Izbaciti STOCK iz vaseg gamemoda

Započeo Unkovic, Avgust 07, 2018, 21:17:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

L3o

*


Citat: Unkovic poslato Avgust 09, 2018, 00:58:00 PRE PODNE
Kakvo misljenje? Lik se upravo posrao njegovom recenicom na tutorijal time da je ovo proseravanje. Kakvo je to misljenje? Pusti to.

Ja sam rekao za moj post i moje misljenje, i ja radim mod od 0 i takodje nemam nigde "stock", ali to ne znaci da je moj mod bolji od onog koji koristi stock (gledajuci samu skriptu) jer svako treba da poznaje svoj mod i treba da zna sta koristi a sta ne..

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Citat: Ogıl. poslato Avgust 09, 2018, 01:02:49 PRE PODNE
Ja sam rekao za moj post i moje misljenje, i ja radim mod od 0 i takodje nemam nigde "stock", ali to ne znaci da je moj mod bolji od onog koji koristi stock (gledajuci samu skriptu) jer svako treba da poznaje svoj mod i treba da zna sta koristi a sta ne..
Nisam na nista rekao za tebe. Imacesbrazloga i u gm da koristis stock, ali ne da ti svaka func bude stock
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Naravno, ali nije ni to neki problem ako se koristi kako treba :)

Dosta sam postova skupio, odo da spavam

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Citat: #TheV1nny_ poslato Avgust 08, 2018, 22:25:37 POSLE PODNE
[pawn]stock RegisterTDControlMain( playerid, bool:show ) {
   if( show == true ) {[/pawn]
Evo ti registracija,da ne pisem ceo kod,ali mora da bude stock :D

To uzeo sa Balkan Excluisve moda ahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahhahhahah smesan i ovaj formu postaje  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8)

Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Avgust 08, 2018, 23:42:15 POSLE PODNE
Svi misle da znaju i ja sam mislio a kad sam video naucio sam sto nisam znao i kraj. Ne kurcim se sada ja ovde a radio sam i ja razne brutalne sisteme svoje nikada krao nisam sve moje radove poseduje Ino, tkd boli me kurac za necije misljenje ja verujem u sebe i guram dalje ka uspehu.

Svi mi mislimo da znamo nesto a niko nista ne zna, kao sto si napisao ti ili neko gore, ne ceni se sada skripter i njegov rad vec youtuberi , vlasnici i server skripta je nebitna u danasnjem sampu.  ::)

Citat: Aleksa Djordjevic poslato Avgust 09, 2018, 10:27:10 PRE PODNE
To uzeo sa Balkan Excluisve moda ahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahhahhahah smesan i ovaj formu postaje  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8)
Psssstt,to sam iz zezancije uradio hahahaha :D
Citat: Unkovic poslato Avgust 09, 2018, 01:07:55 PRE PODNE
Nisam na nista rekao za tebe. Imacesbrazloga i u gm da koristis stock, ali ne da ti svaka func bude stock
Tvoj problem je u tome sto ti mislis da ce svi ljudi zbog toga sto si ti napravio tutorijal sada da izbrisu stockove a poznajem 200 modova koji imaju toliko stockova i sta im fali,extra modovi,ovo je sada bilo bez zajebancije :) u ostalom neka svako radi,meni je vaznije da ja mogu da se snadjem u modu a ne da bude po PS-u,lp :)

@Unkovic glavni problem je u tome sto se ti previse kurcis..
Kao sto je Zivkovic rekao, gde bi skripteri sa bs-a bili kada bi im neko srao?
Mislim da ces ti zavrsit kao i Nobody.pwn..

Zar SVI skripteri moraju pisati kod na isti nacin? Do sada si se posrao na skoro svakog clana foruma koji pokusava nesto da nauci/ili koji pise kod na drugi nacin.
Samo pazi da ti Slavic ne lupne bananu za pametovanje.
Mozes pisat sta god hoces, iskreno me zabole za misljenje nekog lika mojih godina...
I ono mozes ti meni srat koliko zelis, sto vise seres vecu sansu imas za ban od s moderatora.

Zar svi moraju koristiti ycmd, zcmd ili nesto sasvim trece??
Haj mi sad reci zasto Ino, Muma i Bashovski ne pametuju po forumu?
Jedna rec. ODRASTI.
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2018, 11:11:52 PRE PODNE od Sejnur337_
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

6 stranica tutorijala...Netko bi rekao da piše nešto pametno u ovih 6 stranica(inače ovo je već sada 2 najpopularnija tema po broju postova na Tutorijalima od nastanka foruma.) kad ono..samo prepucavanja

Uzrok tome je: Kreator teme želi da se svi slože s njim i da ga svi poslušaju,a pojedinci mu se inate u stilu "E baš neću".
No kako god,ovo nije nešto što je Unkovic izmislio,ovo je nešto što je i on pročitao(i hvala bogu da jeste.) prema tome nebi trebao pisati na način da je popio svu pamet ovog svjeta(bar ja imam takav utisak čitajući...Možda sam u krivu).Ali drugi isto tako(Ciljam na Vinnya) nebi trebali pametovati i govoriti kako ovo neće koristit.Nemoj..Tko ti brani.
I ja isto kad sam pročitao ovo na globalnom forumu(prije par mjeseci) i vidio da iskusniji skripteri o tome pišu i govore da ne treba koristiti stock za funkcije i naveli kada treba koristiti stock,prema tome sam i ja poslušao iskusnije skriptere i prva reakcija mi je bila da izbrišem stockove.

Å to znači da uvijek kada neÅ¡to pametno pročitam na globalnom forumu,vidim da je to pisao iskusnij skripter i sam se uvjerim da to nije glupost i pametovanje;Ja to primjenim na svom modu i radim na taj način.Jer znam da nisam najpametnij,najiskusnij skripter isl.I smatram da bi takoÄ'er Vinny(njega uzimam za direktan primjer,i svi ostali) umjesto pametovanja(ako već želi biti skripter) trebao nekada posluÅ¡ati savjete boljih od sebe(jer će tako viÅ¡e naučiti) ,ili barem ne komentirati ako ne želi koristiti to Å¡to piÅ¡e.


Citat: Paul Castellano poslato Avgust 09, 2018, 11:33:37 PRE PODNE
6 stranica tutorijala...Netko bi rekao da piše nešto pametno u ovih 6 stranica(inače ovo je već sada 2 najpopularnija tema po broju postova na Tutorijalima od nastanka foruma.) kad ono..samo prepucavanja

Uzrok tome je: Kreator teme želi da se svi slože s njim i da ga svi poslušaju,a pojedinci mu se inate u stilu "E baš neću".
No kako god,ovo nije nešto što je Unkovic izmislio,ovo je nešto što je i on pročitao(i hvala bogu da jeste.) prema tome nebi trebao pisati na način da je popio svu pamet ovog svjeta(bar ja imam takav utisak čitajući...Možda sam u krivu).Ali drugi isto tako(Ciljam na Vinnya) nebi trebali pametovati i govoriti kako ovo neće koristit.Nemoj..Tko ti brani.
I ja isto kad sam pročitao ovo na globalnom forumu(prije par mjeseci) i vidio da iskusniji skripteri o tome pišu i govore da ne treba koristiti stock za funkcije i naveli kada treba koristiti stock,prema tome sam i ja poslušao iskusnije skriptere i prva reakcija mi je bila da izbrišem stockove.

Å to znači da uvijek kada neÅ¡to pametno pročitam na globalnom forumu,vidim da je to pisao iskusnij skripter i sam se uvjerim da to nije glupost i pametovanje;Ja to primjenim na svom modu i radim na taj način.Jer znam da nisam najpametnij,najiskusnij skripter isl.I smatram da bi takoÄ'er Vinny(njega uzimam za direktan primjer,i svi ostali) umjesto pametovanja(ako već želi biti skripter) trebao nekada posluÅ¡ati savjete boljih od sebe(jer će tako viÅ¡e naučiti) ,ili barem ne komentirati ako ne želi koristiti to Å¡to piÅ¡e.
Da li si mozda video da na globalnom forumu ljudi pametuju poput Unkovica? Pogledaj njegove postove, shvatit ces o cemu pricam.
Jedno je savetovati, drugo je pametovati.

