◄ Glavni razgovor #40 ►

Započeo SlavicBeast, Jun 11, 2019, 10:34:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: 002 poslato Avgust 22, 2019, 00:46:07 PRE PODNE

ja i moja 'ekipa' skriptamo za kes, ali mi takodje pomazemo free pogledaj samo po forumu koliko si ljudi nesto lepo objasnio? Sada ces da me ponizavas zato sto uzimam pare od skriptanja. Reci cu ti nesto `tatice skriptanja` kao sto i kod Yukija pise u opisu uvreda je da ti neko trazi da free skriptas zato sto sve i jedan bolji skripter zna koliko vremena truda se provede uz skriptanje, trosim svoje vreme na gluposti, skriptacu 2 meseca ko debil administracija ce se raspasti i na sta sam potrosio 2 mj ?
Vidi sine moj nerodjeni da ti babo nesto kaze , nije sve u novcu (mislim jeste velika vecina) imamo mi ljudi jednu sposobnost koja izumire a to je biti ljudina i pomoci nekome bez da jedes govna preterano ali dobro naucices kad budes stariji , samo zamisli kako je to bilo ranije dam ti tele za dva sistema pa ti karindjaj to tele i napravi zenu ljubomornom (nidje veze oprostite mi ponelo me)

Citat: 002 poslato Avgust 22, 2019, 00:49:16 PRE PODNE

Haaaa da si tu tako radovi dobri nebi ti njemu slao vehicles.sql 6 puta AHHAHAHAHH + da ne pricam koliko si stvari zbagao na serveru, mislis da si developer zato sto si skriptao na BExtazy HAHAHAH eeee moj tii

Au kakve ti argumente imas, mene bi bilo sramota sad na tvom mestu ovo je slato Memorexu cas uradimo nesto u bazi pa dodamo novu strukturu nove typove nove redoslede svega jos si ti mlad da radis vece baze od 20 kolona , ajd vozi :) ...

+ jedno pitanje kako ja mogu ubagovati ako ja saljem njemu i on ubacuje?
To me bas zanima..
Mani se corava posla, dete vreme je da ides da spavas jos par dan pa ti krece skolicaa, manje ces biti retard, a da... ti si uvek retard poz :)))) ..

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 22, 2019, 00:52:37 PRE PODNE
Vidi sine moj nerodjeni da ti babo nesto kaze , nije sve u novcu (mislim jeste velika vecina) imamo mi ljudi jednu sposobnost koja izumire a to je biti ljudina i pomoci nekome bez da jedes govna preterano ali dobro naucices kad budes stariji , samo zamisli kako je to bilo ranije dam ti tele za dva sistema pa ti karindjaj to tele i napravi zenu ljubomornom (nidje veze oprostite mi ponelo me)
Pomazem novim skripterima da nauce nesto sami ne da im sve neko drugi mora raditi ako hoce mene za skriptera mora da plate a pomoc je besplatna ali to tvoj mozak ne moze da skonta tkd jeebiga. samo zamisli kako je to bilo ranije dam ti tele za dva sistema pa ti karindjaj to tele i napravi zenu ljubomornom (nidje veze oprostite mi ponelo me) - Bolest ne bira

Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 22, 2019, 00:54:35 PRE PODNE
Au kakve ti argumente imas, mene bi bilo sramota sad na tvom mestu ovo je slato Memorexu cas uradimo nesto u bazi pa dodamo novu strukturu nove typove nove redoslede svega jos si ti mlad da radis vece baze od 20 kolona , ajd vozi :) ...

+ jedno pitanje kako ja mogu ubagovati ako ja saljem njemu i on ubacuje?
To me bas zanima..
Mani se corava posla, dete vreme je da ides da spavas jos par dan pa ti krece skolicaa, manje ces biti retard, a da... ti si uvek retard poz :)))) ..
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu AJMO ZEROTWO SAD GA NABODI SAD GA HAHAHAHAHAHAHA


Zelio bih ovom prilikom da se zahvalim momcima sto su podigli aktivnost na forumu!  :D

Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 22, 2019, 00:54:35 PRE PODNE
Au kakve ti argumente imas, mene bi bilo sramota sad na tvom mestu ovo je slato Memorexu cas uradimo nesto u bazi pa dodamo novu strukturu nove typove nove redoslede svega jos si ti mlad da radis vece baze od 20 kolona , ajd vozi :) ...

+ jedno pitanje kako ja mogu ubagovati ako ja saljem njemu i on ubacuje?
To me bas zanima..
Mani se corava posla, dete vreme je da ides da spavas jos par dan pa ti krece skolicaa, manje ces biti retard, a da... ti si uvek retard poz)) ..
Zasto da me bude sramota toga sto si glup i konstantno se istices, evo ti Pincha moze da uci i mene i tebe jeste da je bio retardiran ali se promenio i stvarno se moze nauciti od njega svasta nesto.
Jel potrebno da odgovaram na ovo pa ovo i dete od 2 god skonta


jedno pitanje kako ja mogu ubagovati ako ja saljem njemu i on ubacuje?

Citat: omcho poslato Avgust 22, 2019, 00:57:37 PRE PODNE
svako "zahvali se" na ovaj 1 manje debil sa sampa
a ja bih samo ti radio toooo bebooooooooooooooooooooo, skino sve sa tebe onda bacio na pod bebooooOoOoooooooOOooOOOOOOO

Citat: Galardo poslato Avgust 22, 2019, 00:57:50 PRE PODNE
Zelio bih ovom prilikom da se zahvalim momcima sto su podigli aktivnost na forumu!  :D
Ma nema na cemu ubijam dosadu keke


Citat: omcho poslato Avgust 22, 2019, 00:57:37 PRE PODNE
svako "zahvali se" na ovaj 1 manje debil sa sampa
Ko je debil ? PONOVI RETARDE MALIIII  :P


Citat: 002 poslato Avgust 22, 2019, 01:00:10 PRE PODNE
Ko je debil ? PONOVI RETARDE MALIIII  :P
HOÅ  DRAMU JEL? HOÅ  BETL? Å TA HOÅ ? PIÄŒKO! HAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Citat: Galardo poslato Avgust 22, 2019, 00:57:50 PRE PODNE
Zelio bih ovom prilikom da se zahvalim momcima sto su podigli aktivnost na forumu!  :D
Zelio bih ovom prilikom da se zahvalim rodi iz pjetlovaca sto me je donela na ovaj svet pun iznenadjena i pun muskaraca kojima hormoni umesto da udaraju u ono dole udari im u glavu :) hemijska veza ove moje teorije je H20 + NaFe = H20FeNaKvadrat ;)

Citat: 002 poslato Avgust 22, 2019, 00:59:11 PRE PODNE
Zasto da me bude sramota toga sto si glup i konstantno se istices, evo ti Pincha moze da uci i mene i tebe jeste da je bio retardiran ali se promenio i stvarno se moze nauciti od njega svasta nesto.
Jel potrebno da odgovaram na ovo pa ovo i dete od 2 god skonta


jedno pitanje kako ja mogu ubagovati ako ja saljem njemu i on ubacuje?

Opet mesas njega, nisi mi odg na pitanje tebra? :)
Rekoh ti mani se corava posla... :P

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Citat: mumitza. poslato Avgust 22, 2019, 01:01:45 PRE PODNE
HOÅ  DRAMU JEL? HOÅ  BETL? Å TA HOÅ ? PIÄŒKO! HAAHAHAHAHAHAHAHAHAH
NALETI WANAAAAAA BE-JU