Izbaciti STOCK iz vaseg gamemoda

Započeo Unkovic, Avgust 07, 2018, 21:17:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Kako nas izburkas u nekim trenucima
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Unkovic poslato Avgust 08, 2018, 22:28:21 POSLE PODNE
Kako nas izburkas u nekim trenucima
Hajd necu vise da upropastavam temu koja glasi ,,izbaciti,, a ne ,,ubaciti,, ahahahah :D

Tako je majstore, obavezno koristi funkciju za stvar koju ćeš jedanput pozvat igraču pri konektu, i to ako nema račun.

Citat: Slade poslato Avgust 08, 2018, 22:32:11 POSLE PODNE
Tako je majstore, obavezno koristi funkciju za stvar koju ćeš jedanput pozvat igraču pri konektu, i to ako nema račun.
Cuj jednom
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

De ste momci radno li je, raspravlja se oko pawn osnova ovde? :D

Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Avgust 08, 2018, 22:50:57 POSLE PODNE
De ste momci radno li je, raspravlja se oko pawn osnova ovde? :D
Pa gde si ti,evo radno je,ucim malo ove nase skriptere kako sve to ide i tako,kod tebe ;)

Citat: Unkovic poslato Avgust 08, 2018, 21:46:59 POSLE PODNE
"Developer 2018"

Ne razumem kad neki tako ajmo nazovi "skripteri" uzmu sa stranog samp foruma objasnjene i urade translate i okace ga ovde i pricaju o nekom optimizaciji moda i sta je bolje i korisnije a sta ne. Vecina ljudi koji rade modove i uce se ovde nemaju pojma o tome jer niko nikada na nasim modovima (mislim na objavljene ove) nije se trudio oko optimizovanja i sve funkcije su pisane ko nogama. I onda se prave pametni kako oni znaju sta je bolje i sta vise uzima rama CPU memorije i ostalog. Momci koji do pre mesec dana nisu najosnovniju funkciju znali napraviti. Decko nemam nista protiv tebe i svaka cast za trud ali ti nemas pravo nikakvo da vredjas i da jebavas njega jer sigurno vise zna od tebe. Od njega si pomoc trazio i nije sramota ne znati i pitati za pomoc ali ono ipak pokazi respect za njega. Uvek ce biti tu neko ko zna vise od nas samih tako da ono. LP :)

@Unkovic decko taman smo se pomirili, ne vidim razlog o svadjanju u tutorialu, odjednom milion clanova kada je svadja, inace nema nikoga balkancine mrtve... Samo vi meni ne dirajte brata @Karburator -a i sve ok <3
I ti ces nekome reci sta ce koristiti u modu, neces ni ti ni ja nit ce iko, kako je ko navikao...
Ja sam navikao na yini dok je npr @Karburator na dini i eto, nema svrhe uciti mysql ako je razlika tiny asf :)
Znam i kada je y-less pricao o " brzini " mysql-a :)
Uzivajte mi, #NoHate

Citat: Tosic ãƒ,, poslato Avgust 08, 2018, 23:08:18 POSLE PODNE
Ne razumem kad neki tako ajmo nazovi "skripteri" uzmu sa stranog samp foruma objasnjene i urade translate i okace ga ovde i pricaju o nekom optimizaciji moda i sta je bolje i korisnije a sta ne. Vecina ljudi koji rade modove i uce se ovde nemaju pojma o tome jer niko nikada na nasim modovima (mislim na objavljene ove) nije se trudio oko optimizovanja i sve funkcije su pisane ko nogama. I onda se prave pametni kako oni znaju sta je bolje i sta vise uzima rama CPU memorije i ostalog. Momci koji do pre mesec dana nisu najosnovniju funkciju znali napraviti. Decko nemam nista protiv tebe i svaka cast za trud ali ti nemas pravo nikakvo da vredjas i da jebavas njega jer sigurno vise zna od tebe. Od njega si pomoc trazio i nije sramota ne znati i pitati za pomoc ali ono ipak pokazi respect za njega. Uvek ce biti tu neko ko zna vise od nas samih tako da ono. LP :)

Kako si me preduhitrio i procitao me.

