◄ Glavni razgovor #44 ►

Započeo SlavicBeast, Januar 11, 2020, 21:29:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav maso , ukrao bih vas krasno (glupa fora) :D


veliki pozdrav za vas :D

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU


Citat: Galardo poslato Januar 23, 2020, 22:14:45 POSLE PODNE
postovi u offtopicu se ne broje...

hahahah pa znam zato sam to i napisao :D
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Dobro jutro :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Citat: Galardo poslato Januar 24, 2020, 04:53:12 PRE PODNE
Meni je jutro tek u 15h  :D
Ja ustao kontam idem na praksu, kad javljaju nema prakse danas :(
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Kako ide jutro burazeri, kod mene drma neki arapski remix skripta se sama počela raditi :D


#A.J.

Citat: Purdinho poslato Januar 24, 2020, 12:29:25 POSLE PODNE
EG Veceras hmmm :P
nisam ti stigo uradit ono brate, nisam imo neta, od ponedjeljka kad sam se vratio kući nemam

Citat: 365capì poslato Januar 24, 2020, 12:30:21 POSLE PODNE
nisam ti stigo uradit ono brate, nisam imo neta, od ponedjeljka kad sam se vratio kući nemam
Probati cu srediti sam, no problem :D


Znaci.. Tocka na i. Reko sam da vise nikad necu raditi sa Balkancima i nudit im usluge mapanja. Ali ovaj Benac me razorio, znaci vristo sam citajuci privatnu poruku..  :'(  :D
My mapping gallery: Youtube channel!
My facebook page: Facebook
My discord tag: InYourDreams#8590

For business inquiries you can contact me via Facebook page ( Prefered ) or via discord.

Citat: InYourDreams poslato Januar 24, 2020, 16:35:47 POSLE PODNE
Znaci.. Tocka na i. Reko sam da vise nikad necu raditi sa Balkancima i nudit im usluge mapanja. Ali ovaj Benac me razorio, znaci vristo sam citajuci privatnu poruku..  :'(  :D
Kae oces da mi mappas,dobit ces rank mapper na serveru  :D