◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ono kad dva jebena sata pokušavaš riješiti bug sa skoro završenim radom u AE i on crasha, pa jebem mu mater

Citat: daddy. poslato Oktobar 27, 2019, 17:58:24 POSLE PODNE
Ono kad dva jebena sata pokušavaš riješiti bug sa skoro završenim radom u AE i on crasha, pa jebem mu mater
skini sebi autosaver za AE   ;)

Citat: .ɱυɱιƚȥα poslato Oktobar 27, 2019, 17:53:51 POSLE PODNE
Meni se sviđa, moglo bi se zaigrati uz neki ENB, bi bilo savršeno samo ako možete završiti jer na FB stranici je bilo puno proseravanja te ovako ćemo te onako ćemo i inače od takvih zajednica koje puno pričaju ne bude ništa, tu od sebe krećem..
Odrađen je poseban modpack (takođe od našeg tima) koji će igru učiniti mnogo lepšom i zanimljivijom :)
Može se završiti, ne baš u skorije vreme ali svakako smo tu radi realizacije

posto ovde nema 'Textdraw sekcija i pomoc u vezi textdrawova' ja bih da pitam nesto, skinuo sam najnoviju verziju TDE editora (adri), i sve lepo ja to raspakujem, ubacim sve fajlove i pokrenem samp-server. Sve radi lepo, udjem u igru i ukucam /tde. Izbaci mi normalno da li zelim da kreiram novi projekat i ime projekta. Unesem sve to i kad stisnem Ok (ili kako vec pise) da nastavim dijalog se ugasi po normali i iz nepoznatog razloga pada skripta, igrica radi ali ne pojavljuje se ona TDE linija. Tako bude 10 sekundi i kresuje. Ne razumem? ???
Poslednja Izmena: Oktobar 27, 2019, 20:47:11 POSLE PODNE od Vasic
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Oktobar 27, 2019, 20:46:02 POSLE PODNE
posto ovde nema 'Textdraw sekcija i pomoc u vezi textdrawova' ja bih da pitam nesto, skinuo sam najnoviju verziju TDE editora (adri), i sve lepo ja to raspakujem, ubacim sve fajlove i pokrenem samp-server. Sve radi lepo, udjem u igru i ukucam /tde. Izbaci mi normalno da li zelim da kreiram novi projekat i ime projekta. Unesem sve to i kad stisnem Ok (ili kako vec pise) da nastavim dijalog se ugasi po normali i iz nepoznatog razloga pada skripta, igrica radi ali ne pojavljuje se ona TDE linija. Tako bude 10 sekundi i kresuje. Ne razumem? ???
Probaj ubaciti sve one mscvr fileove u folder i run server kao administrator

Mislim da je vreme za restart , sta vi mislite?

Citat: #THEV1NNY_ poslato Oktobar 27, 2019, 21:10:50 POSLE PODNE
Mislim da je vreme za restart , sta vi mislite?

pa sta si radio jadan ne bio?
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Oktobar 27, 2019, 21:12:45 POSLE PODNE
pa sta si radio jadan ne bio?
Pa nista , kada odem da legnem stavim ga samo na sleep i uracunava vreme tako :D

Citat: daddy. poslato Oktobar 27, 2019, 21:09:27 POSLE PODNE
Probaj ubaciti sve one mscvr fileove u folder i run server kao administrator
nece
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

@Vasic uradi tako kako ti je rekao daddy.,ako nemas te file-ove javi se pp poslat cu ti ja.

Citat: Galardo poslato Oktobar 27, 2019, 21:24:28 POSLE PODNE
@Vasic uradi tako kako ti je rekao daddy.,ako nemas te file-ove javi se pp poslat cu ti ja.
sve sam uradio tako, isti kurac
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Oktobar 27, 2019, 21:31:57 POSLE PODNE
sve sam uradio tako, isti kurac
imao sam isti problem,jednostavno padne server kad kliknem nesto,poslat cu ti u pp sta treba ubacit u folder od td editora



caoo
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton