Ivo Developer

Započeo Ivo Developer, Mart 08, 2023, 21:47:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slazem se sa @realnaith jer ako ima bolest (kakvu god necu u to da ulazim) treba biti pod kontrolom roditelja i treba da ga pregledavaju sta pise po drustevim mrezama
Zz
fakenexsus



I da dodam necu da se u ovo kacim nego iznosim svoje iskreno misljenje
Zz
fakenexsus



Citat: fakenexsus poslato Mart 09, 2023, 14:13:21 POSLE PODNE
Slazem se sa @realnaith jer ako ima bolest (kakvu god necu u to da ulazim) treba biti pod kontrolom roditelja i treba da ga pregledavaju sta pise po drustevim mrezama
Ma to je pitanje vaspitanja, ljudi imaju sindrom dauna pa ne jebu mater nikome. Nije poenta pregledavati sta covek radi nego ga vaspitati tako da ne moras to raditi. A to da ljudi pokusavaju da opravdaju njegove postupke zdravstvenim stanjem, to je vec dno dna i uvreda za one koji boluju stvarno...Ja bih onda nakon posla trebo da psujem svakog 2x u jednom postu zato sto mentalno obolim od idiota i nihovih fix ideja.

Citat: User Banned poslato Mart 09, 2023, 14:39:57 POSLE PODNE
Ma to je pitanje vaspitanja, ljudi imaju sindrom dauna pa ne jebu mater nikome. Nije poenta pregledavati sta covek radi nego ga vaspitati tako da ne moras to raditi. A to da ljudi pokusavaju da opravdaju njegove postupke zdravstvenim stanjem, to je vec dno dna i uvreda za one koji boluju stvarno...Ja bih onda nakon posla trebo da psujem svakog 2x u jednom postu zato sto mentalno obolim od idiota i nihovih fix ideja.
Da ali i ako ima neki sindrom ili bolest opet roditelji trebaju da pregledavaju sta pise a ne da krene psovat tako sa 17 godina aj razumem ja imam 15 i video sam mladje od sebe da se lepse ponasaju

A i ako nema bolest ima i za ovo lek najbolje otici popricati sa psihologom ili nekim drugim
Poslednja Izmena: Mart 09, 2023, 14:51:18 POSLE PODNE od fakenexsus
Zz
fakenexsus



Citat: User Banned poslato Mart 09, 2023, 14:39:57 POSLE PODNE
Ma to je pitanje vaspitanja, ljudi imaju sindrom dauna pa ne jebu mater nikome. Nije poenta pregledavati sta covek radi nego ga vaspitati tako da ne moras to raditi. A to da ljudi pokusavaju da opravdaju njegove postupke zdravstvenim stanjem, to je vec dno dna i uvreda za one koji boluju stvarno...Ja bih onda nakon posla trebo da psujem svakog 2x u jednom postu zato sto mentalno obolim od idiota i nihovih fix ideja.

Ma brate cim se mora objasnjavati nekima ovako nesto, jasno je valjda da samo pokusavaju da se pokazu kako su dobri, duse i stanu u stranu nekoga, cisto eto da bi pokazali da su oni dobrice. Nit imam veze sa likom, niti me interesuje lik, jedino sto sam uradio je objavio mnogo realisticniji i pravi opis njega u PDF koji je namenjen za to, jer je taj isti skamovao pojedine likove, psovao majke mrtve i svasta nesto drugim clanovima foruma (meni isto iako me nesto nije briga), bez razloga. Onda zatim taj isti uzme i okaci na FB moje ime i prezime, nadimak i govori kako sam ja taj koji pravi profile, predstavlja se kao on, etc...



Toliko od mene, retardi mali  8)

Citat: realnaith poslato Mart 09, 2023, 14:58:04 POSLE PODNE
Ma brate cim se mora objasnjavati nekima ovako nesto, jasno je valjda da samo pokusavaju da se pokazu kako su dobri, duse i stanu u stranu nekoga, cisto eto da bi pokazali da su oni dobrice. Nit imam veze sa likom, niti me interesuje lik, jedino sto sam uradio je objavio mnogo realisticniji i pravi opis njega u PDF koji je namenjen za to, jer je taj isti skamovao pojedine likove, psovao majke mrtve i svasta nesto drugim clanovima foruma (meni isto iako me nesto nije briga), bez razloga. Onda zatim taj isti uzme i okaci na FB moje ime i prezime, nadimak i govori kako sam ja taj koji pravi profile, predstavlja se kao on, etc...



Toliko od mene, retardi mali  8)
Ja sam tvoje ime i prezime znao od davno al mi nista nije znacilo i to davanje imena i prezimena i to sto kace tudje slike nije bas ok po meni
Zz
fakenexsus





Da ne bude da pricam u prazno naravno  ;)

Citat: realnaith poslato Mart 09, 2023, 15:17:20 POSLE PODNE


Da ne bude da pricam u prazno naravno  ;)

Edit: Video sam to mislim da si na svom ili Tazgee-tovom discordu slao
Ja sam bio isti kao mozda i gori al sam shvatio stvari i eto toliko koliko sam se popravio kao sto sam bio rekao zato postoji lek jednostavno psiholog ili da sa roditeljima poprica jer sta je on sve govorio to nije humano
Zz
fakenexsus



" :D"
**#one&only**
**#qwerty**

Koga boli kurac sta ivo piše.. To je odraz njegove kulture i greske roditelja.. Od takve osobe me ne moze nista uvrijediti jer nisam budala da ga ozbiljno shvatim. Ako ima frustracije i nema kako lijeciti neka radi sta hoce


e sta sam sve procitao
Ecuador Online Gaming Community Founder

dsc.gg/ecuador-rp

Dobrodosao. Kao web developer sumnjam da si, ne zelim da te uvrijedim. Web developer uvijek se prvo pobrine za font slova, jer su prevelika za jedan uvod u tvoje sposobnosti. Sredi to, na racunaru je preveliko. Inace koliko god godina si, ja sigurno sam te duplo stariji podrzavam u svemu, pogotovo ako skriptas ili nesto drugo radis, jer ja apsolutno sa 23 pocinjem to.