Castellano, reci mi da li je ovo savetovanje?
Citat: Unkovic poslato Jul 31, 2018, 18:47:05 POSLE PODNE
Bolje obrisi profil
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Sejnur337_ poslato Avgust 09, 2018, 11:42:40 PRE PODNE
Da li si mozda video da na globalnom forumu ljudi pametuju poput Unkovica? Pogledaj njegove postove, shvatit ces o cemu pricam.
Jedno je savetovati, drugo je pametovati.

Castellano, reci mi da li je ovo savetovanje?

Pa napisao sam da i on nebi trebao pametovati :) @Sejnur337_
Citiram svoju rečenicu:


CitatNo kako god,ovo nije nešto što je Unkovic izmislio,ovo je nešto što je i on pročitao(i hvala bogu da jeste.) prema tome nebi trebao pisati na način da je popio svu pamet ovog svijeta(bar ja imam takav utisak čitajući...Možda sam u krivu)

Citat: Sejnur337_ poslato Avgust 09, 2018, 11:04:11 PRE PODNE
@Unkovic glavni problem je u tome sto se ti previse kurcis..
Kao sto je Zivkovic rekao, gde bi skripteri sa bs-a bili kada bi im neko srao?
Mislim da ces ti zavrsit kao i Nobody.pwn..

Zar SVI skripteri moraju pisati kod na isti nacin? Do sada si se posrao na skoro svakog clana foruma koji pokusava nesto da nauci/ili koji pise kod na drugi nacin.
Samo pazi da ti Slavic ne lupne bananu za pametovanje.
Mozes pisat sta god hoces, iskreno me zabole za misljenje nekog lika mojih godina...
I ono mozes ti meni srat koliko zelis, sto vise seres vecu sansu imas za ban od s moderatora.

Zar svi moraju koristiti ycmd, zcmd ili nesto sasvim trece??
Haj mi sad reci zasto Ino, Muma i Bashovski ne pametuju po forumu?
Jedna rec. ODRASTI.
"Pametujem" oni sto znam, ne ono sto ne znam.
Citat: #TheV1nny_ poslato Avgust 09, 2018, 10:49:37 PRE PODNE
Psssstt,to sam iz zezancije uradio hahahaha :D Tvoj problem je u tome sto ti mislis da ce svi ljudi zbog toga sto si ti napravio tutorijal sada da izbrisu stockove a poznajem 200 modova koji imaju toliko stockova i sta im fali,extra modovi,ovo je sada bilo bez zajebancije :) u ostalom neka svako radi,meni je vaznije da ja mogu da se snadjem u modu a ne da bude po PS-u,lp :)
Ne mislim, ne zanima me, ali me tvoje jnacenje nervira.
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Paul Castellano poslato Avgust 09, 2018, 11:33:37 PRE PODNE
6 stranica tutorijala...Netko bi rekao da piše nešto pametno u ovih 6 stranica(inače ovo je već sada 2 najpopularnija tema po broju postova na Tutorijalima od nastanka foruma.) kad ono..samo prepucavanja

Uzrok tome je: Kreator teme želi da se svi slože s njim i da ga svi poslušaju,a pojedinci mu se inate u stilu "E baš neću".
No kako god,ovo nije nešto što je Unkovic izmislio,ovo je nešto što je i on pročitao(i hvala bogu da jeste.) prema tome nebi trebao pisati na način da je popio svu pamet ovog svjeta(bar ja imam takav utisak čitajući...Možda sam u krivu).Ali drugi isto tako(Ciljam na Vinnya) nebi trebali pametovati i govoriti kako ovo neće koristit.Nemoj..Tko ti brani.
I ja isto kad sam pročitao ovo na globalnom forumu(prije par mjeseci) i vidio da iskusniji skripteri o tome pišu i govore da ne treba koristiti stock za funkcije i naveli kada treba koristiti stock,prema tome sam i ja poslušao iskusnije skriptere i prva reakcija mi je bila da izbrišem stockove.

