lastparty | welcome

Započeo markosimic, Jul 28, 2022, 20:21:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: Purdinho poslato Jul 28, 2022, 22:38:08 POSLE PODNE
Ja sam posao odradio sa samostalnim dogovorom, a to sto ti sebi zacrtas nesto u glavi nije moja stvar, da ti nisi nista govorio ja ti ne bih u komentaru nista ni rekao. Jer ne reagiram osim ako mene netko dira.

Dobio mozda jesam na srw preko tvog imena pare i to jer si bio donator, ali te zato cijeli server hejtao i s time i mene jer sam igrao s tobom, svaki stream snipe i vrijedjanje upuceno meni je bilo jer tebe nisu voljeli, ne pricaj gluposti.
Smorio jednostavno, da imas znanje ne bi se prosipao na sampu nego nesto posteno napravio. aj z
Brat pregorio, purdiceee zasto se ljutis " a mene niko ne voli " nema potrebe da se lazemo, pitao sam te da li imas mod i tjt boli me kurac to sto kada ti neko iznese cinjenice, moras objaviti nesto da tog istog covjeka zajebavas sa svojim fb postom koji niko ne ferma ni 1% jer si kurcina i od covjeka i od skriptera tako da nema potrebe da pregoris to sto nisi dobro naucio pisati code mora i to neko zar ne. A ti ces taj biti i ostati, jedva dohvacas rang "koda" ATH Moda kamoli ovaj doktorat, ljubi te brat i moli da vise ne pises jer samo sebe ispaljujes =)
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: Purdinho poslato Jul 28, 2022, 21:59:33 POSLE PODNE
Aha sad seres tu , a nedavno mi se javljao? vozi bracika, nemoj puno srati sad :)

Jel pusis nasem dragom Naithanu redovito? Cini se da je tako, jadno. Znao sam da nije smijem tebi dati United Empire mod, jer si dobar s ovim bolesnikom :)
Necu vise komentirati vamo, ne nabijam ja postove na svadje kao vi, moji postovi su zasluzeno skupljeni :)
Ovo cu jos replyati, saljes mi na fb voice message kao i poruke, "Potrebne su mi pare i bilo bi dobro zaraditi nesto sa strane" na tu foru nesto... Kada si vidio da taj mod potrazuje mnogo ljudi odlucio si zaraditi "kunu" od njega, sretno ti bilo kome prodas mod, mozda ali mozda nekome ako uopste nisi ulazio u .pwn fajl tog moda, jer kada ti udjes ocigledno svaki mod puca poslije odredjene komande, sada se stvarno cujemo kada budes imao muda i argumenata da replyas na ovaj i predzadnji komentar :)
Naithan je moj brat, koji mi je pomogao oko dosta stvari to sto covjek radi bolje od tebe ne moras biti ljubomoran, nauciti cemo te, mozes uplatiti kurs taman kad prodas taj mod haha :'
Poslednja Izmena: Jul 28, 2022, 23:18:42 POSLE PODNE od almvx
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: almvx poslato Jul 28, 2022, 23:17:08 POSLE PODNE
Ovo cu jos replyati, saljes mi na fb voice message kao i poruke, "Potrebne su mi pare i bilo bi dobro zaraditi nesto sa strane" na tu foru nesto... Kada si vidio da taj mod potrazuje mnogo ljudi odlucio si zaraditi "kunu" od njega, sretno ti bilo kome prodas mod, mozda ali mozda nekome ako uopste nisi ulazio u .pwn fajl tog moda, jer kada ti udjes ocigledno svaki mod puca poslije odredjene komande, sada se stvarno cujemo kada budes imao muda i argumenata da replyas na ovaj i predzadnji komentar :)
Naithan je moj brat, koji mi je pomogao oko dosta stvari to sto covjek radi bolje od tebe ne moras biti ljubomoran, nauciti cemo te, mozes uplatiti kurs taman kad prodas taj mod haha :'
Bas naprotiv, radio sam na tom modu :) imam svoju verziju od tog moda radjenu, ne prosipaj se molim te, pare uvijek trebaju, to je definicija svega, taj jebeni papir treba za sve. Uzivaj

