◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Aaron poslato Oktobar 27, 2019, 14:52:42 POSLE PODNE
Hahahaha ovaj video bi proso ko trailer za novu sezonu Arrowa :D
Odlican video, inace pohvale sve.
Rađeno je po Chernobyl seriji, hvala :D

Cini mi se da sam se registrovao na tom forumu, bese forum ima xenforo software?
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: Dejan T. poslato Oktobar 27, 2019, 15:09:56 POSLE PODNE
Rađeno je po Chernobyl seriji, hvala :D
to se vidi na kraju trejlera i po logo-u (zastitna maska), stvarno je prejako. Kao da sam odgledao Chernobyl trejler.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Oktobar 27, 2019, 15:16:53 POSLE PODNE
to se vidi na kraju trejlera i po logo-u (zastitna maska), stvarno je prejako. Kao da sam odgledao Chernobyl trejler.
20ak profesionalaca je radilo na tom projektu, uloženo je mnogo truda, vremena i novca, pre svega je meni drago kada vidim da samperi to podržavaju i da im se sviđa rad ovog tima :)

Citat: Dejan T. poslato Oktobar 27, 2019, 15:18:54 POSLE PODNE
20ak profesionalaca je radilo na tom projektu, uloženo je mnogo truda, vremena i novca, pre svega je meni drago kada vidim da samperi to podržavaju i da im se sviđa rad ovog tima :)
Drago nam je sto mozemo vidjeti nesto novo  ;)

Nista od toga, pazite sta sam vam rekao, na openu ce bit puno ljudi, 5 dana poslje nece biti ni 10 igraca na serveru.. dzaba se trudite toliko

Citat: Bašovski poslato Oktobar 27, 2019, 11:45:05 PRE PODNE
a lijepo je i kad ti dodje racun za struju poslije xD
ma neka, naviko ja na to
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Citat: @ndro poslato Oktobar 27, 2019, 15:30:03 POSLE PODNE
Nista od toga, pazite sta sam vam rekao, na openu ce bit puno ljudi, 5 dana poslje nece biti ni 10 igraca na serveru.. dzaba se trudite toliko
Ako ne pokušamo, logično da nećemo uspeti.. Imamo snage i volje da izguramo ovaj projekat, a verujem da će igrači pružiti punu podršku :)

Za koju scenu radis projket ?
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords


Gdje ste ekipo,pogađajte ko se vratio?
Imal ko da me se sjeća ? :D
Mapper since 2k13.

Citat: Rovčanin poslato Oktobar 27, 2019, 16:39:46 POSLE PODNE
Gdje ste ekipo,pogađajte ko se vratio?
Imal ko da me se sjeća ? :D
Srbija RP pre nekoliko godina?

Citat: @ndro poslato Oktobar 27, 2019, 15:30:03 POSLE PODNE
Nista od toga, pazite sta sam vam rekao, na openu ce bit puno ljudi, 5 dana poslje nece biti ni 10 igraca na serveru.. dzaba se trudite toliko
Vjerovatno si u pravu. Mene zanima kako to izgleda a tesko da bi se zadrzo na serveru. Ovakvi ima pun autobus.

Citat: Dejan T. poslato Oktobar 27, 2019, 16:29:58 POSLE PODNE
Kako misliš za koju scenu?
Misli na to da li ce biti na "balkanskom" jeziku ili stranom,realno gledano lakse ti je uspjeti kod stranaca...

Citat: Dejan T. poslato Oktobar 27, 2019, 14:33:13 POSLE PODNE
Kako vam se sviđa kreacija Revitant gamemoda, da li bi po vašem mišljenju ovako nešto moglo da se uzdigne na Balkanu?
https://www.youtube.com/watch?v=nqnNUNgMA_s
Meni se sviđa, moglo bi se zaigrati uz neki ENB, bi bilo savršeno samo ako možete završiti jer na FB stranici je bilo puno proseravanja te ovako ćemo te onako ćemo i inače od takvih zajednica koje puno pričaju ne bude ništa, tu od sebe krećem..