Reunited Community | Full Verzija

Započeo Pexara, Februar 12, 2022, 15:05:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Grella™ poslato Februar 14, 2022, 19:47:44 POSLE PODNE
Zahtijevam ja kao autor ovoga da se ovaj mod obrise
a dje je uputstvo za upotrebu?

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter



ne znam cemu drama oko moda iskreno, ne cini mi se kao nista spec
xd

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: bunta poslato Februar 15, 2022, 11:44:20 PRE PODNE
ne znam cemu drama oko moda iskreno, ne cini mi se kao nista spec
xd

Sta da ti kazem skamer se razotkrije brzo.
Pexara on Duty! - /pitaj


Lep edit ath-a.Čak i ako ne volim samim tim i ne preferiram ove ath modove ovaj me je oduševio,nisam puno zalazio u sam mod,sutra ću ga istražiti detaljnije ali ovo što sam video do sada je top.Šteta što si skamovan,moraš da paziš sa kim sarađuješ.
Inače što se tiče ovih što pišu da mod ne radi, momci mod radi, treba da dodate stvari koje fale, ako znate nešto više od samog startanja konzole ovo vam nije problem.
Ps.
Ja sam startovao mod brate jel sam ja sada skripter  ??


Ja sam startovao mod brate jel sam ja sada skripter  ??
[/quote]Verovatno
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Citat: _audi poslato Februar 17, 2022, 09:25:02 PRE PODNE
Ja sam startovao mod brate jel sam ja sada skripter  ??
Verovatno

Niko nije rekao ako startas mod profesonalni skripter si, mod sam zabagao ako si skripter naces bag...
Pexara on Duty! - /pitaj

Citat: Apolo poslato Februar 17, 2022, 03:06:18 PRE PODNE
Lep edit ath-a.Čak i ako ne volim samim tim i ne preferiram ove ath modove ovaj me je oduševio,nisam puno zalazio u sam mod,sutra ću ga istražiti detaljnije ali ovo što sam video do sada je top.Šteta što si skamovan,moraš da paziš sa kim sarađuješ.
Inače što se tiče ovih što pišu da mod ne radi, momci mod radi, treba da dodate stvari koje fale, ako znate nešto više od samog startanja konzole ovo vam nije problem.
Ps.
Ja sam startovao mod brate jel sam ja sada skripter  ??

Mod je sasvim dobar ali steta sto nisam otvorio server izgubio sam volju za sampere skroz na skorz poslje ovog sto sam skamovan ne planiram da dalje pricam o sampu... Nekad davno kad sam prvi put otvarao server u to vrjeme je bilo normalnih ljudi ovo vrjeme ne...

Lako je dodati fajlove koje fale i startat server treba naci bag koji sam zabagao malo njih ce znati u cemu je problem  :)
Pexara on Duty! - /pitaj

Citat: Pexara poslato Februar 13, 2022, 14:35:48 POSLE PODNE

Malo si buraz pogresio post ako nisi znao mod licno sam ja zabagao da bi pravi skripteri znali kako da nadju bag namjerno sam to uradio, a tebe molim da se ne pravis pametan ako ikako moguce no hate nemam nista protiv tebe al to sta ti pises to je klasicna glupost.
Izbegavam da odgovaram nakon sto sam dao misljenje ali eto reci cu par stvari.

Prvo, nisam pogresio post i stojim iza svega sto sam napisao, a mod nisam ni pokretao ili ti gledao slike nego sam pogledao kod, i to je za mene ono sto cini mod a ne textdraw i mape.
Drugo, pravi skripter kad vidi clan30 kao podatak u enum a ne niz nece ni traziti "sta si ti namerno zabagovao" nego ce lepo odmah samo zatvoriti editor i kliknuti delete.

Kazes da sam napisao klasicnu glupost... Gde i koju glupost molim te? Sve sto sam napisao.. ja sam i obrazlozio cinjenicama...Jedinu klasicnu glupost koju ja vidim je "zabagovao sam mod namerno", ali to nisam ja napisao nego ti.

Citat: Deleted User poslato Februar 17, 2022, 22:15:31 POSLE PODNE
Izbegavam da odgovaram nakon sto sam dao misljenje ali eto reci cu par stvari.

Prvo, nisam pogresio post i stojim iza svega sto sam napisao, a mod nisam ni pokretao ili ti gledao slike nego sam pogledao kod, i to je za mene ono sto cini mod a ne textdraw i mape.
Drugo, pravi skripter kad vidi clan30 kao podatak u enum a ne niz nece ni traziti "sta si ti namerno zabagovao" nego ce lepo odmah samo zatvoriti editor i kliknuti delete.

Kazes da sam napisao klasicnu glupost... Gde i koju glupost molim te? Sve sto sam napisao.. ja sam i obrazlozio cinjenicama...Jedinu klasicnu glupost koju ja vidim je "zabagovao sam mod namerno", ali to nisam ja napisao nego ti.
zapravo mod cine textdrawovi i mape, jer realno da li stvarno mislis da igrace zanima kod? bitno je da je lepo i da funkcionise, igrace apsolutno zabole kurac kako.

Citat: BTL | jevta poslato Februar 17, 2022, 22:19:57 POSLE PODNE
zapravo mod cine textdrawovi i mape, jer realno da li stvarno mislis da igrace zanima kod? bitno je da je lepo i da funkcionise, igrace apsolutno zabole kurac kako.
Ne bih se slozio. Gamemode cini kod, a igracev experience cine textdrawovi i mape. Svakako ce ti server biti sporiji, sporije podizanje, sporiji compile time, previse gresaka i bugova.

Citat: Pexara poslato Februar 12, 2022, 16:49:31 POSLE PODNE
Mod sam namjerno zbagao malo uključi mozak ako znaš skriptat to ti je čas posla!
Pa koi ga kurc objavljujes ako si ga zbgao a gore kazes da se netko drugi posluzi modom da preimenuje itd.Ja mislim tko god skine jebavat ce ti i mater i oca mrtve zive,ti veca picka od tosica ako ti ne vrijedi mod ili ako ne valja objavi kakav jest mozda ce netkome sluziti/ A i vidi se mod kurcu ne valja lezeci brt odignut u kurac gore negdje nigdje veze ovo bi bolje nena u mne poredala objekte ukljucila bi mozak malo

Citat: Pexara poslato Februar 17, 2022, 20:31:44 POSLE PODNE
Niko nije rekao ako startas mod profesonalni skripter si, mod sam zabagao ako si skripter naces bag...
jesi puno zajebao prave scriptere nekoliko minuta testatanja cmd ig i malo voznje po mapi vidi se sta fali ili koja cmd ne radi udjes pawno najdes to koja mapa ili cmd ne radi provjeris malo dialog Ja ne znam ti toliki scripter a kupujes mod bolje da si skinuo neki ffree i sredio ga fix bugove itd..Otvoris kao covjek srw a te pare ulozis za neke mape sisteme itd. da ti netko odradi

Citat: Salih258 poslato Februar 18, 2022, 18:23:40 POSLE PODNE
jesi puno zajebao prave scriptere nekoliko minuta testatanja cmd ig i malo voznje po mapi vidi se sta fali ili koja cmd ne radi udjes pawno najdes to koja mapa ili cmd ne radi provjeris malo dialog Ja ne znam ti toliki scripter a kupujes mod bolje da si skinuo neki ffree i sredio ga fix bugove itd..Otvoris kao covjek srw a te pare ulozis za neke mape sisteme itd. da ti netko odradi

HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHA
Pexara on Duty! - /pitaj