat: choppa100 poslato Jun 19, 2023, 21:50:48 POSLE PODNE
Server koji u kontinuitetu igra organizovane uloge.
Džabe vam sve te godine.

Citat: choppa100 poslato Jun 20, 2023, 09:28:09 PRE PODNE
Zašto toliko pominjete tih 11 godina? Totalno nebitno.
Džabe vam sve te godine.
Momci, ja vidim da vi pametnijeg posla i obaveza nemate osim da pljujete po necemu, posto kontam da ste deca od 15 do 20 godina i da nemate pojma o pojedinim stvarima zamolio bih vas a i moderatore ovog foruma  da se samo od ove teme udaljite ako je ikako moguce..

Citat: Levine CoA:RP poslato Jun 20, 2023, 12:49:55 POSLE PODNE
Momci, ja vidim da vi pametnijeg posla i obaveza nemate osim da pljujete po necemu, posto kontam da ste deca od 15 do 20 godina i da nemate pojma o pojedinim stvarima zamolio bih vas a i moderatore ovog foruma  da se samo od ove teme udaljite ako je ikako moguce..
a koliko ti imas godina?
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: Levine CoA:RP poslato Jun 20, 2023, 12:49:55 POSLE PODNE
Momci, ja vidim da vi pametnijeg posla i obaveza nemate osim da pljujete po necemu, posto kontam da ste deca od 15 do 20 godina i da nemate pojma o pojedinim stvarima zamolio bih vas a i moderatore ovog foruma  da se samo od ove teme udaljite ako je ikako moguce..
Držao sam prvi Baltimore server u San Fierru još 2008, pa su ga usrali, nema potrebe vaditi se na tih 11 godina.

Citatja vidim da vi pametnijeg posla i obaveza nemate osim da pljujete po necemu
Nije pljuvanje, nego realnost koja se prikriva. Server je gotov odavno. Nema se tu šta raspravljati o kvalitetu, PB-u i sranjima.

Naš projekat je propao zbog raznih stvari, nama se svidela ideja projekta kao jedini eastcoast tip role-play servera u to vreme, još sa The Wire loreom, kojeg smo posle izbacili.
I šta sad, trebamo govoriti server je otvoren pre 16 godina, to znači da je odličan i da je najbolji server na našim prostorima?

Citat: Levine CoA:RP poslato Jun 20, 2023, 12:49:55 POSLE PODNE
Momci, ja vidim da vi pametnijeg posla i obaveza nemate osim da pljujete po necemu, posto kontam da ste deca od 15 do 20 godina i da nemate pojma o pojedinim stvarima zamolio bih vas a i moderatore ovog foruma  da se samo od ove teme udaljite ako je ikako moguce..
Nemate pojma o pojedinim stvarima?
Koliko mogu primjetiti, tema je samp, tako da ne vidim poentu sto govoris da smo djeca od 15 do 20 godina i da nemamo pojma o pojedinim stvarima, ako je ovo vezano za samp.
Koje su to pojedine stvari? Da ti pomognem, kultura? Da, bas smo bezobrazni.

Ispričavam se ako si shvatio ovo kao bezobrazluk, poanta je bila da ne vidim razlog zašto se moramo klat na reklamu o serveru. Kome se ne sviđa, ima na to pravo.. Ne kužim šta ćemo postić ponižavanjima i raspravama.

Ovo je moj poslednji post sa kojim cu da se osvrnem na vas..
Prvenstveno vidim da ste skocili kada je neko spomenuo od 15 do 20 godina... Po tome ja vidim da ste vi klinci ja godina imam dovoljno mozda cak i visak nego sto je potrebno, ali to je licno moja stvar ne solim nikom pamet makar taj eastcoast sta vec i koji je to vec trip niti me interesuje niti me zanima.. Mi imamo verne igrace, dobre ljude u administraciji i JEDINI smo rp server trenutno na balkanu to su kvaliteti naseg servera 11 godina je broj koji se postuje... Lep pozdrav momcadijo! :)

Citat: Levine CoA:RP poslato Jun 20, 2023, 23:53:43 POSLE PODNE
Ovo je moj poslednji post sa kojim cu da se osvrnem na vas..
Prvenstveno vidim da ste skocili kada je neko spomenuo od 15 do 20 godina... Po tome ja vidim da ste vi klinci ja godina imam dovoljno mozda cak i visak nego sto je potrebno, ali to je licno moja stvar ne solim nikom pamet makar taj eastcoast sta vec i koji je to vec trip niti me interesuje niti me zanima.. Mi imamo verne igrace, dobre ljude u administraciji i JEDINI smo rp server trenutno na balkanu to su kvaliteti naseg servera 11 godina je broj koji se postuje... Lep pozdrav momcadijo! :)

Citatmakar taj eastcoast sta vec i koji je to vec trip niti me interesuje niti me zanima..
Nisam rekao da te treba zanimati, samo sam dao primer koji pokazuje da se ne morate pravdati i izvlačiti sa tih 11 godina, jer to nije ništa, niti znači išta koliko god da je.

CitatPo tome ja vidim da ste vi klinci ja godina imam dovoljno mozda cak i visak nego sto je potrebno
Vi ste se uhvatili te teme, iako niko nije obratio pažnju na to. Totalno nebulozna stvar, nije poenta biti stariji, a ne hvaliti se time.
Što više godina imaš pokazuje koliki si zapravo debil, šta radiš igrajući video-igre i raspravljati po forumima sa 30 i kusur godina, evo ti živ primer, ja.
Samo što imam dobru zaradu kao side-job tako da sam pri računaru više od pola dana.

Šta ja sad se trebam kurčiti i hvaliti što imam 35, pametovati jer sam stariji i praviti se važan? Mene je sramota, govorim ljudima da imam 20 i nešto. Osoba sa 30 godina igra igrice.. koliko me ljudi shvati ozbiljno?

Dižete frku i stavljate reči u tuđa usta. Lepo vam je momak prokomentarisao thread, vi ste se pronašli i iznervirali.
Ništa loše ne želim, naprotiv, forsirao sam igranje uloga na našim prostorima i podržavam to, izneo sam par činjenica vezanih za sam projekat, vi ste se našli uvređeni.

Vi imate svoj način, mi imamo svoj.
Poslednja Izmena: Jun 21, 2023, 01:49:36 PRE PODNE od choppa100