Lockerz

Započeo [MX] MineCraft Kruno1407 SoaD Macaskill.cpp, Septembar 10, 2010, 15:35:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ljudi da vam kazem jednu meni vrlo super stranicu..tojest rekao mi je prijatelj..znaci

Skupljate takozvane PTZ bodove kojimam mozete stici do vrijednih nagrada kao sto su iPod

LCD monitori iPhone i jos puno tih stvari..zaradjujete PTZ bodove gledajuci filmove

a PTZ bodovi su vam potrebni kako biste mogli kupiti npr iPod..

Web Stranica: www.lockerz.com

Registracija je sasvim besplatna!

Dodajte me =))

EMail: [email protected]

Eto reg se, i kako sad da zaradim te PTZ bodove?


Ne preporucam da pocnete s tim jer cete skupljati bodove ko budala a u pet godina mozda ali samo mozda uspijete nesto sitno dobiti. Ono tipa termosica i to. I da, na lockerzu iPhone nikad nije bio niti nikad necee biti.


@Weite od kud ti to?
Poslednja Izmena: Septembar 10, 2010, 15:46:11 POSLE PODNE od LordShigi


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Septembar 10, 2010, 15:44:29 POSLE PODNE
Ne preporucam da pocnete s tim jer cete skupljati bodove ko budala a u pet godina mozda ali samo mozda uspijete nesto sitno dobiti. Ono tipa termosica i to. I da, na lockerzu iPhone nikad nije bio niti nikad necee biti.


@Weite od kud ti to?

http://www.lockerz.com/redeem/boutique/2
?? :D

Citat: LordShigi poslato Septembar 10, 2010, 15:44:29 POSLE PODNE
Ne preporucam da pocnete s tim jer cete skupljati bodove ko budala a u pet godina mozda ali samo mozda uspijete nesto sitno dobiti. Ono tipa termosica i to. I da, na lockerzu iPhone nikad nije bio niti nikad necee biti.


@Weite od kud ti to?


jedan frajer skupio bodova za nes prejebeno i nisu mu poslali zato sto je u hr


Citat: gonss poslato Septembar 10, 2010, 15:47:50 POSLE PODNE
Citat: LordShigi poslato Septembar 10, 2010, 15:44:29 POSLE PODNE
Ne preporucam da pocnete s tim jer cete skupljati bodove ko budala a u pet godina mozda ali samo mozda uspijete nesto sitno dobiti. Ono tipa termosica i to. I da, na lockerzu iPhone nikad nije bio niti nikad necee biti.


@Weite od kud ti to?

http://www.lockerz.com/redeem/boutique/2
?? :D

Da, i di je tu iPhone?

@Weite Mozda je tvoj frend uzeo nesto u shopu a ne na redeemu. Na redeemu je moguce slati u hrv i cak je par hrvata dobilo neke sitnice ali se ne isplati jer moras redeem cekati cijelo vrijeme 2 tjedna i na njemu SVE ode u 1sec.



RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji


VAaaau, dobio si majcu. To svi imaju. Ali ovak neces nist drugo dobiti. Samo si im hodajuca reklama.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji


Pa dobro i to je istina ali nije nist vrijednoga. VIse ti se isplati zaraditi i kupti sam majcu.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Lockerz je bezveze,morao bi sakupljati previse godina da bi uzeo nesto normalno vrijedno...brze ces zaraditi ako sakupljas svaki dan barem 1â,¬ i eto ti

moraÅ¡ biti online svako jutro prije 5 da bi uspio neÅ¡to uzeti kad doÄ'e novo (dolazi svaki dan izmeÄ'u 5 i 7 i to po par komada i ode u par sec -.-)

i moraš biti jako brz, Ameri definitivno u prednosti što se toga tiće...

a i voze u hrv ;)

Jer mora da si punoletan??

I kad se registrujem sta treba ovde da upisem "ZIP/POSTAL code" i "Select you time zone"
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Citat: ZmaXy poslato Septembar 10, 2010, 17:06:56 POSLE PODNE
Jer mora da si punoletan??

I kad se registrujem sta treba ovde da upisem "ZIP/POSTAL code" i "Select you time zone"

malo logike jel ?

ZIP/POSTAL Code = Postanski broj ?

Select your time zone = odaberite vasu vremensku zonu ?