◄ Glavni razgovor #44 ►

Započeo SlavicBeast, Januar 11, 2020, 21:29:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Bitno je da na pocetku ostavis dobar utisak na igrace.

#A.J.

Citat: daddy. poslato Januar 24, 2020, 22:03:25 POSLE PODNE
Nisam bio na openu, rekao mi je Galardo da je bilo nešto oko 40 igrača. Ako nisu sposobni oko toliko igrača da se pozabave ne znam...
Zamisli kako je bilo meni i ostalim u staffu, nije nas puno bilo početkom rada YUB-a (u staffu nas nije bilo puno), kad smo imali 319 igrača.
Samo vidim '...je poslao zahtjev za pomoć...', i tako 15 komada sve jedno ispod drugog.
Sa svakim igračem lijepo, dobio sam pohvala jer sam ugađo igračima, a nisu tražili previše i nisu bili bezobrazni.
Novim igračima objasnim neke stvari, da ne funkcioniše svaki server isto... Uglavnom, treba birati pažljivo koga ubacuješ u staff.
Poslednja Izmena: Januar 24, 2020, 22:17:45 POSLE PODNE od 365capì

@Purdinho ti sad vidi da se malo pozabavis sa staffom, ako zelis naravno. :)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: 365capì poslato Januar 24, 2020, 22:16:05 POSLE PODNE
Zamisli kako je bilo meni i ostalim u staffu, nije nas puno bilo početkom rada YUB-a (u staffu nas nije bilo puno), kad smo imali 319 igrača.
Samo vidim '...je poslao zahtjev za pomoć...', i tako 15 komada sve jedno ispod drugog.
Sa svakim igračem lijepo, dobio sam pohvala jer sam ugađo igračima, a nisu tražili previše i nisu bili bezobrazni.
Novim igračima objasnim neke stvari, da ne funkcioniše svaki server isto... Uglavnom, treba birati pažljivo koga ubacuješ u staff.
7 ADMINA - 28 igrača.
Šaljem upite i reportove konstantno i ne dobijam nikakav odgovor.
Nevjerovatno je da 7 admina ne može da se organizuje na 28 igrača.
Plus nije moguće da je svih 28 pisalo odjednom zajedno sa mnom upite/reportove.
Ovim jailovanjem na moj report su samo pokazali da su totalno nezainteresirani da odgovaraju na upite itd itd.
Posjetit server svakako vrijedi, ali igrati na njemu i stavit se u poziciju običnog igrača definitivno ne vrijedi, bar za sad..
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

Pomozite,ovaj @daddy. me nagovara da se prijavim na scripting battle  :D

Citat: Galardo poslato Januar 24, 2020, 22:50:54 POSLE PODNE
Pomozite,ovaj @daddy. me nagovara da se prijavim na scripting battle  :D
Da bunti ispunim želju, da se održi, treba validnih prijava  ::)

Kada pronađeš neki bug ne prijaviš ga IG, možeš opomenuti ali za to nećeš dobiti odgovor jer inaće bug prijavljuješ na forumu.

Naravno da ćeš u startu da izgubiš par igrača, ali to su oni koje odjebeš kad te pitaju "ee, može lider, helper..." a ti kažeš e nemre.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

00:00, napunih 18god hehe
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))


Citat: 365capì poslato Januar 25, 2020, 00:06:31 PRE PODNE
Sretan rođendan brate! ♥
Hvala brat  :D
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Citat: 404adapt poslato Januar 25, 2020, 00:05:55 PRE PODNE
00:00, napunih 18god hehe
Ne dobih još pozivnicu, šalim se buraz neka je sretan, nemoj u kurve :D

Citat: daddy. poslato Januar 25, 2020, 00:19:43 PRE PODNE
Ne dobih još pozivnicu, šalim se buraz neka je sretan, nemoj u kurve :D
Hvala buraz, podrazumjeva se da si pozvan navrati  :D
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))


Citat: Mumi. poslato Januar 25, 2020, 00:50:22 PRE PODNE
sretan rođendan brudex sve najbolje <3 :D
hvala brat <3
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Da idite sada jos i snimite koji klip, ja pojma nemam kako su oni radili dok mene nije bilo jer sam prvo gledao polufinale u Rukometu, te sam otisao kod oca i nisam tu bio, znam da nisu puno odgovarali ne brinite vi nista, odjebite od mog staffa, nisam corav ni glup ni retardiran, ako ste dosli kao podrska sta imate prozivati kada necete ostati igrati, ne to se mora u Gl, Razgovor pisati da mi lakse i bolje naskodite, mrs u kurac "prijatelji" , necu cuti nijednu vise od vas, ne javljajte mi se vise ;)

P.S. Nisu zbagani ni actori ni dileri, nego su to bili testni ali naravno Peli das najmanji moguc zadatak, pola sata posla da obrise stare i kreira nove i slicno i on to ne odradi i onda igraci ispastaju ...
Poslednja Izmena: Januar 25, 2020, 03:20:04 PRE PODNE od Purdinho