Å kolica

Započeo Proffy, Septembar 06, 2010, 18:56:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hajde reicte nam vaÅ¡ prvi dan u Å¡koli ... Da čujemo kako ste se proveli itd.  ;)

Do jedan sat :D Dobili novu nastavnicu iz engleskog, tek izasla s fakulteta.. Mladaaa, lijepaaa :))))) 24-25 godina :P

Dobio sam nove prijatelje xD 1 razz opet nakon 8 godina xD


a sta da kazem... sve po starom , soim sto je jedan mazno godinu i dosla jedna dobra uciteljica it TZK  :P :P

Bilo je dobro...al u skoli nikad nije dobro jer je dosadno  :-\

Pa zato ti smisljas ideje za mape :D A ja opet razmisljam kako da skriptam dalje server xD


Ma sranje jbt dodem prvi dan u skolu odma 6 sati, za popizdit o.O jeb** ti skolu i sve!
Mysterious roleplay

Citat: â–º|Slick|Crack|â—,, poslato Septembar 06, 2010, 19:43:31 POSLE PODNE
Ma [cenzura] jbt dodem prvi dan u skolu odma 6 sati, za popizdit o.O jeb** ti skolu i sve!
Ne razumijem zašto 6 sati? Što ste vi radili 6 sati?




Pošto ja nisam napisao...

DoÅ¡ao sam u Å¡kolu s frendom i kljucamo da nadjemo di smo xD I čekali smo razrednika u hodniku ko cijela garda i eto unutra smo pricali s razrednikom, Å¡ta se smije Å¡ta nesmije, jel smijemo puÅ¡it i pit, jel smijemo razbijat prozore xD  itd.
Poslednja Izmena: Septembar 06, 2010, 19:49:36 POSLE PODNE od Napoleon

Lamine Diarra

Fudbal/nogomet prvi dan :D dobio upalu misica :-[

Dobio upalu sake :D Odma prvi dan razvalili vrata :P

Evo ja dobio 2 nove profe..iz kemije i biologije (to je 1) i iz fizike (to je druga)

i da..doso neki lik iz Kanade ;D jeebote lik ono..xD
zna Hrv ali dok ga nes pitas..npr pita ga razrednik Jesu li vas ucili o geografiji tamo u kanadi..a on : "NE"

xD podero se od smijeha

A lik ima para da ti nepricam..

Mijenja mu stari aute ko carape..vidis 1 dan na dvoristu jugo..

suta novi Auti LeMans

A preekosutra BMW M5..pa si vi decki mislite

P.S on mi je susjed

Jbte mi smo imali 6 sati, citali nam one neke pravilnike za 8 razz i te shitove onda dobili smo novu nastavnicu iz tzk (bomba ;-D), pricali kak smo proveli praznike 'cistili oko skole' zato jer su cistacice "vrjedne"... I prekinio sa curom :(

Citat: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Septembar 06, 2010, 19:31:59 POSLE PODNE
Pa zato ti smisljas ideje za mape :D A ja opet razmisljam kako da skriptam dalje server xD

Ja radim nove komande..xD

mape mi se uopce neslazu..vec sam napravio komandu za goto..sam samcat..(posto ni jedan bot iz mog raza nezna sta je pawn :/)

Imam Pawn papir..i compile i sve radi..xD