Nepostoji onaj koji je bolji od nekog, ni najbolji. I taj koji kad skapira osnove moze uraditi ono sto neko nije godinama. To za pawn vazi po mom misljenju, za ostalo i ne znam.
Znaci za mene nema bpljeg, najboljeg, ukljucis mozak dobijes solidni ideju. Jos ako napises lepo na konju si, barem za samp.

Tan tutorijal koji si pomenuo nije translateovan, bec je sluzio kao inspiracija za ovaj, jer nisam video da je neko na ovom forumu napisao ovakav tutorijal.

Nisam pomenuo mi cpu usage, ni memoriju ovde, pomenuo sam da stock ne koriste jer sam pomenuo, i napisao sam zasto.

Od tog momka sam tada trazio pomoc, niti si pitao kakvu, niti koliku.

Tako da ono, to sto ga.podjebavam, prelistaj sta je on prvi napisao i jebi ga, kad je tvrdoglav, sto da ne? :)
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: ᴀʀᴍᴀɢᴇá´...ᴏɴ poslato Avgust 08, 2018, 23:14:15 POSLE PODNE
@Unkovic decko taman smo se pomirili, ne vidim razlog o svadjanju u tutorialu, odjednom milion clanova kada je svadja, inace nema nikoga balkancine mrtve... Samo vi meni ne dirajte brata @Karburator -a i sve ok <3
I ti ces nekome reci sta ce koristiti u modu, neces ni ti ni ja nit ce iko, kako je ko navikao...
Ja sam navikao na yini dok je npr @Karburator na dini i eto, nema svrhe uciti mysql ako je razlika tiny asf :)
Znam i kada je y-less pricao o " brzini " mysql-a :)
Uzivajte mi, #NoHate
Ovo ne nazivaj svadjom.

A zapisacu recenicu
"Nema svrhe uciti mysql ako je razlika asf"
Toliko.

To sto se on vadi na te pomoci i ostalo moj problem nije. Sto se iznervirao zbog lagamog podjebavanja, takodje.

Tkd da, mora se xD
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

nisi zapisao tiny jer ne znas sta znaci ocigledno :D ;)
Sada cu ja napraviti memory hack plugin u C++ i fino uradit sistem cuvanja i da idem srati po forumu AJAWHRHWHRWH MOJ SISTEM SPREMANJA JE BOLJI OD MAJSKVELA AAAA, ne.

Citat: ᴀʀᴍᴀɢᴇá´...ᴏɴ poslato Avgust 08, 2018, 23:21:36 POSLE PODNE
nisi zapisao tiny jer ne znas sta znaci ocigledno :D ;)
Sada cu ja napraviti memory hack plugin u C++ i fino uradit sistem cuvanja i da idem srati po forumu AJAWHRHWHRWH MOJ SISTEM SPREMANJA JE BOLJI OD MAJSKVELA AAAA, ne.
Svejedno, zapisacu original
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.


Vidite ovako, da sam ja gledao sta o meni balkanci misle i sta pisu za mene, nikada ne bih dogurao dokle jesam, nikada ne bih radio to sto radim, nikada ne bih znao ni front ni back end, a ni software. Sve uvek sam sam ucio i sam gledao. Jedinog od programera na ovom forumu koga respectujem je Ino jer decko zna znanje i tu mu ne moze prici niko, jer svi radite zatucano i jebete se sa istim forama godinama u nazad.
Od kako sam na ovom sampu od 11-te u vec nekom radu skripte mape ucenje uvek se vrte isti kurci. Ja se izvinjavam ako sam nekog uvredio al' je tako sta mogu,

Svi misle da znaju i ja sam mislio a kad sam video naucio sam sto nisam znao i kraj. Ne kurcim se sada ja ovde a radio sam i ja razne brutalne sisteme svoje nikada krao nisam sve moje radove poseduje Ino, tkd boli me kurac za necije misljenje ja verujem u sebe i guram dalje ka uspehu.