lastparty | welcome

Započeo markosimic, Jul 28, 2022, 20:21:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Purdinho poslato Jul 28, 2022, 23:28:19 POSLE PODNE
U posljednja 4 mjeseca, prodao sam zajednicu, dizajnove, odradio forume za pare, prodao nekoliko gamemodova i zarada je bila otprilike 350e, nemoj molim te, ali nemoj postedi nas :) UE mod je osao jednom decku za 45e, mir.
Ja koji sam prodavao tdove za 20-30e za jedan sat i zaradio 100e  8)

Citat: fajnydzieciak poslato Jul 29, 2022, 16:45:43 POSLE PODNE
Ja koji sam prodavao tdove za 20-30e za jedan sat i zaradio 100e  8)
Svaka cast :D fina zarada

Citat: Purdinho poslato Jul 28, 2022, 23:28:19 POSLE PODNE
U posljednja 4 mjeseca, prodao sam zajednicu, dizajnove, odradio forume za pare, prodao nekoliko gamemodova i zarada je bila otprilike 350e, nemoj molim te, ali nemoj postedi nas :) UE mod je osao jednom decku za 45e, mir.
ja mislim da nema potrebe pricati o zaradi samo bi se osramotio decko
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Samo nastavi
Poslednja Izmena: Jul 29, 2022, 17:17:04 POSLE PODNE od ʟᴀᴋᴇʀɪɴɢ

Citat: Purdinho poslato Jul 28, 2022, 21:10:03 POSLE PODNE
Blah.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

@tema sik go my friend
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Citat: .paradoxDSGN poslato Jul 29, 2022, 16:55:43 POSLE PODNE
ja mislim da nema potrebe pricati o zaradi samo bi se osramotio decko
Kako ti kazes hahahahahahha

https://ibb.co/N7G87cK , ovo je zadnjih 8 mjeseci od sampa i drugih stvari sto sam vrsio usluge ,miruj molim te.
Poslednja Izmena: Jul 29, 2022, 21:05:38 POSLE PODNE od Purdinho

Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: Purdinho poslato Jul 29, 2022, 21:02:18 POSLE PODNE
Kako ti kazes hahahahahahha

https://ibb.co/N7G87cK , ovo je zadnjih 8 mjeseci od sampa i drugih stvari sto sam vrsio usluge ,miruj molim te.
svestan si toga da u nicku nemam dzabe DSGN? uzimali smo do 400$ mesecno tkd cuti pls
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: .paradoxDSGN poslato Jul 29, 2022, 22:13:10 POSLE PODNE
svestan si toga da u nicku nemam dzabe DSGN? uzimali smo do 400$ mesecno tkd cuti pls
Svaka cast, ne kazem ja nista za tebe,ali nemoj molim te meni srati ako ne znas jel zaradjujem ili ne :)

Selam momci, da vam nabrzaka ja kazem nesto..
Saberite sve te pare sto se zaradili, eh ja sam duplo toliko. (Poenta je, nikog ne boli kurac za to)
ALL CAPS when you spell the name.

Citat: Purdinho poslato Jul 29, 2022, 22:22:00 POSLE PODNE
Svaka cast, ne kazem ja nista za tebe,ali nemoj molim te meni srati ako ne znas jel zaradjujem ili ne :)
ne mesam se ja u to nego me izitira tvoje laganje npr za par modova gde si na fb okacio i naveo neke sulude cene a na kraju se ispostavilo da je to nesto sitno. Ti si prvi spomenuo zaradivanje iz nicega nik ote nije pitao o tome pa molim te cuti
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: .paradoxDSGN poslato Jul 29, 2022, 22:37:13 POSLE PODNE
ne mesam se ja u to nego me izitira tvoje laganje npr za par modova gde si na fb okacio i naveo neke sulude cene a na kraju se ispostavilo da je to nesto sitno. Ti si prvi spomenuo zaradivanje iz nicega nik ote nije pitao o tome pa molim te cuti
Da se razumijemo , ja svaki mod koji prodajem , prodajem po 10-20e , nisam ja kriv ako zaradim vise, dapace to je dobro za mene, boli me k

Citat: Purdinho poslato Jul 29, 2022, 22:42:05 POSLE PODNE
Da se razumijemo , ja svaki mod koji prodajem , prodajem po 10-20e , nisam ja kriv ako zaradim vise, dapace to je dobro za mene, boli me k
hahaha 10 20 a za abstract koi nije valjao kurcu cenio si ga 60, a naravno za vise i ne mozes dati jer su svi vecinom golo sranje i ne vrede ni tih para
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: .paradoxDSGN poslato Jul 29, 2022, 22:54:47 POSLE PODNE
hahaha 10 20 a za abstract koi nije valjao kurcu cenio si ga 60, a naravno za vise i ne mozes dati jer su svi vecinom golo sranje i ne vrede ni tih para

Nemoj da trazim sada papir od western uniona da je osao za jebenih 80e jebem te glupa
Ja trazio 25, decko reko jel moze 80, ja gledam koji k
Poslednja Izmena: Jul 29, 2022, 22:59:28 POSLE PODNE od Purdinho

Citat: Purdinho poslato Jul 29, 2022, 22:55:48 POSLE PODNE
Nemoj da trazim sada papir od western uniona da je osao za jebenih 80e jebem te glupa
Ja trazio 25, decko reko jel moze 80, ja gledam koji k
a objavio na fb kako te je lik molio da mu das za 60.

A naravno kad si cuo to 80 tvoje dupe je zinulo za novcem i rekao si moze moze preko cega uplata
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?