SAMP Community/Pogledajte

Započeo Kazzy10, Oktobar 01, 2010, 13:50:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo pozdrav ja sada osnujem SAMP Community na njemu ce biti
3 SAMP Servera
2 Servera Za razgovaranje(team speak 2 / ventrilo , teamspeak 3)
Naravno ja sve troskove poduzimam
sto trazim je ljude koji ce voditi server za mene koji ce biti admin lvl 1338 i koji znaju skriptati
naravno dodajte me na
msn:
[email protected]
xfire:
greenmaster007

Cini mi se kao da kradete ime od mog srv, al ajde :D


ZicMortal

Kazzy10,. evo ti jedan savjet.

Sagledaj malo svoju situaciju.

- Sam ces placati troskove, za ovo sta si nabrojo... neces placati ispod 100 kn mjesecno
- Naci ces neku budalu koja ce te sjebati sa svojim glupostima i potrositi tvoje vrijeme kao i novac
- Nemas EKIPE
- Nemas nikakav mode za svoj server (na pravi mode mislim onaj na kojem se ulozilo dosta truda, ostalo sve pada u vodu)
- Sa time 'trazim ljude' privuci ces dosta debila koji ti 'zele' pomoci


Samo sam realan...

Mikic95

Ja sam te dodao na MSN. Pa ćemo se tamo čuti. A ako ti treba GameMod ima moj frend neki sam je sve skriptao, mislio je svoj server otvorit ali je odustao od toga  :)

Citat: ZicMortal poslato Oktobar 01, 2010, 17:59:33 POSLE PODNE
Kazzy10,. evo ti jedan savjet.

Sagledaj malo svoju situaciju.

- Sam ces placati troskove, za ovo sta si nabrojo... neces placati ispod 100 kn mjesecno
- Naci ces neku budalu koja ce te sjebati sa svojim [cenzura]ostima i potrositi tvoje vrijeme kao i novac
- Nemas EKIPE
- Nemas nikakav mode za svoj server (na pravi mode mislim onaj na kojem se ulozilo dosta truda, ostalo sve pada u vodu)
- Sa time 'trazim ljude' privuci ces dosta debila koji ti 'zele' pomoci


Samo sam realan...


Ovo potpisujem...Bas sam gledao kako se svaki drugi dan otvori 1 server i onda za kojih par dana propadne,to je zbog loseg gamemoda...Tako da ako mislis raditi Community preporucujem ti da se potrudis...
Mysterious roleplay

a znam .. ali nitko nece imati ftp niti ista nego ja.. imam u planu napraviti nest sto jos nije nitko na balkanu napravio za to mi trebaju dobri skripteri.. ako tko od vas ima volje pomoci ili nesto add me na [email protected]
EDIT: evo TS3 server dignut i SAMP sada trazim dobre skriptase :D
Poslednja Izmena: Oktobar 01, 2010, 20:03:44 POSLE PODNE od Kazzy10

ZicMortal

Citat: Kazzy10 poslato Oktobar 01, 2010, 19:21:39 POSLE PODNE
a znam .. ali nitko nece imati ftp niti ista nego ja.. imam u planu napraviti nest sto jos nije nitko na balkanu napravio za to mi trebaju dobri skripteri.. ako tko od vas ima volje pomoci ili nesto add me na [email protected]

Vjeruj, na balkanu je sve isprobano. Tesko ces naci dobrog skriptera govoreci 'trazim dobre skriptere'... bolje se raspitaj malo, jer pravi skripter ti se nikad nece hvaliti time Å¡ta je napravio i onime Å¡ta zna raditi.

Stjepan, ti bi pomagao a ne znaš pomičnu kapiju napraviti ?

Citat: StjepanS poslato Septembar 24, 2010, 14:58:47 POSLE PODNE
Imam problem moze mi ko pomoc? oko ovog....ja sve napravim i nece mi ubacim u MTA i nece odem u MTA da vidim jel oce i kucam to i nece -.-

A ti nećeš naći dobrog skriptera koji će ti raditi za 1338... Dobri skripteri ili rade samo za sebe, ili rade za pare uglavnom
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

nije isprobano na balkanu ;) barem nisam cuo a u sampu samp sa prekidanjem 3,5 godine :D

ZicMortal

Citat: Kazzy10 poslato Oktobar 01, 2010, 20:16:58 POSLE PODNE
nije isprobano na balkanu ;) barem nisam cuo a u sampu samp sa prekidanjem 3,5 godine :D


Vjeruj, ima dosta budala koje ne cijene trud, koji ne uvidjaju tudje ideje i koji su umisljeni do bola. Kako god racunas, potrebno ti je trud, strpljenje, rad i EKIPA. A ako ne mislis uspijeti onda nemoj ni citati ovo jer nema smisla.