Cek vi stvarno mene hocete da naterate da ja pravim mod?
Volim te naith super posao samo nastavi tako, nemoj niko da te spreci <3

Citat: Purdinho poslato Jul 28, 2022, 23:19:23 POSLE PODNE
Bas naprotiv, radio sam na tom modu :) imam svoju verziju od tog moda radjenu, ne prosipaj se molim te, pare uvijek trebaju, to je definicija svega, taj jebeni papir treba za sve. Uzivaj
Ako mislis da ces se obogatiti od prodavanja gamemodova koji nisu za kriv kurac ti si poludio, jer konkretno taj mod ne kosta ni 5 - 10e cak i ako ti tu svotu neko da mozes skakati od srece..
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: almvx poslato Jul 28, 2022, 23:26:57 POSLE PODNE
Ako mislis da ces se obogatiti od prodavanja gamemodova koji nisu za kriv kurac ti si poludio, jer konkretno taj mod ne kosta ni 5 - 10e cak i ako ti tu svotu neko da mozes skakati od srece..
U posljednja 4 mjeseca, prodao sam zajednicu, dizajnove, odradio forume za pare, prodao nekoliko gamemodova i zarada je bila otprilike 350e, nemoj molim te, ali nemoj postedi nas :) UE mod je osao jednom decku za 45e, mir.
Poslednja Izmena: Jul 28, 2022, 23:32:47 POSLE PODNE od Purdinho

Citat: fajnydzieciak poslato Jul 28, 2022, 23:22:39 POSLE PODNE
Cek vi stvarno mene hocete da naterate da ja pravim mod?
Volim te naith super posao samo nastavi tako, nemoj niko da te spreci <3

Emmete, ja sam za, znam da ces iskidati i bolje bez mene  :)

Hvala brat, znaci mi kada mi kaze neko ko je velicina sto se tice code  ;D
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: fajnydzieciak poslato Jul 28, 2022, 23:22:39 POSLE PODNE
Cek vi stvarno mene hocete da naterate da ja pravim mod?
Volim te naith super posao samo nastavi tako, nemoj niko da te spreci <3
Nemojte molim vas gospodine emmette.

Inace,  po pudri mozemo samo da pisamo jako jer je govno od coveka

Estetika je perfektna, bas zato sto se ne forsira toliko.

Jedino sto bih ja promenio jeste naming macroa za boje.
Perfekcija bruca, jedva cekam da vidim sta ce biti u sledecem releaseu :D

Svaka cast, nastavi
Poslednja Izmena: Jul 29, 2022, 00:10:09 PRE PODNE od omar the dinosaur

Citat: choppa100 (livin) poslato Jul 29, 2022, 00:05:15 PRE PODNE
Estetika je perfektna, bas zato sto se ne forsira toliko.

Jedino sto bih ja promenio jeste naming macroa za boje.
Perfekcija bruca, jedva cekam da vidim sta ce biti u sledecem releaseu :D

Svaka cast, nastavi

Radim na tome  :)
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

/gamemodes/external/server/speedometer.pwn

Koja je svrha ovog loopa
[pawn]hook OnPlayerUpdate(playerid)
{
        new Float:fPos[3], Float:fSpeed;
   if(GetPlayerState(playerid) == PLAYER_STATE_DRIVER)
   {
      for(new i; i < 4; i++) //ovo ovde
      {
          new speed[128];
          new vid = GetPlayerVehicleID(playerid);
          format(speed,sizeof(speed), "%d km/h", GetVehicleSpeed(vid));
          TextDrawSetString(p_SpeedoMeterTextdraw, speed);
      }
   }
    return 1;
}[/pawn]

