Car Cracking & XP system

Započeo Slade, Januar 10, 2022, 21:23:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Chibs poslato Januar 10, 2022, 23:17:48 POSLE PODNE
Eh posto mi je dosta stvarno nego mora ovako https://imgur.com/a/Y1p3iua procitajte ako vam se da mislia san da su normalni momci al nema ovome kraja
@SlavicBeast dobar dan na skidanje moderatora na playu?

Citat: _audi poslato Januar 10, 2022, 23:19:32 POSLE PODNE
playa abjuza moderator poziciju ccccccccccc
Vjerujem da moderatori nisu imali izbora nego dati podforum nekom ko je tek krenuo u srednju skolu (mozda?) i takve djecije ideje mu padaju na pamet.

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 23:19:09 POSLE PODNE
Shvati da su ti mape goli kurac,iskoristis 400 objekata za interijer apartmana dok ja uradim enex mapu sa 4 objekta kralju.
Da al ti imas 9 zidova i pepeljaru na stolu, a otvaraju ti se mogucnosti da imas GTA 5 mape. Problem je sto ih niko ne radi pa ne mozes iz cachea da ih izvuces.
Moze biti 4.000 objekata, ko zna raditi sa objektima nikad mu to nece biti problem.

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 23:19:09 POSLE PODNE
I OPET izgleda bolje od tvojih mapa
I OPET self opinion, sa kojim se ne slazem.

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 23:19:09 POSLE PODNE
Samoprozvani skripter i maper opet napada.
Kod koji ja pisem se ne moze pronaci online, ipak ti si "modder" i mapper, cudno je da su vam threadovi puni dokaza kako i drugi serveri imaju objekte za vase "ENEX" mape.
Cak i da ga identicnog napravis je pohvalno, ali preuzeti tudji i glumiti da znas je nesto trece, ipak za razliku od tebe ja svoj kod od pocetka do kraja pisem sam i bez icije pomoci.
Poslednja Izmena: Januar 10, 2022, 23:24:26 POSLE PODNE od Slade

Ne radim GTA 5 mape jer mi ne trebaju, neće se svakako koristiti na serveru.
Sve pricas nešto o mapama, ajde pošalji neku našu mapu i uporedi sa svojom.

Kakvo furanje poruka gdje se dokazuje ko su i sta zapravo haha

Citat: _audi poslato Januar 10, 2022, 23:19:32 POSLE PODNE
playa abjuza moderator poziciju ccccccccccc
ako vi ovo shvatate ozbiljno, onda ne znam...

Citat: αєzαкмι poslato Januar 10, 2022, 23:21:40 POSLE PODNE
@SlavicBeast dobar dan na skidanje moderatora na playu?
ne gubi se krembilu mali, nije na playu nego playeru. Zasto bi mi skinuo moderatora? Jesam li nesto lose uradio?

Citata otvaraju ti se mogucnosti da imas GTA 5 mape.
pa eto, shvatili smo tvoj problem.
Ti bi sve iz GTA 5 da uzmes.. Nista svoje da napravis, isto kao i citav ovaj server, jesi sad razumeo?

Ako je tvoj cilj da uzmes mapu iz GTA 5 i drzis je na svom serveru, to ne znaci da je to svaciji cilj, ne budi malouman..
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

@Slade brate zatvori temu jer nema smisla vise shvati da smo mi jednostavno glupi da nemamo pojma a oni sve znaju.
Left

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:26:20 POSLE PODNE
ako vi ovo shvatate ozbiljno, onda ne znam...
ne gubi se krembilu mali, nije na playu nego playeru. Zasto bi mi skinuo moderatora? Jesam li nesto lose uradio?
pa eto, shvatili smo tvoj problem.
Ti bi sve iz GTA 5 da uzmes.. Nista svoje da napravis, isto kao i citav ovaj server, jesi sad razumeo?

Ako je tvoj cilj da uzmes mapu iz GTA 5 i drzis je na svom serveru, to ne znaci da je to svaciji cilj, ne budi malouman..
kakav si ti mongoloid

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:26:20 POSLE PODNE
ako vi ovo shvatate ozbiljno, onda ne znam...
ma opusteno sprdnjica
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:26:20 POSLE PODNE
Nista svoje da napravis, isto kao i citav ovaj server, jesi sad razumeo?



