◄ Glavni razgovor #40 ►

Započeo SlavicBeast, Jun 11, 2019, 10:34:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 22, 2019, 01:02:28 PRE PODNE
Opet mesas njega, nisi mi odg na pitanje tebra? :)
Rekoh ti mani se corava posla... :P
EVO TI ODGOVOR NA PITANJE


AKO JA NAPISEM SLEDECE
[pawn]
CMD:test(playerid)
{
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 1) return SCM(playerid,-1,"Nisi Admin 1");
SCM(playerid,-1,"Cao");
return(true);
}
[/pawn]
I posaljem nekome da to ubaci u svoju skriptu da li sam ja kriv ili on ? Stvarno nemas mozga majke mi

Zamolio bih ovih 9 gostiju da se pridruze ovoj nevjerovatnoj zabavi sa popustom od 100%


Citat: mumitza. poslato Avgust 22, 2019, 00:48:20 PRE PODNE
kolko nickova jedni pinch jedni yuki jedni armagedon jedni nobody HAHAHAHAHAHAHA više nickova nego @Itz.Yansi42O i ja zajedno
ahaahahaha najjaci smo

@002 ja sam ubacio ovako kako si ti napisao i kresa mi server djubreee jednooo ;)

Citat: 002 poslato Avgust 22, 2019, 01:05:04 PRE PODNE
EVO TI ODGOVOR NA PITANJE


AKO JA NAPISEM SLEDECE
[pawn]
CMD:test(playerid)
{
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 1) return SCM(playerid,-1,"Nisi Admin 1");
SCM(playerid,-1,"Cao");
return(true);
}
[/pawn]
I posaljem nekome da to ubaci u svoju skriptu da li sam ja kriv ili on ? Stvarno nemas mozga majke mi

Sad da ti posaljem Heist System moj i da udjes na bE da probas sve i da vidis da li baguje kod mene ili na BE modu , mani se te comparacije, znaci vec si smorio tebra...

:)
A da ti si ATH scripter nikad nisi radio LVG mode nista pa zato nije ti jasno sta to baguje itd :)


One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 22, 2019, 01:11:15 PRE PODNE
A da ti si ATH scripter nikad nisi radio LVG mode nista pa zato nije ti jasno sta to baguje itd :)
A sto ti vredjas sada nas koji radimo na Athlone modu i pravis razliku :)


Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 22, 2019, 01:11:04 PRE PODNE
@002 ja sam ubacio ovako kako si ti napisao i kresa mi server djubreee jednooo ;)

Gospodine tatice skriptanja mislim da ga ne biste trebali ubaciti bas na 6 liniju


Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 22, 2019, 01:11:15 PRE PODNE
Sad da ti posaljem Heist System moj i da udjes na bE da probas sve i da vidis da li baguje kod mene ili na BE modu , mani se te comparacije, znaci vec si smorio tebra...

:)
A da ti si ATH scripter nikad nisi radio LVG mode nista pa zato nije ti jasno sta to baguje itd :)


Kad da bih ja skinuo neki tvoj sistem na svoj komp wtfff, prije bi trojanca skinuo i puko ga u system32, ne znam ja ali to baguje na serveru otkud ja znam da ga ti nisi zbaganog poslao, a ti forsiras kako si na BE bio developer pa nzm sta bih trebao da kazem na to sve, da nisi mozda bio pomocnih pomocnog developera ?


Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 22, 2019, 01:12:57 PRE PODNE
A sto ti vredjas sada nas koji radimo na Athlone modu i pravis razliku :)
Ja sam radio na modovima na kojima su vlasnici zeleli da radim

Citat: 002 poslato Avgust 22, 2019, 01:09:48 PRE PODNE
Vristo sam punih 17 minuta http://prntscr.com/ovtysy
PS samo da te pokopam na ovo tvoje

https://github.com/Lanmi12/Edeja_Fakture

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 22, 2019, 01:12:57 PRE PODNE
A sto ti vredjas sada nas koji radimo na Athlone modu i pravis razliku :)

Jesam to rekao vama sto radite ATH mode ili sam konkretno rekao njemu, na cijoj si ti strani stvarno mi nije jasno :P

Citat: 002 poslato Avgust 22, 2019, 01:14:27 PRE PODNE
Gospodine tatice skriptanja mislim da ga ne biste trebali ubaciti bas na 6 liniju

Kad da bih ja skinuo neki tvoj sistem na svoj komp wtfff, prije bi trojanca skinuo i puko ga u system32, ne znam ja ali to baguje na serveru otkud ja znam da ga ti nisi zbaganog poslao, a ti forsiras kako si na BE bio developer pa nzm sta bih trebao da kazem na to sve, da nisi mozda bio pomocnih pomocnog developera ?

Ja sam radio na modovima na kojima su vlasnici zeleli da radim

Mhm sigurno :)
na BE sam bio DIRECTOR & CO Developer sa Memorex-om zajedno radili, tako da BATALI DA SMARAS..
i pozdravi sestru , poyyyyy

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020


Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 22, 2019, 01:15:58 PRE PODNE
PS samo da te pokopam na ovo tvoje

https://github.com/Lanmi12/Edeja_Fakture

Jesam to rekao vama sto radite ATH mode ili sam konkretno rekao njemu, na cijoj si ti strani stvarno mi nije jasno :P

Mhm sigurno :)
na BE sam bio DIRECTOR & CO Developer sa Memorex-om zajedno radili, tako da BATALI DA SMARAS..
i pozdravi sestru , poyyyyy

Ja ne razumem od PAWN svadje idete na porodicu ono bas se treba zahvalti na onaj post moj gore

Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 22, 2019, 01:15:58 PRE PODNE
PS samo da te pokopam na ovo tvoje

https://github.com/Lanmi12/Edeja_Fakture

Jesam to rekao vama sto radite ATH mode ili sam konkretno rekao njemu, na cijoj si ti strani stvarno mi nije jasno :P

Mhm sigurno :)
na BE sam bio DIRECTOR & CO Developer sa Memorex-om zajedno radili, tako da BATALI DA SMARAS..
i pozdravi sestru , poyyyyy


STA MI VREDJAS SESTRU M**** TI JE**M PE**FILSKU AAAAAJ NOGE CU TI IZLOMITI

Al dobro 2010 je godiste prilici ti HAHAHAHAHHA DEVELOPERUUUU WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SMRTNICE BENDI NEMOJ SAD DA SLIKAM CHAT DA VRISIMO OVDE ZAJEDNO


Citat: omcho poslato Avgust 22, 2019, 01:17:19 PRE PODNE
Ja ne razumem od PAWN svadje idete na porodicu ono bas se treba zahvalti na onaj post moj gore

Jer je retard kao sto sam ti rekao na High Levelu, treba doci kod njega tresnuti ga o pod malo bi se opametio.. :)

Citat: Galardo poslato Avgust 22, 2019, 01:16:03 PRE PODNE
Ovo samo battle moze rijesit  :D :D

Nemam sta dokazivati :P

Citat: 002 poslato Avgust 22, 2019, 01:17:47 PRE PODNE

STA MI VREDJAS SESTRU M**** TI JE**M PE**FILSKU AAAAAJ NOGE CU TI IZLOMITI

Dobro izvini za sestru eto, sad ne smaraj..

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020