◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.



Citat: Galardo poslato Avgust 28, 2019, 15:00:58 POSLE PODNE
znam ovo brt,al molim te,nemoj mi vise slat strasne videe   :(


:'( neču više bate, očeš jednu lepu pesmu imam gu i' na PlejLis'ssuu na Mixsuu
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2019, 15:07:58 POSLE PODNE od ꜱʜᴀᴋᴜʀ ᴅᴀᴋᴀ

Volim te Hajduce ,odkad znam za sebe ,i nakon pobjede i kad ti ne ide uvijek sam uz tebe!


You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: M0nster poslato Avgust 28, 2019, 15:29:49 POSLE PODNE
Posjeti erocke portale


Jebo to , sinoc sam kod devojke celu noc prespav'o he he.
Imas , nemas pesmu? Oču ćaše sad da lomim



Citat: Galardo poslato Avgust 28, 2019, 14:55:33 POSLE PODNE
AHAHAHAHAHAHAH pogledajte ovo  :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=CziOfi0Ysiw&t=3s
Gledao sam tog batu , ima neki njegov klip gde na stojadinu radi zgibove i vozi se kroz grad ;)
Citat: ꜱʜᴀᴋᴜʀ á´...ᴀᴋᴀ poslato Avgust 28, 2019, 14:58:32 POSLE PODNE
HAHAHAHAH Gledao sam a paz ti ovo https://www.youtube.com/watch?v=7eWIOz5-E8w
boljeg spota i bolje pesme nema hahahahahha

Pa pazi spotovi tada nisu bili bas kada pogledamo danasnje spotove ali u takvim pesmama nisu bitni spotovi nego sam tekst i melodija sto se danas retko moze uspeti ;) Juzni vetar i ekipa ;)
Citat: SLAVICBEAST poslato Avgust 28, 2019, 14:12:40 POSLE PODNE
Nemoj mnogo da mislis o tenku, nema on nikakvu povezanost sa dragim nam komsijama, ali traktor i te kako ima veze, i to je jako ruzno i tuzno, al napominjem, ja se nisam iznenadio, ocekujem da Kolinda gace 2 meseca o velikosrpskoj agresiji dok joj narod gladuje, tako ce mnogo lako da se odrzi na vlasti jos jedan mandat, jer jebes sve ostalo kad ti zemlja pociva na tekovinama mrznje prema nekom  8)
Nece nama nikad biti bolje dok se traze sitnice za svadju , treba te politicarska govna zbaciti sa vlasti i uposliti neke poput Josip Broza Tita i da vidis nama miline ;)

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 28, 2019, 15:41:17 POSLE PODNE
;) Nece nama nikad biti bolje dok se traze sitnice za svadju , treba te politicarska govna zbaciti sa vlasti i uposliti neke poput Josip Broza Tita i da vidis nama miline ;)


Jest bolje poput Tita, sad treba onog "Malog Miloševića" (Dačić Ivicu) , al taj isti Tito je mojoj Familiji oduzeo 2.5 hektara imanja

Citat: ꜱʜᴀᴋᴜʀ á´...ᴀᴋᴀ poslato Avgust 28, 2019, 15:43:46 POSLE PODNE

Jest bolje poput Tita, sad treba onog "Malog Miloševića" (Dačić Ivicu) , al taj isti Tito je mojoj Familiji oduzeo 2.5 hektara imanja
Zbog tog istog TITA si mogao na more da ides ili bilo gde po danasnjem balkanu bez pasosa i da se ne bojis da ce te tamo neka budala napasti jer smo svi bili ko jedno ;)
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2019, 15:47:31 POSLE PODNE od #THEV1NNY_

Dosta politike ovde...

Nemate pravo glasa jer niste ni bili u planu tada kada se zivelo , nego ste slusali price... Nemate pravo za diskusiju o necemu sto znate iz prica samo.

Proslost je proslost i nece nem nista doneti , sadasnjost treba gledati zarad bolje bufucnosti.

Bio sam jasan.
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2019, 15:53:20 POSLE PODNE od imnaithan




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 28, 2019, 15:46:20 POSLE PODNE
Zbog tog istog TITA si mogao na more da ides ili bilo gde po danasnjem balkanu bez pasosa i da se ne bojis da ce te tamo neka budala napasti jer smo svi bili ko jedno ;)
Jest burazeru sve je to tacno, lepo se zivelo jedino u doba Inflacije kad si sve morao da prodajes da bi izvukao nesto para za osobne potrebe i namirnice... Al to sto je uzeo tolko imanje na kom sam imao vikendicu i na kom se kao klinac igr'o neću da zaboravim, ni ja ni moja familija.
Ako mozes ovde da prekines ovu raspravu , bio bih ti zahvalan
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2019, 15:51:33 POSLE PODNE od ꜱʜᴀᴋᴜʀ ᴅᴀᴋᴀ

Citat: imnaithan poslato Avgust 28, 2019, 15:48:10 POSLE PODNE
Dosta politike ovde...

Nemate pravo glasa jer niste ni bili u planu tada kada se zivelo , nego ste slusali price... Nemate pravo za diskusiju o necemu sto znate iz prica samo.

Proslost je proslost i nece nema nista doneti , sadasnjost treba gledati zarad bolje bufucnosti.

Bio sam jasan.
Ne razumem u cemu je problem , niko nikog nije napao samo diskutujemo o tome kako je bilo pre dok nije sve otislo u k**** sa tadasnjim politickim govnarima poput milosevica koji su se vozili u crnim dzipovima negde van svega ovoga dok su im narodi ratovali i gubili zivote i koji su krali gde su stigli cuvene 90-te :)