Osnivanje SA-MP servera [PROCITAJ]

Započeo Marijan, Maj 09, 2009, 17:21:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozz ekipo, kao sto vidite po naslovu mislim osnivati novi sa-mp server.

Po cemu ce ovaj server biti razlicit od drugih?
Server nece koristiti nijedan godfather edit, koristit ce carlito's rp skriptu prevedenu s moje strane ili neku drugu. Server se nece nalaziti ni u jednom od 3 grada u San Andreasu (LS, SF, LV) vec u jednom novom, nikad vidjenom gradu.

Osim toga uvest cemo strogi roleplay i strogo kaznjavanje. Igraci ce takodjer biti na minimalcu te ce biti uveden hard anti-cheat te ce biti malo teze cheatati na serveru.

Zasto ja postam ovdje, tocnije "reklamiram"?
Trenutno ne reklamiram nista, samo trazim iskusne admine i nekoliko skriptera koji ce omoguciti da se ovo ostvari.

Takodjer sam imao ideju da se napravi GTA Bully server ili nesto poput Prison Breaka pa jos trazim misljenja od vas.
Od vas trazim da glasate koja vam se ideja najvise svidja. Hvala vam puno!

Poruka za admina/moderatora: Molio bih da ne brisete temu, vec da ju premjestite ukoliko nisam u dobar podforum postao.



Hvala!

EDIT: Parker, vidim da volis puno markirat! :D
Poslednja Izmena: Maj 09, 2009, 17:26:41 POSLE PODNE od Joey_Vega


nevideni grad=puno objekata
puno objekata=crash

JoeBullet

ako ce biti tako radit ces cijeli novi grad znaci punooooooooooooooooooooooooooooo objekata sta nikako nije dobro jer se nece na vrijeme ocitati, lagg i vjerovatno crash zbog previse objekata.. mislim ako ides bas grad raditi mora imati najmanje 100 tisuca objekata vjerovatno i vise... tako da ne znam... al mozda se i varam

@dinko aaa jesi bas nemoj mi citati misli -_-'

Citat: JoeBullet poslato Maj 09, 2009, 17:30:27 POSLE PODNE
ako ce biti tako radit ces cijeli novi grad znaci punooooooooooooooooooooooooooooo objekata sta nikako nije dobro jer se nece na vrijeme ocitati, lagg i vjerovatno crash zbog previse objekata.. mislim ako ides bas grad raditi mora imati najmanje 100 tisuca objekata vjerovatno i vise... tako da ne znam... al mozda se i varam

@dinko aaa jesi bas nemoj mi citati misli -_-'

hahaha od tebe sam sve nacuio tako da ti sad i misli kupim xD

MrBaff

Citat: dinkO14 poslato Maj 09, 2009, 17:31:46 POSLE PODNE
Citat: JoeBullet poslato Maj 09, 2009, 17:30:27 POSLE PODNE
ako ce biti tako radit ces cijeli novi grad znaci punooooooooooooooooooooooooooooo objekata sta nikako nije dobro jer se nece na vrijeme ocitati, lagg i vjerovatno crash zbog previse objekata.. mislim ako ides bas grad raditi mora imati najmanje 100 tisuca objekata vjerovatno i vise... tako da ne znam... al mozda se i varam

@dinko aaa jesi bas nemoj mi citati misli -_-'

hahaha od tebe sam sve nacuio tako da ti sad i misli kupim xD

a od mene nista nisi naucio? joj...pa ko te naucio nake "fix" ideje davat? :'(

edit: joey probaj zabarikadirat sva 3 grada i da se ranja odvija na selu i onda :D
Poslednja Izmena: Maj 09, 2009, 17:35:12 POSLE PODNE od MrBaff

Znam kako radit s novim gradom i vec sam testirao to.

Ako mislite na ono propadanje u vodu, to bez problema rijesim. Samo dodam visinu spawna za koji metar i rijesena stvar, a za objekte lagano slozim. Koristim Y_Objects streamer...

JoeBullet

Da, slazem se da je y_objects najbolji i najbrzi jer i je... koliko tvoj grad ima objekata? i ovaj spawn i to mozes rijesiti vrlo lako znam da ovaj ima jako puno tih mogucih chekova tako da mozes iskrotit funkciju da freezas playera dok se ne ucita...  ;) onda unfreeze...
predlazem ti da koristis i YSI i YSF .. isto preodlicni

Dobra ideja...
Forum za bleyu, zabavu, druzenje, caskanje : www.zabava-bleya.com .. Posetite i registrujte se.. Hvala ;) Vidimo se tamo...


Sry na DP...

Ali ima li jos netko zainteresiran za jedan od ovih projekata? (TREBAM ADMINE i SKRIPTER)?

Ja bi bio admin :)
Forum za bleyu, zabavu, druzenje, caskanje : www.zabava-bleya.com .. Posetite i registrujte se.. Hvala ;) Vidimo se tamo...