◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Vasic poslato Septembar 02, 2019, 17:04:00 POSLE PODNE
svrati pm da ti posaljem ssove od "starih poruka" gde si me ispravljao Boze moj ahhahahahah :D
bolje nemoj hahhahah

Citat: androo poslato Septembar 02, 2019, 17:08:50 POSLE PODNE
bolje nemoj hahhahah
et' citaj pm hahahahahhahha
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security


Citat: mmlinaric poslato Septembar 02, 2019, 19:41:45 POSLE PODNE
pada li i kod vas kisa xd

I dosta je hladno, morao sam skafander sa tavana izvuć  :D
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

@LANMY.pwN @BaÅ¡ovski  i ja smo ti objasnili fino, to sto si glup ko kurac je tvoj problem, peace, sa banderama se ne treba svadjati dalje.
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

@Osamu Dazai Što misliš dali je bolje mod bazirati na samo jednom jeziku ili da se ubaci dvojezicni ? Prvo sam mislio na Hrvatski jezik, pa sam zastao.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords


Citat: M0nster poslato Septembar 02, 2019, 21:15:50 POSLE PODNE
@Osamu Dazai Što misliš dali je bolje mod bazirati na samo jednom jeziku ili da se ubaci dvojezicni ? Prvo sam mislio na Hrvatski jezik, pa sam zastao.
Ovaj moj DM što radim je multi-lingual, koristim y_text i y_language ali me malo jebe YSI sada pa čekam Alex-a da fixa :D

Možeš koristiti Illidanos i_loc ako želiš samo 2 jezika npr
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Galardo poslato Septembar 02, 2019, 21:16:02 POSLE PODNE
@Purdinho Purdice sta je bilo sa nogice?
Istegnuo sam dan ranije zadnju lozu na nogometu, pa onda sutradan osao igrati jer sam se osjecao super,ali medjutim dobio sam udarac po prednjem misicu , sada jedva stajem na nogu,ali sta ces, koliko sam ozljeda u nogometu imao, ovo je sada nista :P proci ce do prekosutra :P

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 02, 2019, 21:18:16 POSLE PODNE
Ovaj moj DM što radim je multi-lingual, koristim y_text i y_language ali me malo jebe YSI sada pa čekam Alex-a da fixa :D

Možeš koristiti Illidanos i_loc ako želiš samo 2 jezika npr

Uff, ima tu dosta posla.

Citat: Purdinho poslato Septembar 02, 2019, 21:24:34 POSLE PODNE
Istegnuo sam dan ranije zadnju lozu na nogometu, pa onda sutradan osao igrati jer sam se osjecao super,ali medjutim dobio sam udarac po prednjem misicu , sada jedva stajem na nogu,ali sta ces, koliko sam ozljeda u nogometu imao, ovo je sada nista :P proci ce do prekosutra :P

Uspori malo tempo, propast će ti neki transfer u liga petice.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Purdinho poslato Septembar 02, 2019, 21:24:34 POSLE PODNE
Istegnuo sam dan ranije zadnju lozu na nogometu, pa onda sutradan osao igrati jer sam se osjecao super,ali medjutim dobio sam udarac po prednjem misicu , sada jedva stajem na nogu,ali sta ces, koliko sam ozljeda u nogometu imao, ovo je sada nista :P proci ce do prekosutra :P
Ma opusteno proce to,ja sam mjesec dana imao sjeban kuk,nisam mogao da potrcim kako treba jer sam sutnuo ruzno loptu

Citat: Galardo poslato Septembar 02, 2019, 21:36:21 POSLE PODNE
Ma opusteno proce to,ja sam mjesec dana imao sjeban kuk,nisam mogao da potrcim kako treba jer sam sutnuo ruzno loptu
Ja sam juce toliko jako udario loptu da se jos uvek ne zna gde je lopta :D prica se po gradu da je lopta pogodila nekog tipa koji je citao novine i pio kafu u parku i da se od udarca sva kafa prosula na tog lika i na novine a bila vrela :D

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Septembar 02, 2019, 21:46:50 POSLE PODNE
Ja sam juce toliko jako udario loptu da se jos uvek ne zna gde je lopta :D prica se po gradu da je lopta pogodila nekog tipa koji je citao novine i pio kafu u parku i da se od udarca sva kafa prosula na tog lika i na novine a bila vrela :D
Da te nema,trebalo bi te izmislit'  :D

Može mi netko preporuciti dobre filmove/serije, fastttttt.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: M0nster poslato Septembar 02, 2019, 22:19:17 POSLE PODNE
Može mi netko preporuciti dobre filmove/serije, fastttttt.
Angriest Man in Brooklyn
8 Mile
Degrassi : The Next Generation
Bad Moms , Bad Moms Christmas ( komedije )
Adventures in Babysitting
The Blind side ( Po stvarnom dogadjaju )

Ne znam koji tip filmova/serija volis, pa sam naveo svega po malo sto mi je palo na pamet :P