Balkan-Union Role Play

Započeo Spetsnaz, Oktobar 20, 2010, 09:26:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Ovo jeste revens sa malo vrlo malo edita ovaj mod sam prvo naso koji radi sad obradjujem neki mod nadam se da cu njega da ubacim nemojte mi zameriti tek sam otvorio server :D neznam ni ja puno da skriptam al po nesto znam

Citat: Spetsnaz poslato Oktobar 20, 2010, 20:13:15 POSLE PODNE
Ovo jeste revens sa malo vrlo malo edita ovaj mod sam prvo naso koji radi sad obradjujem neki mod nadam se da cu njega da ubacim nemojte mi zameriti tek sam otvorio server :D neznam ni ja puno da skriptam al po nesto znam
Samo se trudi i bice sve extraaa :D
OFF: MOJ 600 post :D

Opis mi nije nesto..malo treba biti zanimljivije,vise boja i to,ovako je ne pregledno
Citat: gonss.pwn poslato Oktobar 20, 2010, 20:17:22 POSLE PODNE
Samo se trudi i bice sve extraaa :D
OFF: MOJ 600 post :D
Drago mi je za tebe  :) castim te pivom ako te ikad vidim(napisi na celu gonss da te mogu prepoznati hehe  :D)




Citat: Sub Zero poslato Oktobar 20, 2010, 20:38:10 POSLE PODNE
Opis mi nije nesto..malo treba biti zanimljivije,vise boja i to,ovako je ne pregledno
Citat: gonss.pwn poslato Oktobar 20, 2010, 20:17:22 POSLE PODNE
Samo se trudi i bice sve extraaa :D
OFF: MOJ 600 post :D
Drago mi je za tebe  :) castim te pivom ako te ikad vidim(napisi na celu gonss da te mogu prepoznati hehe  :D)

Necemo OFF,ajmo na PM :D

cristiane

Sretno sa serverom,al koliko vidim ti neznas ni aktivirati forum koji si napravio al ay naucit ces :D ;) mozda dodjem na otvorenje mada mi je najmrzi raven mod :(

Citat: cristiane poslato Oktobar 20, 2010, 20:52:00 POSLE PODNE
Sretno sa serverom,al koliko vidim ti neznas ni aktivirati forum koji si napravio al ay naucit ces :D ;) mozda dodjem na otvorenje mada mi je najmrzi raven mod :(

Ne volite ravens,ne volite godfather  :o sta volite...barem neka pokusaju da malo edituju gamemod,dodaju neke bande i to :-\




cristiane

Citat: Sub Zero poslato Oktobar 20, 2010, 21:05:19 POSLE PODNE
Citat: cristiane poslato Oktobar 20, 2010, 20:52:00 POSLE PODNE
Sretno sa serverom,al koliko vidim ti neznas ni aktivirati forum koji si napravio al ay naucit ces :D ;) mozda dodjem na otvorenje mada mi je najmrzi raven mod :(

Ne volite ravens,ne volite godfather  :o sta volite...barem neka pokusaju da malo edituju gamemod,dodaju neke bande i to :-\

Ne kontam kome se obracas da ne voli godfather,ja mrzim ravens zato sto svaku sedmicu otvori se rp server sa ubacenim raven modem,bez edita..,Ako je ovaj lik pocetnik skriptanju neznam zasto krece sa larp modem,jer nece lako izgraditi popularnost neku kao sto planira..,

Zlatan_Ibrahimovic


ima nesto novo ali nisam to napisao ovde ubacicu nov mod zavrsavam ga e nego zna neko ja napravim kapiju sve ok i ja kad udjem na server kucam /pdgo (to mi je komanda) i onda pise kao otvorio si kapiju a ispod pise Unknow Command ? zna neko kako to da sredim?

Treba puno vremena i truda da se napravi dobar mod..svi serveri koriste GF ili Ravens edit i rijetko koji je napravio svoj GM od 0 i sa njim otvorio server..ali i sa GF editom i sa dobrom ekipom moze vam biti dobar server




forum radi sad dao sam vam pogresnu admresu promenicu na pravu a naso sam i skriptera (ja znam nesto ali on zna mnogo vise) tako da se nadam da cemo da uspemo bar prosecno da nam bude 20 igraca jos bolje vise ali ce biti malo teze sad cu da promenim admresu foruma

Hvala svima koji su mi cestitali sretno i vama sa bilo cime skriptom serverom ako otvorite dobijanjem admina ili GM ili lidera na nekom serveru puno srece sa svime :D Hvala svima jos jednom!!!

Hahahaha "Koma" opis...Sretno tebi bilo,ali ako cemo iskreno svi su  se zalijepili za Raven kao da je od zlata(a nije),sto rezultuje slabim razvojom (posjetom) na serveru, jos ako je malo doradjen....

Forum isto Koma,ali et :D
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2010, 02:01:26 PRE PODNE od Classico

Znam da revens nije neki mod i to cu da promenim kad zavrsim ovaj sto sad radim a meni se forum svidja tako da me bas briga sta ti mislis i vecina je rekla da je dobar a sad ti oces da napravim forum od zlata a tek sam poceo sa serverom :D