Balkan-Union Role Play

Započeo Spetsnaz, Oktobar 20, 2010, 09:26:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Kad kazem Koma onda to i mislim,jer si postavio forumbez ikakvih promjena,mogao si se barem potruditi promijeniti logo "Overview theme"...

Raven bi bio super mod da svi ne otvaraju server sa tim modom..samo skinu preveden Ravens mod,i odma uzmu host....nema logike.... :(...da se moze samo zabraniti da predstavljaju svoj server bez trunke edita




Evo da zakljucimo ovo silno raspravljanje,mod nam je za sada Ravenov,nesto malo dodato na njega i nije skoro nista editovan,forum nam je odlican po mome misljenju iako je free domen,a adresa je www.balkanunion-samp.tk , logo za forum je trenutno u izradi pa ga nema na forumu  ::) ::) Ako ima neko ko zna da skripta i edituje gamemode neka mi se javi na PM...Toliko za sada.
Extreme Generation - 178.63.80.210 :7871

otvarate servera a ne znate skriptai  ::) i jos trazite nekoga da vam skripta.... :'(




pa sta sta tebi to smeta nas problem nego zna neko kako mogu da nadjem Filipa Pavlovica Pavlaku? Neznam kako se potpisuje na forumu ako on procita ovo nek mi se javi ja sam Nikola Krstic secas se sa raspusta molim te!!!

smeta mi zato sto ljudi nemaju sta jesti a vi otvarate server,dajete jeb*** pare za host A NE ZNATE NI SKRIPTATI!!!!!




a ja ti ponovo kazem to nije tvoj problem dajem moje pare ne tvoje a skriptera cu da nadjem a i imam dobar mod tako da ako ga ne nadjem necu da prekinem sa radom !!! A ti umesto da pomognes zbog toga sto neznam ti me jos na neki nacin vredjas!!!

LOL...ja tebe vrijedajm zato sto kazem da ne znate skriptati a dajete pare bezveze




Reko sam na neki nacin a i mozes da procitas PRAVILA PRE POSTAVLJANJA KOMENTARA pa vidi da to sto si ti meni napisao nije po pravilima!

Sretno sa serverom!!! Opis nije loÅ¡!  :D

Hvala puno evo vidis kako mi ovaj zeli srecu a ti me kritikues :D Hvala ti!!! I svima ostalima koji su mi cestitali

E ovako,molio bih lock za ovu temu,stavljamo novi mod,preved,editovan gf sa mnostvo sadrzaja,uvjeren sam da ce server biti uspijesan...Glavni skripteri su Nicky Boss  i Ricky (NaNx),domen za forum ce biti na .com domeni ,pravicemo novi oglas.Sub Zerol tisina!!! pozdrav za sve :) :) :D Toliko za sada
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2010, 22:46:11 POSLE PODNE od lesinar1987
Extreme Generation - 178.63.80.210 :7871

Tacno je za skriptere vidite uspecemo :D

makelele

sretno vam,ali nemozes ti tako govoriti uspecemo tu se treba dosta namuciti da bi uspjeli!!!

Hahahaha znam ali skripter je extra i mod takodje a imam dva poznata skriptera koji mogu da dovedu po 20 igraca pa sad ako to nije uspeh neznam sta je :D