◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Radi li kome ovaj DL il samo medni bedniku nece start?
https://www.curseforge.com/minecraft/modpacks/skyfactory-4/download?client=y
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.


A fixao sam to, hvala ti svakako :D




Å ta mislite da vas u par tema (oko 3 će mi trebati) naučim (e ko si ti mene da učiÅ¡ idiote umiÅ¡ljeni >> Ćuti i čitaj pls. ) detaljno  kako se pravilno piÅ¡e kod tj kako se pravilno radi modularno (postoje 2 vrste skriptanja, jedno je normalno a drugo nije modularno ;))

Naravno; ovo ništa nije izmišljeno od strane mene nego od strane SA-MP Community-a.

Bilo bi oko 3-4 dela tutoriala:

Modern PAWN Language
Styling guide
Modular programming
Extensions & Including


Na taj fazon bi išao, pa želim da čujem Vaše mišljenje :)
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 28, 2019, 16:20:00 POSLE PODNE
A fixao sam to, hvala ti svakako :D




Å ta mislite da vas u par tema (oko 3 će mi trebati) naučim (e ko si ti mene da učiÅ¡ idiote umiÅ¡ljeni >> Ćuti i čitaj pls. ) detaljno  kako se pravilno piÅ¡e kod tj kako se pravilno radi modularno (postoje 2 vrste skriptanja, jedno je normalno a drugo nije modularno ;))

Naravno; ovo ništa nije izmišljeno od strane mene nego od strane SA-MP Community-a.

Bilo bi oko 3-4 dela tutoriala:

Modern PAWN Language
Styling guide
Modular programming
Extensions & Including


Na taj fazon bi išao, pa želim da čujem Vaše mišljenje :)

Napravis temu "Tutoriali By "Ime" ". I tu radis sve tvoje tutoriale ,odradis tut i lock , unlock pa tut pa lock i tako u krug  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 28, 2019, 16:20:00 POSLE PODNE
A fixao sam to, hvala ti svakako :D




Å ta mislite da vas u par tema (oko 3 će mi trebati) naučim (e ko si ti mene da učiÅ¡ idiote umiÅ¡ljeni >> Ćuti i čitaj pls. ) detaljno  kako se pravilno piÅ¡e kod tj kako se pravilno radi modularno (postoje 2 vrste skriptanja, jedno je normalno a drugo nije modularno ;) )

Naravno; ovo ništa nije izmišljeno od strane mene nego od strane SA-MP Community-a.





Bilo bi oko 3-4 dela tutoriala:

Modern PAWN Language
Styling guide
Modular programming
Extensions & Including


Na taj fazon bi išao, pa želim da čujem Vaše mišljenje :)


napravi gu'

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=130696.0
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=130696.0

Aj neko ko ima malo iskutva sa računarima i poslom uopšteno da pogleda ako nije problem :D
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.


Malo ljudi zna da je svim clanicama bivse sfrj 91 data sansa ulaska u EU bez ispunjavanja i jednog uslova

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter



caoo
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Poslednja Izmena: Avgust 28, 2019, 16:53:08 POSLE PODNE od ꜱʜᴀᴋᴜʀ ᴅᴀᴋᴀ



Fakat nisam imao pojma daje ovaj Emmetov eDialog tako dobar, nit treba da se pravi string nit dialog id :o




Novi tutorial: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=130698 ; gl^hf :D
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2019, 19:31:47 POSLE PODNE od imnaithan
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.