Zasto ne u OnPlayerStateChange kao i za showanje
[pawn]hook OnPlayerUpdate(playerid)
{
   if(!IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
   {
      TextDrawHideForPlayer(playerid, p_SpeedoMeterTextdraw);
   }
    return 1;
}[/pawn]

Citat: PazzOnee poslato Jul 29, 2022, 00:28:24 PRE PODNE
Koja je svrha ovog loopa

[pawn]hook OnPlayerUpdate(playerid)
{
        new Float:fPos[3], Float:fSpeed;
   if(GetPlayerState(playerid) == PLAYER_STATE_DRIVER)
   {
      for(new i; i < 4; i++) //ovo ovde
      {
          new speed[128];
          new vid = GetPlayerVehicleID(playerid);
          format(speed,sizeof(speed), "%d km/h", GetVehicleSpeed(vid));
          TextDrawSetString(p_SpeedoMeterTextdraw, speed);
      }
   }
    return 1;
}[/pawn]

Sto se tog loop-a tice, trenutno on nema svrhu, ostavio sam ga tu zbog sistema koji dolazi u v0.8.5a i ne zelim ga otkriti, mogu reci samo da ce brzinomer moci da se pokvari... Princip rada, kako sam zamislio ce se moci videti kada izbacim v0.8.5a...

Zasto ne u OnPlayerStateChange kao i za showanje
Citat: PazzOnee poslato Jul 29, 2022, 00:28:24 PRE PODNE
[pawn]
        hook OnPlayerUpdate(playerid)
{
   if(!IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
   {
      TextDrawHideForPlayer(playerid, p_SpeedoMeterTextdraw);
   }
    return 1;
}
}[/pawn]

Ova verzija koja je objavljena, generalno nije ispeglana do kraja. Morao sam da skocim do dokumentacije da proverim nesto, zato odgovor u vezi ovoga kasni...

Sigurno je postojao neki razlog, zasto sam postavio to tu, ali se ne mogu setiti kog.
Mislim da je problem bio u tome da nije zeleo da mi ukloni Textdraw, ali nisam siguran, pa sam samo uradio tako dok se ne odlucim posvetiti da zavrsim sistem brzinomera, sobzirom da imam svasta nesto vezano za njega kroz jedan sistem(naveo sam gore)...
Takodje da ti se zahvalim posto sam radio juce/danas veh ownership sys, skontao sam da mi na privatnim vozilima radi brzinomer dok na staff vozilima ne radi, tako da cu se pozabaviti time, a verujem da znam do cega je, sta sam zaboravio...
Svakako cu pogledati malo vise trenutni sistem i bit ce fixan u v0.8.5a koja dolazi...


Hvala jer si pogledao zapravo code, trenutna v0.5.7a je nastala kada sam odvojio sve sisteme koji rade, napakovao i uradio "release", te se moze videti da ima viska stvari za koje sam jednostavno zaboravio izbrisati...
Trenutno mogu reci da sam v0.8.5a verziju totalno uradio recode u smislu izgleda, dosta toga sam optimizovao, doradio i bolje organizovao...
Jednostavno nisam gledao na to mnogo, jer mi je ovo skriptanje zabava, da skrenem misli sa nekih drugih stvari, koje su vezane za zdravlje...
Verovatno nisam trebao ovako izbaciti, dok nisam sve lepo poslozio ali neka, svi mi ucimo tako i ja, na greskama, tudjim ili svojim.

Jos jednom hvala sto si pogeldao code, ukazao mi na nesto, zapravo pronasao bag pored trenutnih 17 kojih imam, koje resavam polako...

Ps. jako lose stojim sa TDovima jer ih nikad nisam voleo, al doslo vreme da se i oni nauce kako treba  :D

HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: .fuck poslato Jul 28, 2022, 22:11:22 POSLE PODNE
@dazer ova budala jos nije banovana jel?
Ne mogu ga ja banovat.. Prijavljen je, a sad sta ce i kada ce biti to ne znam :/

Samo nastavi kralju
Zz
fakenexsus