marketing

Započeo mmlinaric, Avgust 21, 2019, 19:25:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: 6cadilab9 poslato Avgust 21, 2019, 22:00:37 POSLE PODNE
Nmp al samp je davno postala divljina kod nas, danas sve mozes kupiti, pa i admina, da ne pricam o vipovima i ostalim sranjima, ako planiras nesto normalno otvoriti a ne neku glupost kao sa, zara i ostali serveri ne ocekuj brojku veliku, lsrp ne moze postici neku jacu cifru, coa da ne pricam..

Ja sam se pomirio sa cinjenicom da moj server nece biti nikad server od 200,300,1000 igraca jer mi ne pada na pamet da napravim od njega ono na sta se danas sampercici loze zato i imam skromnu ali zrelu i zanimljivu zajednicu.

A ako oces ovo sto ja necu, nabubaj stats, vipove i sve za kupovinu da mozes imati, plati neke jutjubercice i imaces 100+ komotno.
e tu se slazem... neki dan malo cackam po fb i vidim sljedece:
"Free VIP 5, lvl 8 i 1.5m"
"Svi auti u salonima $1"
i gledam, koju ci kurac igrat na serveru ako nakon sat vremena imam auto, kucu i sve ostalo donatorsko.
zbog ovog primjera i pozicionera je i propao samp.

Citat: Jack_White[BU] poslato Avgust 22, 2019, 09:46:40 PRE PODNE
Ako otvaras otvaraj
Normalan server bez ono toliko TD-ova Unikatne Mape i Sisteme ali ne prenatrpane.

Drugo trebas da imas dobrog Scriptera Pa onda sve ostalo.Ja kad sam ga drzao BK imao sam dobrog
Ali administracija katastrova...

skriptam ja taj mod koji imam preko 5 mjeseci, ali sam shvatio koliko god da je unikatan mod sve jedno ce dolazit dijeflca koja zele admina/gamesagea/lidera.

p.s. ispricavam se na DP, nisam vidio ovaj odgovor.

Citat: Jack_White[BU] poslato Avgust 22, 2019, 09:46:40 PRE PODNE
Ako otvaras otvaraj
Normalan server bez ono toliko TD-ova Unikatne Mape i Sisteme ali ne prenatrpane.

Drugo trebas da imas dobrog Scriptera Pa onda sve ostalo.Ja kad sam ga drzao BK imao sam dobrog
Ali administracija katastrova...
Koja je onda poenta servera ako neće trpat unikatnim stvarima jer je only 3k server i svi su na isti fazon
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 22, 2019, 10:23:41 PRE PODNE
Koja je onda poenta servera ako neće trpat unikatnim stvarima jer je only 3k server i svi su na isti fazon

meni samo nije jasno, mi koji imamo donekle unikatan mod imali smo rekord od 33. server pod imenom "Cloudy Gaming" koji su imali SAMO edit elitez gaminga (i jos im je na td ostalo EG inicijali) imali su rekord 70 i stalnih 20 i vise... pa onda kad kazem to nek neko proba rec da balkanska samp scena nije otisla u kurac...

Ma mene više bk za one koji dobiju pažnju od dece tako što prvo otvore free vip 4 itd 20mil itd
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 22, 2019, 13:10:05 POSLE PODNE
Ma mene više bk za one koji dobiju pažnju od dece tako što prvo otvore free vip 4 itd 20mil itd
mene isto... kad vidim po fb npr "free vip 5, 8 lvl i 2.5m" zapitam sem sta da radim onda na tom serveru? imam kucu i vozilo odmah i vise nemam sta radit...

Ma ja
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.