[VZ:RP] Venezuela RolePlay x0.6.6

Započeo nikola_knezev, Jun 25, 2020, 08:48:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Jun 28, 2020, 16:57:28 POSLE PODNE
Jel me sprdas ti? :) ko se sve dovodi da bude moderator jebes mi sve ;)
ovo je potpuno drugi mod, jedino je ime isto , razumiješ?


Druze @Balsa.  il kako se vec zoves server ima preko 60 igraca i lik vredja i reklamira na fb da je to zadnja verzija vazuele a server ima historiju sad otvara i fivem i ragem ovo je upgrade za svaku jebenu scenu ovo treba da se locka jer lik soibet-a na serveru plus vam je sliko. kako sobieta na serveru i kazes edit moda lik reklamira na fb ovo je nidje veze kakvi su moderatori bolje da zaposle nove.
.

Citat: StraniSkripter poslato Jun 28, 2020, 17:27:31 POSLE PODNE
Druze @Balsa.  il kako se vec zoves server ima preko 60 igraca i lik vredja i reklamira na fb da je to zadnja verzija vazuele a server ima historiju sad otvara i fivem i ragem ovo je upgrade za svaku jebenu scenu ovo treba da se locka jer lik soibet-a na serveru plus vam je sliko. kako sobieta na serveru i kazes edit moda lik reklamira na fb ovo je nidje veze kakvi su moderatori bolje da zaposle nove.

Neka zaposle nove ako sam loš, samo to što se po fbu Dešava ja ne pratim, jedino uđem na ovaj forum što se Sampa tiče


E moj moderatoru i tebi validan post  :D :D :D
Kao prvo provocira zajednicu sa slikama drugo mod nije od Venezuele

Citat: Kunger poslato Jun 28, 2020, 03:26:57 PRE PODNE
@nikola_knezev ako nisi znao mod je napravio Kaizer a ne onaj mali V01D od nekih 16godina.
A da mozda malo manje jedes govna, ne znas ni ko je V01D


Citat: Kunger poslato Jun 28, 2020, 03:26:57 PRE PODNE
@nikola_knezev ako nisi znao mod je napravio Kaizer a ne onaj mali V01D od nekih 16godina.
Ajde odrasti ti malo void je jedan od boljih ljudi na ovom sampu i uopšteno i čovek ipo a ti možeš samo da mu zavidiš


Ne mesam se u svadje ne branim nikog ali ajmo redom
Moderator samo  :D :D :D i ....
1. Pogresan mod tj skupljanje postova a nije to taj mod jos ko zna sta je momak ubacio
2. Kaze neka me zamene za boljim prica tamo da je dobar moderator eno ima jos postova u kome nije po formularu ti nista ne radis ili kako reci ne zelis da preuzmes
3. Postavlja kako baca kola i cituje ( moderator kaze ja nmg nista )
4. Psovanje,Prozivanje ( moderator kaze ne mogu nista , nista pogresno nije uradio )
5. Ovo mora super moderator da sankcionise a molim @SlavicBeast  da se promeni moderator ovog podforum-a jer ovo je em presmesno em sta reci !
Opet napominjem ne prozivam nikog niti znam ni ovog moderatora ni ovog sto objavio mod samo kazem da ovo stvarno nije u redu i ovo je presmesno za ovoliko veliki forum !
Poslednja Izmena: Jun 29, 2020, 03:16:08 PRE PODNE od ᴊᴏᴇʏ.ᴘᴡɴ
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]