CroHerze RolePlay/Dm 3.0 mod + Global restart 3.10 u 20h(nedjelja)

Započeo Dude, Oktobar 02, 2010, 01:09:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: NO.1 L3O poslato Oktobar 02, 2010, 10:52:48 PRE PODNE
Mod je tak tak niÅ¡ta ne viÄ'eno samo neki novi sistemi koji omogučavaju igračima zabavu. i naravno dobra Mping

Po ovome se vidi da nisi niti procitao opis...jer da si ga procitao nebi to rekao
Inace jos samo treba da uspije RP a ne kao prije da se dma....jedva cekam

Server odličan i tako to, ja se samo nadam da me ogromne količine Non RP-era neće otjerati sa servera kao prošli put.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Ako ovo jos nije sve navedeno....opis je odlican iako je dugacak...dolazim na novi mod obavezno...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Odlican opis, stvarno ne verovatno! Dolazim 100000 %, vidimo se tamo!

CroHerzegovina je RolePlay / DM server nežudimo mi za čistitm RPom !! Mi smo prilagodili RP pravilima našim igračima..... i njihovim željama....
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Citat: TomO_ poslato Oktobar 02, 2010, 15:03:46 POSLE PODNE
CroHerzegovina je RolePlay / DM server nežudimo mi za čistitm RPom !! Mi smo prilagodili RP pravilima našim igračima..... i njihovim željama....

To je odlicno..al sigurno kao sto sam citao u pravilima nije dozvoljeno da mene mafija ubija dok setam ili idem kod burga mene zgazi lik..ili respawnam se i meni dode lik na nrgu i pocne pucati sa mp5....ili stanes negdje i uzmu ti auto za 5sec....to su djeca koja neznaju di igraju i zele samo raditi sranja po serveru,to dovodi da mi neki normalni igraci odlazimo sa takvog servera

Citat: [CH 3.0.0]Jizzy poslato Oktobar 02, 2010, 15:12:11 POSLE PODNE
Citat: TomO_ poslato Oktobar 02, 2010, 15:03:46 POSLE PODNE
CroHerzegovina je RolePlay / DM server nežudimo mi za čistitm RPom !! Mi smo prilagodili RP pravilima našim igračima..... i njihovim željama....

To je odlicno..al sigurno kao sto sam citao u pravilima nije dozvoljeno da mene mafija ubija dok setam ili idem kod burga mene zgazi lik..ili respawnam se i meni dode lik na nrgu i pocne pucati sa mp5....ili stanes negdje i uzmu ti auto za 5sec....to su djeca koja neznaju di igraju i zele samo raditi sranja po serveru,to dovodi da mi neki normalni igraci odlazimo sa takvog servera

gle na serveru dnevno ima 100+ ljudi i nemože se sve pratiti, naravno kada netko od adminstratora vidi da netko pravi problem bude prikladno kažnjen  ;)
Poslednja Izmena: Oktobar 02, 2010, 15:35:18 POSLE PODNE od TomO_
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Citat: [CH 3.0.0]Jizzy poslato Oktobar 02, 2010, 15:12:11 POSLE PODNE
Citat: TomO_ poslato Oktobar 02, 2010, 15:03:46 POSLE PODNE
CroHerzegovina je RolePlay / DM server nežudimo mi za čistitm RPom !! Mi smo prilagodili RP pravilima našim igračima..... i njihovim željama....

To je odlicno..al sigurno kao sto sam citao u pravilima nije dozvoljeno da mene mafija ubija dok setam ili idem kod burga mene zgazi lik..ili respawnam se i meni dode lik na nrgu i pocne pucati sa mp5....ili stanes negdje i uzmu ti auto za 5sec....to su djeca koja neznaju di igraju i zele samo raditi sranja po serveru,to dovodi da mi neki normalni igraci odlazimo sa takvog servera

Citat: [βР] AlÑ"Ñ"N MÑ"кA poslato Oktobar 02, 2010, 11:41:05 PRE PODNE
Server odličan i tako to, ja se samo nadam da me ogromne količine Non RP-era neće otjerati sa servera kao prošli put.

takoÄ'er i meni tako, ufuram se bas u RP lik svoj i onda mi doleti netko i ubije me bezveze pa je malo jadno, ali nadam se da će biti bolje :)

Trebate imati nekog admina koji bude cesto online od oko 8h do oko podne jer nekad kad igram u tom vremenu nikad nema admina...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Odličan opis. :D DoÄ'em na otvaranje baÅ¡ me zanima kak izgleda to sve. :D I da Djuro zar ne ide iz Alphe u Betu a ne iz Bete u Alphu? :) Jesi pobrko malo? :P




Citat: Nik Delgad poslato Oktobar 02, 2010, 17:05:32 POSLE PODNE
I da Djuro zar ne ide iz Alphe u Betu a ne iz Bete u Alphu? :) Jesi pobrko malo? :P

Mislim da nije pobrkao nista :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

pa vidi bilo je beta 2.9.9, il kako vec, a ovo je 3.0 pa ce vjerovatno biti prvo alpha 3.0, pa onda kad sredi bugove ako ih bude, bice beta 3.0,ako se ne varam

Il' sam ja lud, il' ide iz BETA u ALPHA ! 
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

alpha, beta, gama, delta.. grcka abeceda mi se cini :).. znaci alpha prva, ali se gama i delta kolko ja znam ne koristi za ove izraze nego samo alpha, beta
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Odlican opis! Svaka cast Djuro. Sigurno dolazim sutra i ostajem :D

Last nick: Paradox