◄ Glavni razgovor #40 ►

Započeo SlavicBeast, Jun 11, 2019, 10:34:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ne bih da palim vatru ali ne pricaj sa njim nabodi ga ;)

Osamu Dazai, #THEVï¼'NNY_, Itz.Yansi42O, Galardo, 002, LANMY.pwN, BaÅ¡ovski, Shomyy, daddy., Paul Castellano i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

@002 stvori se na diskordu sad
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2019, 00:24:47 PRE PODNE od Osamu Dazai
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 22, 2019, 00:23:41 PRE PODNE
Osamu Dazai, #THEVï¼'NNY_, Itz.Yansi42O, Galardo, 002, LANMY.pwN, BaÅ¡ovski, Shomyy, daddy., Paul Castellano i 7 gostiju pregledaju ovu temu.
vidi mene e

Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 22, 2019, 00:21:02 PRE PODNE
@imnaithan - sankcionisi ovog za recnik, samo toliko imam da kazem

Pinch ima znanje nisam ja nikad rekao da nema , ali ti nemas niti ces ikad imati, toliko od mene :)
Glumis DEVELOPERA kako znas sve, samo kad ti neko kaze nemam ja sta da pricam za tebe..
Idi radi proveru u TakeDamage, i uzivaj poz ;)
RETA*** MALI KADA SAM JA GLUMIO DEVELOPERA I KADA SAM REKAO DA SAM DEVELOPER - NIKAD, ja za sebe mislim da sam obican samper koji je sedeo godinu dana ispred racunara i citao gluposti po modovima, pawn jezik je nesto najlakse sto te moglo zapasti, 8 godina ti je trebalo da naucis ono sto sam ja za godinu, PAHAHAHHA hmm bas se pitam da li je bolje ovo
[pawn]
public OnPlayerUpdate(playerid)
{
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1)
{
if(AdminDuty[playerid] == 1)
{
SetPlayerHealth(playerid,100);
}
}
return(true);
}
[/pawn]
Ili ovo
[pawn]
public OnPlayerTakeDamage(playerid, issuerid, Float:amount, weaponid, bodypart)
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1)
{
if(AdminDuty[playerid] == 1)
{
SetPlayerHealth(playerid,100);
}
}
return(true);
}[/pawn]
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2019, 00:27:19 PRE PODNE od 002

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 22, 2019, 00:23:41 PRE PODNE
Osamu Dazai, #THEVï¼'NNY_, Itz.Yansi42O, Galardo, 002, LANMY.pwN, BaÅ¡ovski, Shomyy, daddy., Paul Castellano i 7 gostiju pregledaju ovu temu.
gledam šta im radiš, kad ti neko napiše da je uspio u svemu a najdalje što je dogurao je da skripta nekom za džabe i da se hvali time na sve strane, eh tugo. jest da mi ideš često na k al te ponekad i razumijem


bilo je lijepo dok je trajalo.


Ovo napetije od onih fake yt drama,ne zna se ko koga jebe   :D

Citat: Galardo poslato Avgust 22, 2019, 00:27:13 PRE PODNE
Ovo napetije od onih fake yt drama,ne zna se ko koga jebe   :D
Spremaj kokice ili chips ovo ce biti duga i napeta noc ;)





Mhm AdminDuty[playerid] a treba ti if za admina? znaci obicni igraci imaju pristup AdminDuty[playerid]

Nice :)

Ne mogu vise da se raspravljam sa retardima poput nekih od vas, koji mislite da ste neko i nesto a ustvari ste nule, gde su ti serveri gde radite??? :))))))))))))

Nema ih?
:( Steta............

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Maaaaa decko debil skriptao na BE nisu mu ni dinara dali, iznervirao se dao ostavku nakon 2 dana plako da mu vrate oni mu vratili, kasnije ga banovali qq. Kurci se da je neki pro developer tamo vamo na svim serverima sto je radio radio free


Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 22, 2019, 00:35:01 PRE PODNE
Mhm AdminDuty[playerid] a treba ti if za admina? znaci obicni igraci imaju pristup AdminDuty[playerid]

Nice :)

Ne mogu vise da se raspravljam sa retardima poput nekih od vas, koji mislite da ste neko i nesto a ustvari ste nule, gde su ti serveri gde radite???))))))))))

Nema ih?
:( Steta............


GDE STE SERVERI GDE RADIMO MI RADIMO ZA PARE NE DA MI NJIM PLACAMO DA RADIMO TAMO JOJ  TO SAM DAO CIST PRIMER RETARDE MALI

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 22, 2019, 00:33:54 PRE PODNE
I ajmoo rukee goree guzee dolee mrdaj strukk :)
SEX ON THE BEEEEEEEEEEEEEEACH

tačno se treba Ä'e napit, ove vaÅ¡e rasprave se ne mogu trijezno gledat hehehehhr

Citat: 002 poslato Avgust 22, 2019, 00:36:26 PRE PODNE
GDE STE SERVERI GDE RADIMO MI RADIMO ZA PARE NE DA MI NJIM PLACAMO DA RADIMO TAMO JOJ  TO SAM DAO CIST PRIMER RETARDE MALI
Ajde znam za Pincha ali sta si ti ljudino uzeo , uzeo karinu moju :)