CroHerze RolePlay/Dm 3.0 mod + Global restart 3.10 u 20h(nedjelja)

Započeo Dude, Oktobar 02, 2010, 01:09:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


Ovako moje misljenje

Mod 1/10
Forum 4/10
Igraci 0/0


Opis Nista ne valja nezz mislim da necete uspeti..kao i drugi serveri....a jos domena free ccc Nema sta.....

PISI PROPALO

Citat: Don_Omar poslato Oktobar 03, 2010, 19:31:11 POSLE PODNE
Ovako moje misljenje

Mod 1/10
Forum 4/10
Igraci 0/0


Opis Nista ne valja nezz mislim da necete uspeti..kao i drugi serveri....a jos domena free ccc Nema sta.....

PISI PROPALO


ha? sta pricas ti -_-

Samo kazem....taj server bio kako bio nezz ni koji je to uopste mi se ne svidja...niti meni niti mojoj ekipi to je sve lose ...cc mislim da necete uspet po 10/20 igraca cete imat


Zlatan_Ibrahimovic


Weeee napokon evo jos manje od 10MIN i krece cirkus (ZABAVA) WeEeEe, a duzi opis SRV nisam vidoiop u zivotu SVAKA CAST!

Citat: Don_Omar poslato Oktobar 03, 2010, 19:31:11 POSLE PODNE
Ovako moje misljenje

Mod 1/10
Forum 4/10
Igraci 0/0


Opis Nista ne valja nezz mislim da necete uspeti..kao i drugi serveri....a jos domena free ccc Nema sta.....

PISI PROPALO


Hahahhaha? CH postoji od 2007 godine, i brojao je dosad preko 100 igrača, najbolje stojeći server na balkanu! vidi se da nisi dugo u sampu!  ???

Lets goooooooooooo, hhahaha  :D
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265



Citat: Don Correlli poslato Oktobar 03, 2010, 20:11:03 POSLE PODNE


ÄŒestitam. ;)
Da bas sam ja htio postat, svaka cast stvarno, znam da je to bila zelja zoranu i evo uz puno truda mu se ispunila :)

djaba to kad je 300 igraca stajalo na spawnu i nisu se mogli pomac'  xd  cekamo tut, krene tut, pa zastopa i nistaaa... Odem relog, opet krene tut, zavrsi, nidje pitanja...  tri puta relog radim, nisam uspio zaigrat jos  xd
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265