Izbaciti STOCK iz vaseg gamemoda

Započeo Unkovic, Avgust 07, 2018, 21:17:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Avgust 08, 2018, 23:42:15 POSLE PODNE
Svi misle da znaju i ja sam mislio a kad sam video naucio sam sto nisam znao i kraj. Ne kurcim se sada ja ovde a radio sam i ja razne brutalne sisteme svoje nikada krao nisam sve moje radove poseduje Ino, tkd boli me kurac za necije misljenje ja verujem u sebe i guram dalje ka uspehu.
glavni problem kod nas je sto svako tera po svom. u to sam siguran. niko nece d proba nist novo, svima je lakse iyvaditi vec koristeno, jebi ga. ja sam samo dao tutorijal i dao savet, malo drskije, al jebi ga. ko hoce da poslusa, nek poslusa
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Avgust 08, 2018, 23:39:29 POSLE PODNE
Vidite ovako, da sam ja gledao sta o meni balkanci misle i sta pisu za mene, nikada ne bih dogurao dokle jesam, nikada ne bih radio to sto radim, nikada ne bih znao ni front ni back end, a ni software. Sve uvek sam sam ucio i sam gledao. Jedinog od programera na ovom forumu koga respectujem je Ino jer decko zna znanje i tu mu ne moze prici niko, jer svi radite zatucano i jebete se sa istim forama godinama u nazad.
Od kako sam na ovom sampu od 11-te u vec nekom radu skripte mape ucenje uvek se vrte isti kurci. Ja se izvinjavam ako sam nekog uvredio al' je tako sta mogu,

Ja sam kontao za Ina da je ono neki levi lik, ali sam pogresio totalno tacnije nikad nisam cuo za njega ali sam primetio sto kazes ti da zna znanje :)

Citat: omcho poslato Avgust 08, 2018, 23:46:26 POSLE PODNE
Ja sam kontao za Ina da je ono neki levi lik, ali sam pogresio totalno tacnije nikad nisam cuo za njega ali sam primetio sto kazes ti da zna znanje :)
Ino je momak koji je naucio progrmiranje sam. Blejao sam jedan dan s njim i to. Kul momak, ali ne znam, nekako puno vremena mu oduzima programiranje.
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Unkovic poslato Avgust 08, 2018, 23:45:29 POSLE PODNE
glavni problem kod nas je sto svako tera po svom. u to sam siguran. niko nece d proba nist novo, svima je lakse iyvaditi vec koristeno, jebi ga. ja sam samo dao tutorijal i dao savet, malo drskije, al jebi ga. ko hoce da poslusa, nek poslusa
Nemam nikako vremena a to ova deca uzimaju za svoje pa me cimaju na battle cuj to, da ja radim battle ovde sa nekim? Zbog? Dokazivanja, ne pada mi napamet, battle mogu raditi s nekim iz uzivanja jer je meni pawn hobi imam ja druge planove nego ovde blejati da mene ovde moderatori cimaju koji veze sa vezom nemaju, pardon nzm ko je sad u mod timu al znace onaj dobro pronacice se :DDD

@Ino42O odgovaraj ovamo narod te trazi, ma dobar je stvarno jedini lik koga smatram dostojnim, perfektan kod, perfektno radi, nema mu ravnog zasada, plus za njegove godine to je full :D
Normalno nisi cuo kada je ovde stanje biti poznat po serveru a ne po kodu tu je greska svako ko je bar pogledao poznate modove zna o cemu pricam :D

nemoj cimat coveka, dzaba mu obestecenja dolaze na gmail, mislim da svaki put pomoli Isusu pre nego sto dodje ovde.
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Unkovic poslato Avgust 09, 2018, 00:00:34 PRE PODNE
nemoj cimat coveka, dzaba mu obestecenja dolaze na gmail, mislim da svaki put pomoli Isusu pre nego sto dodje ovde.
ma rlx 24/7 sam sa njim xD

Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Avgust 08, 2018, 23:54:54 POSLE PODNE
@Ino42O odgovaraj ovamo narod te trazi, ma dobar je stvarno jedini lik koga smatram dostojnim, perfektan kod, perfektno radi, nema mu ravnog zasada, plus za njegove godine to je full :D
Normalno nisi cuo kada je ovde stanje biti poznat po serveru a ne po kodu tu je greska svako ko je bar pogledao poznate modove zna o cemu pricam :D

Danas svaki 'veći' server traži skriptera sa imenom, ne sa znanjem. Lično sam se uvjerio na Jamaici prije godinu i nešto sitno.
Ino je primjer takve greške, ali eto balkanski mentalitet u svemu pa i u ovome, ko bi njega zaposlio ako nije čuo priče da zna posao.

Citat: Slade poslato Avgust 09, 2018, 00:04:46 PRE PODNE
Danas svaki 'veći' server traži skriptera sa imenom, ne sa znanjem. Lično sam se uvjerio na Jamaici prije godinu i nešto sitno.
Ino je primjer takve greške, ali eto balkanski mentalitet u svemu pa i u ovome, ko bi njega zaposlio ako nije čuo priče da zna posao.
znam video sam
xD
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Slade poslato Avgust 09, 2018, 00:04:46 PRE PODNE
Danas svaki 'veći' server traži skriptera sa imenom, ne sa znanjem. Lično sam se uvjerio na Jamaici prije godinu i nešto sitno.
Ino je primjer takve greške, ali eto balkanski mentalitet u svemu pa i u ovome, ko bi njega zaposlio ako nije čuo priče da zna posao.
E to to burazeru, zato sam i odjebo 2icu OWNERA jer su uskurceni i cimaju me za glupost.. I posle mi neko detence kaze pa sto Zile ne mlatis pare ako to radis, a ja cutim jer nisam poznat :/ Zato vise nemam ni volje za nikog raditi, vise sam tu uz Ina i ponesto radim s njim. jer mene on ceni i cenim ja njega i nikakve pare, nikakva nacionalnost ni nista.

Citat: Slade poslato Avgust 09, 2018, 00:04:46 PRE PODNE
Danas svaki 'veći' server traži skriptera sa imenom, ne sa znanjem. Lično sam se uvjerio na Jamaici prije godinu i nešto sitno.
Ino je primjer takve greške, ali eto balkanski mentalitet u svemu pa i u ovome, ko bi njega zaposlio ako nije čuo priče da zna posao.
A i on je lud sto ne pravi sebi ime na osnovu svog znanja,imao bih potencijala da ga svako trazi,to je kao i u stvarnom zivotu dzaba tebi i to sto znas kada nemas dobar marketing ili ti ga ime :)

Citat: #TheV1nny_ poslato Avgust 09, 2018, 00:10:54 PRE PODNE
A i on je lud sto ne pravi sebi ime na osnovu svog znanja,imao bih potencijala da ga svako trazi,to je kao i u stvarnom zivotu dzaba tebi i to sto znas kada nemas dobar marketing ili ti ga ime :)
lika boli kurac ima svoj posao jebo te
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Unkovic poslato Avgust 09, 2018, 00:11:57 PRE PODNE
lika boli kurac ima svoj posao jebo te
U tom slucaju mu je oprosteno haahhaha ali sta fali da sa strane uzme jos koji dinar ;)

Citat: Unkovic poslato Avgust 08, 2018, 21:46:59 POSLE PODNE
"Developer 2018"

Zanimljiv karakter, ne moze da prihvati tudje misljenje.

By the way, nisam developer iz 2018, ako je upuceno meni, ne bih da pricam napamet ali mozda sam i duze u ovome od tebe, ne znam..

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Citat: Ogıl. poslato Avgust 09, 2018, 00:54:10 PRE PODNE
Zanimljiv karakter, ne moze da prihvati tudje misljenje.

By the way, nisam developer iz 2018, ako je upuceno meni, ne bih da pricam napamet ali mozda sam i duze u ovome od tebe, ne znam..
Kakvo misljenje? Lik se upravo posrao njegovom recenicom na tutorijal time da je ovo proseravanje. Kakvo je to misljenje? Pusti to.
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.