◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Septembar 04, 2019, 19:26:25 POSLE PODNE
Sta su gujabije bratexx? :D
@Levu eto zavrsio si kod mene na potpisu :)
Mozda nekima i posluzi  :D

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Septembar 04, 2019, 19:26:25 POSLE PODNE
Sta su gujabije bratexx? :D
@Levu eto zavrsio si kod mene na potpisu :)
Jesi glup ili Å¡ta?
Mi smo njemu pomogli ali očigledno on treba sebi pomoći tj zatražiti pomoć specijaliste u Lazi Lazarević.
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.


Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 04, 2019, 19:28:40 POSLE PODNE
Jesi glup ili Å¡ta?
Mi smo njemu pomogli ali očigledno on treba sebi pomoći tj zatražiti pomoć specijaliste u Lazi Lazarević.
Nije stavio zbog njega, stavio je generalno za kao neku pouku... U toj temi mu jeste pomogli i objasnili, on nije shvatio, a deo tog citata se i odnosi na taj deo...

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

leleeee, treba ovde neko ko ce kontrolisat ovaj forum, LJUDI IMATE RASPRAVU!!! :)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 04, 2019, 19:28:40 POSLE PODNE
Jesi glup ili Å¡ta?
Mi smo njemu pomogli ali očigledno on treba sebi pomoći tj zatražiti pomoć specijaliste u Lazi Lazarević.
Nisam gledao samo taj slucaj , nego svaki slucaj u podforumu Razgovor u vezi PAWN - skriptanja ili bilo koji podforum u kome nekome treba pomoc ;) dosta vas ,,uspesnih developera & scriptera ,, daje sebi za pravo da tako nekakve gluposti pise u slucajevima kada dodje neki novi clan koji pojma nema ni sta je #define a kamoli nesto vise , takvima treba pomoci a ne odmoci i na takvima ne trebati skupljati postove pisajuci komentare tipa batali se toga i ostalo nego im treba pomoci (naravno ako hoce da prihvati)
Citat: SLAVICBEAST poslato Septembar 04, 2019, 19:29:54 POSLE PODNE
@Levu
"trpam" devojku... smekeru
Ako ako , pazi se samo one ,,pet minuta slatko ceo zivot tatko,, ;)
Poslednja Izmena: Septembar 04, 2019, 19:37:51 POSLE PODNE od #THEV1NNY_

ja tek sad skontao da je legenda umro, rip ferdinand piech, i jebale vas svadje, smirite se

Citat: androo poslato Septembar 04, 2019, 19:44:01 POSLE PODNE
ja tek sad skontao da je legenda umro, rip ferdinand piech, i jebale vas svadje, smirite se
najjaci je Andro,uvijek uleti sa nekom desetom temom  :D

Citat: androo poslato Septembar 04, 2019, 19:44:01 POSLE PODNE
ja tek sad skontao da je legenda umro, rip ferdinand piech, i jebale vas svadje, smirite se
jesil uzeo a10


bilo je lijepo dok je trajalo.



Ovu znaci pesmu slusam 24/7 bukvalno...
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Septembar 04, 2019, 19:34:01 POSLE PODNE
Nisam gledao samo taj slucaj , nego svaki slucaj u podforumu Razgovor u vezi PAWN - skriptanja ili bilo koji podforum u kome nekome treba pomoc ;) dosta vas ,,uspesnih developera & scriptera ,, daje sebi za pravo da tako nekakve gluposti pise u slucajevima kada dodje neki novi clan koji pojma nema ni sta je #define a kamoli nesto vise , takvima treba pomoci a ne odmoci i na takvima ne trebati skupljati postove pisajuci komentare tipa batali se toga i ostalo nego im treba pomoci (naravno ako hoce da prihvati)Ako ako , pazi se samo one ,,pet minuta slatko ceo zivot tatko,, ;)
Jebem ti sunce aj odi na neki forum npr za Francuski jezik bez da znaš šta je ili bilo šta i vidi kako ćeš bananu ispušit ako pitaš kao što oni to pitaju a to su obično pitanja u IMPERATIVU, znači nema "molim te" nego aj evo pwn neg neko fixa mene boli ku*ac..

Jes jes lepo je pomoći ali nismo mi učitelji ni učiteljice da učimo osobu da skripta "od scratch" što bi se reklo
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Pozdrav
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 04, 2019, 20:31:53 POSLE PODNE
Jebem ti sunce aj odi na neki forum npr za Francuski jezik bez da znaš šta je ili bilo šta i vidi kako ćeš bananu ispušit ako pitaš kao što oni to pitaju a to su obično pitanja u IMPERATIVU, znači nema "molim te" nego aj evo pwn neg neko fixa mene boli ku*ac..

Jes jes lepo je pomoći ali nismo mi učitelji ni učiteljice da učimo osobu da skripta "od scratch" što bi se reklo
Nexy dosta vise , ne samo ti, vec svi , ocekujem nesto normalno kada stisnem na glavni razgovor i onda me ovo doceka, ocete li se prestati svadjati oko iste stvari? vec dan-dva to traje...