Ja nmg pisami se majkemi hahahahahaha nisi kvalificiran pricat o tome prijatelju
Left

Ne mi smo svi retardirani njih 2 su najpametniji

S obzirom da pričam sa dva člana COD staff teama, neka random 2 majmuna, da, mislim da ste retardirani

Citat: αєzαкмι poslato Januar 10, 2022, 23:27:22 POSLE PODNE
kakav si ti mongoloid
do juce trazis pomoc od nekoga, danas ga vredjas nekim supljim argumentima. Svaka cast majstore!

Citat: Chibs poslato Januar 10, 2022, 23:29:39 POSLE PODNE
Ja nmg pisami se majkemi hahahahahaha nisi kvalificiran pricat o tome prijatelju
jesam prijatelju, ne znas celu pricu i ne znas odakle meni ti modeli o kojima pricas :)
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:31:06 POSLE PODNE
do juce trazis pomoc od nekoga, danas ga vredjas nekim supljim argumentima. Svaka cast majstore!
jesam prijatelju, ne znas celu pricu i ne znas odakle meni ti modeli o kojima pricas :)

Shoota mi je sve reka brate znan cilu pricu odakle ti modeli kako po cili dan u kdff trazis da izvuces jedan model znan sve tako da sad kad su ti pokazani dokazi vadis se sramota izbrisi forum il postuj ljude koji nesto sami rade.
Left

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:26:20 POSLE PODNE
Ti bi sve iz GTA 5 da uzmes.. Nista svoje da napravis, isto kao i citav ovaj server, jesi sad razumeo?

Druže bukvalno skidaš iz SA-MP servera objekte i kreiraš mape, kreiraš server baziran na drugim serverima istog tipa.
To je način iz kojeg crpim ideje, i ti crpiš ideje iz drugih stvari i modova. Sa svojih 15 godina sigurno nemaš taj kapacitet razmišljanja da si u modu dodao stvari koje se ne mogu naći ni na jednom kako SA-MP serveru tako ni generalno van igre. Jedini sistem koji si objavio je 3 karaktera, bukvalno na milion modova postoji isti, sad pitanje je sta ces odabrati: Kopiras druge modove ili ti je jednostavno to tako doslo u modu?
Za razliku od tvog, moj sistem se ne moze naci u modovima online, razumijes sada ?

Citat: Chibs poslato Januar 10, 2022, 23:27:01 POSLE PODNE
@Slade brate zatvori temu jer nema smisla vise shvati da smo mi jednostavno glupi da nemamo pojma a oni sve znaju.

Rekao sam da idem do te mjere da vidimo dokle će pisati, više odgovora nadam se da će dati Slavicu više informacija o kakvim idiotima se radi, te poruke sa Discord chata sve dokazuju.

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 23:30:55 POSLE PODNE
S obzirom da pričam sa dva člana COD staff teama, neka random 2 majmuna, da, mislim da ste retardirani

Srećom ti "realshoota" i "realplaya" (bas cudno sto su vam slicna i imena) niste sa istog projekta i branite jedan drugog jer samo iznosite cinjenice.

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 23:30:55 POSLE PODNE
S obzirom da
Preformuliram: Nas 2 djeteta od 15 godina sve znamo a ostalih 300 članova su glupi i nemaju pojma iako igraju do 10 godina duže od nas, jednostavno bi trebali se sageti, nama popušiti i složiti se sa našim mišljenjima jer smo se naložili na igru na Los Santos roleplay serveru i pravimo isti.
Poslednja Izmena: Januar 10, 2022, 23:34:04 POSLE PODNE od Slade

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 23:30:55 POSLE PODNE
S obzirom da pričam sa dva člana COD staff teama, neka random 2 majmuna, da, mislim da ste retardirani
Ja ovdje vidim pola foruma u ovoj temi koji su na realnoj strani a to nije vasa strana