[VZ:RP] Venezuela RolePlay x0.6.6

Započeo nikola_knezev, Jun 25, 2020, 08:48:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Drago mi je da vam je se svideo mod, stvarno je puno truda ulozeno u njega, nas jadni kaizer nije jeo mesecima zbog ovoga kolko je radio.
evo vam slike sa najnovijeg updatea, release dolazi uskoro ako nam kazier da ponovo mod. (vedran laze nije radio nista, kaizer je sve uradio)

eve vam ga slike:
znaci kada udjete automatski morate da umrete jer to je ritual na nasem serveru i morate umreti da biste dobili bedz za pocetak.




dok umirete mocicete da vidite najvece cari servera kada izadjete bicete malo na krovu i auta su malo pomesana ali da se to srediti




u centru se redovno odrzava event "BOG KAZNJAVA" i cesto kaznjava igrace za zlo koje su naneli drugima




ali tu su uvek verni NPC-ovi policajci koji ce vas cuvati i koje je raazvio nas dragi kaizer(bog da mu dusu prosti kolko je radio divimo mu se(minut cutnje za kaizera))



Poslednja Izmena: Jun 28, 2020, 01:20:18 PRE PODNE od nikola_knezev


Heee imal kakva nova inovacija na ovom forumu  ::)


Kako mi je zao sto je svima dostupan internet  ???

@nikola_knezev ako nisi znao mod je napravio Kaizer a ne onaj mali V01D od nekih 16godina.

Samo jedno pitanje za ove iskusne moderatore ovog foruma.

Zašto dopuštate ovakvoj djeci da vam ruše ovakav forum, rušite ugled ovog foruma i ovaj forum je u jednu ruku i izgubio smisao, postao je nešto drugo nije postao forum na kojem je mjesto za zabavu, mjesto za druženje i za pomoć nego je postao mjesto u kojem je najbolje prozivati nekoga i rušiti nešto tuđe,a ovaj nikola nadam se da je uspio postići nešto sa ovim  ;)
Ex-Developer : GodFather Community
Ex-Developer : Balkan ForEver Community
Developer : Venezuela Community




@kaizer kolko lik moze biti lud da objavi neku 100000 milionitu skriptu i napise Venezuela pa kaizer ovu skriptu nebi prodao za 10000m KM kamoli Eura tako da djecurlio ohladite naucite skriptati a ne unistavati nesto... Ovaj forum je upropasten jos 2k17 od strane djecurlije

Velika sramota za ovaj forum i za ove moderatore



ok
Ne postojim vise ovde :P

Instagram: @aleksictech

@Balsa. locak ovo...

credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Žao mi je, ali nemam na osnovu čega zaključati..


Citat: Balsa. poslato Jun 28, 2020, 16:44:41 POSLE PODNE
Žao mi je, ali nemam na osnovu čega zaključati..
Jel me sprdas ti? :) ko se sve dovodi da bude moderator jebes mi sve ;)