◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

A Å¡to spavate? :(
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.



Ja u 5 ustajem za Å¡kolu pa ti vidi koliko je tebi dobro ::)
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

mi hrvati pocinjemo sa čkolovanjem tek devetog 8)



odakle su tvoji?
iz Sombora
ma nek si ti ziv i zdrav
https://www.youtube.com/watch?v=_RhTOZ5oM0Y


ne kontam al opet je smijesno :D

Pozdrav
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Septembar 02, 2019, 12:38:12 POSLE PODNE
Pozdrav
ako smem znati, sta se desilo sa "Ko ne slusa trpam ga u teglu" ili tako nesto je pre bilo u 2017, i to si ti pisao, sta je to bilo ni dan danas ne znam, mores objasnis? @LoOdaK xD :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Septembar 02, 2019, 13:21:41 POSLE PODNE
ako smem znati, sta se desilo sa "Ko ne slusa trpam ga u teglu" ili tako nesto je pre bilo u 2017, i to si ti pisao, sta je to bilo ni dan danas ne znam, mores objasnis? @LoOdaK xD :D
to su bila vremena xD neko mu je davao tegle od ajvara i on je trpo u njih svakog ko nije slusao :D

Hit 2019.

You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords


caocao pozpoz
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Citat: androo poslato Septembar 02, 2019, 13:54:25 POSLE PODNE
to su bila vremena xD neko mu je davao tegle od ajvara i on je trpo u njih svakog ko nije slusao :D
svrati pm da ti posaljem ssove od "starih poruka" gde si me ispravljao Boze moj ahhahahahah :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security