◄ Glavni razgovor #40 ►

Započeo SlavicBeast, Jun 11, 2019, 10:34:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: mumitza. poslato Avgust 22, 2019, 00:37:29 PRE PODNE
SEX ON THE BEEEEEEEEEEEEEEACH

tačno se treba Ä'e napit, ove vaÅ¡e rasprave se ne mogu trijezno gledat hehehehhr
moras bit malo otkacen kae


Pozdrav, došao sam samo da pitam hoće li ko da kupi krompira ?

Domaći, jeftino.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Citat: 002 poslato Avgust 22, 2019, 00:39:24 PRE PODNE
Vise od tebe  ;)
'tatice skriptanja'
Ma voli tebe tajo tvoj , meni nikada na ovom SAMPU nisu bile bitne pare jer najpre sam covek a ne smrad koji bi bulju prodao za neki sitnis kao sto ti i ekipa radite ;)



Citat: 002 poslato Avgust 22, 2019, 00:36:26 PRE PODNE
Maaaaa decko debil skriptao na BE nisu mu ni dinara dali, iznervirao se dao ostavku nakon 2 dana plako da mu vrate oni mu vratili, kasnije ga banovali qq. Kurci se da je neki pro developer tamo vamo na svim serverima sto je radio radio free



GDE STE SERVERI GDE RADIMO MI RADIMO ZA PARE NE DA MI NJIM PLACAMO DA RADIMO TAMO JOJ  TO SAM DAO CIST PRIMER RETARDE MALI

Jadnoo..

http://prntscr.com/ovtoyg

Nemam sta da ti pricam , da moji radovi nisu ok, oni ne bi bili na serveru..
Zasto mislis da ja moram da se dokazujem tipa tebii...
Ehh zivote... :)

Kad vec vuces tog Doz-a
Pitaj ga pre svega, ja nisam BANOVAN , niti sam ikad skidao poziciju :)

Sta je sramota raditi nekome free?
Dok sam radio imao sam poziciju INGAME bio sam Director tog servera, a sta si ti postigao?
Nista :( Eh steta...

Rekoh ti mani se BExtazy-a i mene, opterecen si komplexima, i mislis da si neko i nesto a nisi steta ;( ...
Najgore je sto ne znas nista o meni i o Dozu i o Extazy-u a prozivas..
Jadnoo - sa tim parama od tvoje scripte - uzmi kupi kanap i obesi se, manje ces smarati .. :)

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020


Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 22, 2019, 00:42:28 PRE PODNE
Ma voli tebe tajo tvoj , meni nikada na ovom SAMPU nisu bile bitne pare jer najpre sam covek a ne smrad koji bi bulju prodao za neki sitnis kao sto ti i ekipa radite ;)


ja i moja 'ekipa' skriptamo za kes, ali mi takodje pomazemo free pogledaj samo po forumu koliko si ljudi nesto lepo objasnio? Sada ces da me ponizavas zato sto uzimam pare od skriptanja. Reci cu ti nesto `tatice skriptanja` kao sto i kod Yukija pise u opisu uvreda je da ti neko trazi da free skriptas zato sto sve i jedan bolji skripter zna koliko vremena truda se provede uz skriptanje, trosim svoje vreme na gluposti, skriptacu 2 meseca ko debil administracija ce se raspasti i na sta sam potrosio 2 mj ?

kolko nickova jedni pinch jedni yuki jedni armagedon jedni nobody HAHAHAHAHAHAHA više nickova nego @Itz.Yansi42O i ja zajedno

Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 22, 2019, 00:44:43 PRE PODNE
Jadnoo..

http://prntscr.com/ovtoyg

Nemam sta da ti pricam , da moji radovi nisu ok, oni ne bi bili na serveru..
Zasto mislis da ja moram da se dokazujem tipa tebii...
Ehh zivote... :)

Kad vec vuces tog Doz-a
Pitaj ga pre svega, ja nisam BANOVAN , niti sam ikad skidao poziciju :)

Sta je sramota raditi nekome free?
Dok sam radio imao sam poziciju INGAME bio sam Director tog servera, a sta si ti postigao?
Nista :( Eh steta...

Rekoh ti mani se BExtazy-a i mene, opterecen si komplexima, i mislis da si neko i nesto a nisi steta ;( ...
Najgore je sto ne znas nista o meni i o Dozu i o Extazy-u a prozivas..
Jadnoo - sa tim parama od tvoje scripte - uzmi kupi kanap i obesi se, manje ces smarati .. :)



Haaaa da si tu tako radovi dobri nebi ti njemu slao vehicles.sql 6 puta AHHAHAHAHH + da ne pricam koliko si stvari zbagao na serveru, mislis da si developer zato sto si skriptao na BExtazy HAHAHAH eeee moj tii

Već vidim katanac na GL. :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Citat: LoOdaK poslato Avgust 22, 2019, 00:51:14 PRE PODNE
Već vidim katanac na GL. :)
nema potrebe, dozvoljena je ovakva vrsta rasprave hahahahahahahahahah


fufe nisu solo uvijek su u timu WHOOOOOOOOP