Reunited Community | Full Verzija

Započeo Pexara, Februar 12, 2022, 15:05:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.



Citat: Pexara poslato Februar 13, 2022, 14:35:48 POSLE PODNE

Malo si buraz pogresio post ako nisi znao mod licno sam ja zabagao da bi pravi skripteri znali kako da nadju bag namjerno sam to uradio, a tebe molim da se ne pravis pametan ako ikako moguce no hate nemam nista protiv tebe al to sta ti pises to je klasicna glupost.
Ne prica on ovde o tome, nego o nekim nebulozama koje pisete u svojim gamemodovima. Verujem da ni ti nisi znao resiti taj bug, pa si objavio gamemode sa pricom da si ga ti napravio. Bez uvrede, samo predpostavljam.

Citat: dre poslato Februar 13, 2022, 15:57:47 POSLE PODNE
Ne prica on ovde o tome, nego o nekim nebulozama koje pisete u svojim gamemodovima. Verujem da ni ti nisi znao resiti taj bug, pa si objavio gamemode sa pricom da si ga ti napravio. Bez uvrede, samo predpostavljam.

Smjesan si brate moj, ovaj mod je cist nema ni jedan bag dok nisam skamovan ovaj mod je objavljen jer se to iz mog dzeba udara kontas? i namjerno sam ga zbagao da vidim prave skriptere sto 90% po fbu stavljajo nick "DEV" "DEVELOPER" itd itd a ti sto pricas takve gluposti no hate u skriptanju sam godinama malo se bolje upoznaj ko sam i sta sam... Ne da mi dodjes tu da dajes svoje predpostavke...

Nemoj se ljutit sta ti ovo govorim ali buraz dosta toga sto si sad rekao u krivu si.
Pexara on Duty! - /pitaj

Citat: Pexara poslato Februar 13, 2022, 16:14:12 POSLE PODNE
Smjesan si brate moj, ovaj mod je cist nema ni jedan bag dok nisam skamovan ovaj mod je objavljen jer se to iz mog dzeba udara kontas? i namjerno sam ga zbagao da vidim prave skriptere sto 90% po fbu stavljajo nick "DEV" "DEVELOPER" itd itd a ti sto pricas takve gluposti no hate u skriptanju sam godinama malo se bolje upoznaj ko sam i sta sam... Ne da mi dodjes tu da dajes svoje predpostavke...

Nemoj se ljutit sta ti ovo govorim ali buraz dosta toga sto si sad rekao u krivu si.

Ne znam ni ko si, ni sta si, a iskreno me i ne zanima bas. Znam ko sam ja, sta sam i za sta sam sposoban, to je ono sto mene zanima.
Inace, rec SKAMOVAN ne postoji, postoji scam(engleski) i prevara(srpski), nemojte koristiti engleske reci sa srpskim nastavkom, zvuci pomalo tringoloidski.

Takodje dzabe pravis te "bagove", jer zasto bi neko uzeo gamemode koji je totalno sjeban, kada moze da uzme isti takav, koji je svakako vec objavljen 50 puta na internetu, ili cak jos neki koji ima smisla i nije invalidski?

Citat: dre poslato Februar 13, 2022, 16:21:26 POSLE PODNE
Ne znam ni ko si, ni sta si, a iskreno me i ne zanima bas. Znam ko sam ja, sta sam i za sta sam sposoban, to je ono sto mene zanima.
Inace, rec SKAMOVAN ne postoji, postoji scam(engleski) i prevara(srpski), nemojte koristiti engleske reci sa srpskim nastavkom, zvuci pomalo tringoloidski.

Takodje dzabe pravis te "bagove", jer zasto bi neko uzeo gamemode koji je totalno sjeban, kada moze da uzme isti takav, koji je svakako vec objavljen 50 puta na internetu, ili cak jos neki koji ima smisla i nije invalidski?

Bravo majstore vidi se da si pametan, aj sad mozes da setas s posta poz!
Pexara on Duty! - /pitaj

Citat: Pexara poslato Februar 13, 2022, 16:35:44 POSLE PODNE
Bravo majstore vidi se da si pametan, aj sad mozes da setas s posta poz!
Je l' se vidi ha?

Napusti moj komentar!

Sa takvimaa tako treba! Pexara sta da kazem, mod je brutalan.. I nemoj se nervirati ljubi brat :-* ;)

Citat: Coa Burazeℜ︎☠︎ poslato Februar 13, 2022, 16:53:05 POSLE PODNE
Sa takvimaa tako treba! Pexara sta da kazem, mod je brutalan.. I nemoj se nervirati ljubi brat :-* ;)

Sta da ti kazem brat moj, ne nerviram se brate meni je sve ovo smjesno  :-*  ;D
Pexara on Duty! - /pitaj

Samo kazi "nE zNaM dA pOpRaViM bUg Pa SaM zAtO oBjAvIo GaMeMoDe", necemo se ljutiti.

Citat: dre poslato Februar 13, 2022, 17:57:54 POSLE PODNE
Samo kazi "nE zNaM dA pOpRaViM bUg Pa SaM zAtO oBjAvIo GaMeMoDe", necemo se ljutiti.

Važi.
Pexara on Duty! - /pitaj

Zar ljudi nece ni credits da mi ostave LOL

Upwork Skills
Back-end:
• PHP Frameworks (Laravel, Symfony,Codeigniter)
• Python/Django
• Node.js

Front-end:
• HTML
• CSS pre-processing (SASS, LESS)
• Javascript (JQuery, Ajax, Vue, Angular, React, etc.)
• Bootstrap

CMS
• Wordpress (Woocommerce)
• Shopify, Magento

Citat: Grella™ poslato Februar 14, 2022, 15:17:59 POSLE PODNE
Zar ljudi nece ni credits da mi ostave LOL

Gazda Limeni je kriv za credits sry!
Pexara on Duty! - /pitaj

Zahtijevam ja kao autor ovoga da se ovaj mod obrise
Upwork Skills
Back-end:
• PHP Frameworks (Laravel, Symfony,Codeigniter)
• Python/Django
• Node.js

Front-end:
• HTML
• CSS pre-processing (SASS, LESS)
• Javascript (JQuery, Ajax, Vue, Angular, React, etc.)
• Bootstrap

CMS
• Wordpress (Woocommerce)
• Shopify, Magento

Citat: Grella™ poslato Februar 14, 2022, 19:47:44 POSLE PODNE
Zahtijevam ja kao autor ovoga da se ovaj mod obrise

Izvini skripteru ako si ti dao 50e za ovaj mod bice obrisano tako da iz mog dzepa nece bit obrisano veliki pozdrav za tebe. Nigdje ti nisi autor moda odmah da ti kazem pozz.
Pexara on Duty! - /pitaj