Prodajem kolekciu STEAM Igra

Započeo MR.Data, Septembar 04, 2010, 04:40:45 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Prodajem kolekciu sljedecih STEAM Igra


(Oni koji neznaju sto je steam mogu to pronaci TU: http://en.wikipedia.org/wiki/Steam_(software))
Cijena 500Kn (Posaljete mi na ziro - racun te u roku od 2h (nakon uplate),dobite podatke o racunu te promije nite Mail i PW na svoj kako zelite)
(Ozbiljnim kupcima preko TeamViwer-a dokazujem da nije fake ako ste zaenteresirani)
(Prvo me kontaktirajte na PM/PP)


Et to je to Hvala i lp!



Neznam meni je to previše za igrice Xd Da imas strategija i to onda bi uzeo

Pa sta bi ti, samo ti je MAFIA II 300kn.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Et ak je neko zaenteresiran neka mi se javi,ovo je fakat isplatljivo,nego et meni dopizdilo!
(Sad ce jos skola,krecem u srednju i nemam vremena za zajebanciu sa igrama pa et prodajem za male pare ;D)

možda ja znam tko bi htijeo uzet ja ti javim.....
a ja sigurno neb meni je i 20 kn za kopiju neku žao dat  :D :D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

JBT Vama je tu tesko dati 500Kn za kolekciu a sta da imate PS3 di je 1-Igra 500kn to bi bilo O.M.G!


Kak bi bilo tebi da radis ko budala 2 godine (bubam) i pokusavas prodati svoj rad, a ljudi ga samo "sisaju po torentima"? Naravno govorim za developere igara cijih igre sisas s torrenta.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Septembar 04, 2010, 19:16:43 POSLE PODNE
Kak bi bilo tebi da radis ko budala 2 godine (bubam) i pokusavas prodati svoj rad, a ljudi ga samo "sisaju po torentima"? Naravno govorim za developere igara cijih igre sisas s torrenta.
Ne brini, oni zarade svejedno novac koji ti neces vidjet vjerovatno u cijelom zivotu ...

Citat: Chris poslato Septembar 04, 2010, 19:23:36 POSLE PODNE
Citat: LordShigi poslato Septembar 04, 2010, 19:16:43 POSLE PODNE
Kak bi bilo tebi da radis ko budala 2 godine (bubam) i pokusavas prodati svoj rad, a ljudi ga samo "sisaju po torentima"? Naravno govorim za developere igara cijih igre sisas s torrenta.
Ne brini, oni zarade svejedno novac koji ti neces vidjet vjerovatno u cijelom zivotu ...

Istina!

Citat: Kruno1407 poslato Septembar 04, 2010, 19:38:26 POSLE PODNE
Citat: Chris poslato Septembar 04, 2010, 19:23:36 POSLE PODNE
Citat: LordShigi poslato Septembar 04, 2010, 19:16:43 POSLE PODNE
Kak bi bilo tebi da radis ko budala 2 godine (bubam) i pokusavas prodati svoj rad, a ljudi ga samo "sisaju po torentima"? Naravno govorim za developere igara cijih igre sisas s torrenta.
Ne brini, oni zarade svejedno novac koji ti neces vidjet vjerovatno u cijelom zivotu ...

Istina!

Ne mislim ja na komercijalne gadove tipa EA Sports. Mislim na Indie developere i na proizvoÄ'ače aplikacija.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Ma dobro dosta svadje,ko oce kupiti kupiti ko ce se jebati sa NE-Oreginalnim igrama slobodno. . .ma da sa NE-Oreginalnim igrama nemozes igrati neke MultiplayerIGRICE!