◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Septembar 03, 2019, 01:09:34 PRE PODNE
Cutiiii tiii skripteru na LVG modu :D saim se brate moj , jedino se ne slazem da je Athlone smrdljivi mod kada stvarno mod kida sa pregrst opcija bez nekih vecih bugova i lako je upravljati sa njim za razliku od nekih modova gde se ne zna ko pije ko placa ;)
Kako kome jbg :D

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Septembar 03, 2019, 01:09:34 PRE PODNE
Cutiiii tiii skripteru na LVG modu :D saim se brate moj , jedino se ne slazem da je Athlone smrdljivi mod kada stvarno mod kida sa pregrst opcija bez nekih vecih bugova i lako je upravljati sa njim za razliku od nekih modova gde se ne zna ko pije ko placa ;)
220 bugova popravljeno, 570 izmjena za 6.5 mjeseci rada na modu za zp, od toga 5-6 bugova za novac, to je athlone


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Bašovski poslato Septembar 03, 2019, 01:25:12 PRE PODNE
220 bugova popravljeno, 570 izmjena za 6.5 mjeseci rada na modu za zp, od toga 5-6 bugova za novac, to je athlone
slab si brate moj lagani

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Lanmi, ne vreÄ'am te ja ali izgleda da imaÅ¡ traume od kada si prestao "skriptati" na BE, zar te to toliko ubilo, a mica moja mala wepa
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.



Citat: Fqris poslato Septembar 03, 2019, 01:43:17 PRE PODNE
slab si brate moj lagani
slab al uporan

Citat: androo poslato Septembar 03, 2019, 14:54:38 POSLE PODNE
nabijanje postova kroz zakljucane teme, gg
koliko jadno... :(


bilo je lijepo dok je trajalo.





koliko vas bi' htelo da vidi mene kako sviram klavir xD?

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter




@Codaa aj joÅ¡ jednom otvori debilnu temu i traži neÅ¡to džaba  bar Å¡to se pdf-a gde sam aktivan tiče...

Fino nauči osnove, ako hoćeš neko da ti radi imas temu Tražim team za svoj server i plati čoveka, ovako se blamiraš i po prvom utisku si veoma nezahvalno derište.
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.