Å to znači da uvijek kada neÅ¡to pametno pročitam na globalnom forumu,vidim da je to pisao iskusnij skripter i sam se uvjerim da to nije glupost i pametovanje;Ja to primjenim na svom modu i radim na taj način.Jer znam da nisam najpametnij,najiskusnij skripter isl.I smatram da bi takoÄ'er Vinny(njega uzimam za direktan primjer,i svi ostali) umjesto pametovanja(ako već želi biti skripter) trebao nekada posluÅ¡ati savjete boljih od sebe(jer će tako viÅ¡e naučiti) ,ili barem ne komentirati ako ne želi koristiti to Å¡to piÅ¡e.
U potpunosti se slazem sa tobom @Paul Castellano,ja sam sve ovo krenuo iz zezancije mada u jednu ruku mozda i nije bila zezancija kada sam napisao to za crash pawna posto mi se dogadjalo da obrisem neke stvari za koje sam mislio da ne trebaju da budu tu i onda kada hocu da compile skriptu ispadne mi boga errora i warninga,tako da neke stvari praktikujem iz tog razloga da ne brisem,posto mi samo resavanje tih erroa i warninga oduzme vremena vise nego sto tipa ubacim neki system ili slicno :)
Druga stvar,sve je to bilo super dok pametni @Unkovic nije forsirao toliko to izbacivanje do te mere da svi moramo njega da slusamo,okeej ja priznajem da sam ovu temu malo napumpao sa svojim ne potrebnim postovima ali sta ces kada ne mozes nekome da uturis u glavu da ceni i tudja misljenja o nekoj temi a ne da forsira samo svoje misljenje :)
Normalno,ja za sebe smatram da sam skripter koji zna cisto onako blago osnovno tipa menjanje textdrawova i sve funkcije oko toga,menjanje mapa,menjanje kordinata ulaza izlaza,za spawn kordinate i tako nesto sitno,i normalno da radim na tome da svaki dan nesto novo naucim sto ti kazes od pametnijih od mene gde se ukljuces i ti i jos neki clanovi sa BSampa ;)

Sry for dp,

Ali barem je dobra rasprava i prepirka, to mi se svidja.
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: #TheV1nny_ poslato Avgust 09, 2018, 11:58:16 PRE PODNE
U potpunosti se slazem sa tobom @Paul Castellano,ja sam sve ovo krenuo iz zezancije mada u jednu ruku mozda i nije bila zezancija kada sam napisao to za crash pawna posto mi se dogadjalo da obrisem neke stvari za koje sam mislio da ne trebaju da budu tu i onda kada hocu da compile skriptu ispadne mi boga errora i warninga,tako da neke stvari praktikujem iz tog razloga da ne brisem,posto mi samo resavanje tih erroa i warninga oduzme vremena vise nego sto tipa ubacim neki system ili slicno :)
Druga stvar,sve je to bilo super dok pametni @Unkovic nije forsirao toliko to izbacivanje do te mere da svi moramo njega da slusamo,okeej ja priznajem da sam ovu temu malo napumpao sa svojim ne potrebnim postovima ali sta ces kada ne mozes nekome da uturis u glavu da ceni i tudja misljenja o nekoj temi a ne da forsira samo svoje misljenje :)
Normalno,ja za sebe smatram da sam skripter koji zna cisto onako blago osnovno tipa menjanje textdrawova i sve funkcije oko toga,menjanje mapa,menjanje kordinata ulaza izlaza,za spawn kordinate i tako nesto sitno,i normalno da radim na tome da svaki dan nesto novo naucim sto ti kazes od pametnijih od mene gde se ukljuces i ti i jos neki clanovi sa BSampa ;)
Brate nije ovde bilo tvog misljenja, ti si dosao i odmah poceo inacenje, fala Bogu mene nervira to, da si napisao lepo sta treba sta ne treba, ja bih ti opet mozda nesto napisao, ali ne na ovakav nacin, kako vi kazete "pametovati"

Logicno da sam procitao, zelim da dokazem nasim skripterima da ne forsiraju nesto ako nema potrebe, to je bio i cilj ovog tuta.

Jbga neko je shvatio, neko ne.
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.