CroHerze RolePlay/Dm 3.0 mod + Global restart 3.10 u 20h(nedjelja)

Započeo Dude, Oktobar 02, 2010, 01:09:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ma ja sam na forumu :|

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Odlican opis..
Dolazim u 20h na server..
koji je server??0.3b ili??

0.3b
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: [CH]°°LøpεȤ°°[4EVER] poslato Oktobar 03, 2010, 11:23:41 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Oktobar 03, 2010, 11:05:01 PRE PODNE
server nece moc biti full jer cu stavit 500 slotova na globalu, imamo srecu sa odlicnim hosterom gdje nemamo limita...

Eto jos jednom vas sve pozivam da dodjete, svi ste dobrodosli ;)
jesi siguran???xD...btw daj unban me necu se moc prijavit ni za bandu ni za nist,nick °°Lopez°° ajde zoki to ti je jedna minute eo link profila
http://croherzegovina.org/forum/member.php?u=950

ja na takve ko Å¡to si ti nebi potroÅ¡io ni minute !! da si poÅ¡tovao pravila foruma nikad nebi bio BANAN!!!  ;D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator


Citat: TomO_ poslato Oktobar 03, 2010, 13:38:42 POSLE PODNE
Citat: [CH]°°LøpεȤ°°[4EVER] poslato Oktobar 03, 2010, 11:23:41 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Oktobar 03, 2010, 11:05:01 PRE PODNE
server nece moc biti full jer cu stavit 500 slotova na globalu, imamo srecu sa odlicnim hosterom gdje nemamo limita...

Eto jos jednom vas sve pozivam da dodjete, svi ste dobrodosli ;)
jesi siguran???xD...btw daj unban me necu se moc prijavit ni za bandu ni za nist,nick °°Lopez°° ajde zoki to ti je jedna minute eo link profila
http://croherzegovina.org/forum/member.php?u=950

ja na takve ko Å¡to si ti nebi potroÅ¡io ni minute !! da si poÅ¡tovao pravila foruma nikad nebi bio BANAN!!!  ;D
pa sta onda odgovaras to ti je minuta :S

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Citat: [CH]°°LøpεȤ°°[4EVER] poslato Oktobar 03, 2010, 13:40:58 POSLE PODNE
Citat: TomO_ poslato Oktobar 03, 2010, 13:38:42 POSLE PODNE
Citat: [CH]°°LøpεȤ°°[4EVER] poslato Oktobar 03, 2010, 11:23:41 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Oktobar 03, 2010, 11:05:01 PRE PODNE
server nece moc biti full jer cu stavit 500 slotova na globalu, imamo srecu sa odlicnim hosterom gdje nemamo limita...

Eto jos jednom vas sve pozivam da dodjete, svi ste dobrodosli ;)
jesi siguran???xD...btw daj unban me necu se moc prijavit ni za bandu ni za nist,nick °°Lopez°° ajde zoki to ti je jedna minute eo link profila
http://croherzegovina.org/forum/member.php?u=950

ja na takve ko Å¡to si ti nebi potroÅ¡io ni minute !! da si poÅ¡tovao pravila foruma nikad nebi bio BANAN!!!  ;D
pa sta onda odgovaras to ti je minuta :S

odgovaram da ti se izjasnim kako većina normalnih članova misli !!! i kako nije poÅ¡teno prema nama ostalima koji pazimo kako se ponaÅ¡amo a ti dobijeÅ¡ ban i drugi dan kaže de zoki unbanaj neću se moći prijavit ni u jednu org !!! RazmiÅ¡lja malo glavom prije nego Å¡to se uvaliÅ¡ u probleme !!!!  ??? il ti glava služi samo za frizuru !?  8)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

kao prvo i najvaznbije nezelim se svadat,kao 2 ja sam se izjasnio da prihvacam krivnju al sa kaznom tak tak,jos sam rekao i zasto sam toliko pisao,to se nemoze nazvat spammom zato sto sam SAMO odgovarao na poruke,uredu ako ce meni lider oprostit tih 7 dana zbog prijave itd mogu ja izdrzat do 10.10,al ako nece e sta cu onda???...a glava mi sluzi da budem malo tezi,naravno salim se :S

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

eto ljudi ostalo je manje od 1h do nove sezone igranja na Croherze RolePlay/Dm serveru, ocekujemo vas u sto vecem broju...

Pozivam jos jednom sve nase igrace, a i one koji ce to postati da nam se prikljuce veceras u 20:00h na serveru. Radujemo se svakom novom igracu i zeljno vas iscekujemo!

Vidimo se na serveru!

Zoran aka Djuro_Zerocoolos

Ajmo momci doÄ'ite i vi pozovite svoje prijatelje da nam se pridruže i da oborimo rekord :D

ja bi dosao ali ne volim servere sa puno igraca...pogotovo sa iznad 200 OMG!!! :o ....ne volim jednostavno igrati na njima..nez sto


Citat: [BP]Boris poslato Oktobar 03, 2010, 19:08:24 POSLE PODNE
ja bi dosao ali ne volim servere sa puno igraca...pogotovo sa iznad 200 OMG!!! :o ....ne volim jednostavno igrati na njima..nez sto
joj brate neznas sta ces propustit :D

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Ja se samo nadam da ću biti unbanovan na tom novom  xd
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265