Abyss RPG/DM

Započeo Muma, Mart 03, 2018, 21:21:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

brate znam sve to nego imaju samo folderi SCRIPTFILES,GAMEMODES,PLUGINS i ta sranja
a nema srv cfg i ta sranja ,de molim vas pomagajte
kad ubacim te server.exe  kad udjem odma izadje :'(


|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.

Citat: Paunovicc Mapper poslato Mart 04, 2018, 12:24:49 POSLE PODNE
brate znam sve to nego imaju samo folderi SCRIPTFILES,GAMEMODES,PLUGINS i ta sranja
a nema srv cfg i ta sranja ,de molim vas pomagajte
kad ubacim te server.exe  kad udjem odma izadje :'(

Zašto jednostavno prvo ne počneš da učiš pawn jezik pa onda shvatiš šta ti treba za samp? Mod nije compileovan tako da nema amx, a pawno i .exe fajlove imaš da skineš sa samp foruma i ubaciš...

I sve to zbog one kurave? Sto se onaj bakugan zalepio na nju? Sto ne zna 1 poruku formatirati a naziva sebe developerom? ok
/\

Citat: Raptorâ,,¢ poslato Mart 04, 2018, 09:34:37 PRE PODNE
Nisi nikome trebao dat' mod.
Sad ce 'skripteri' sa BSampa otvarati servere, i srati da su radili mod od nule..
Moju ocenu znas. :D

Zato si ti tu da ih prosvetlis :))

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Citat: σgí poslato Mart 04, 2018, 13:06:53 POSLE PODNE
Zato si ti tu da ih prosvetlis :))
Sarkazam? rly..
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Pusti kurvu sto je ovo uradila,smiri se,vratice joj bog,ti nisi kriv brate,jedan od najboljih modova bez ikakvih bagova,zao mi je :(((

Lijepo lijepo sto se tice prezentacija i toga, a sto se tice koda mozes jos da napredujes samo uci :)

Steta sto objavi mod , palk cu  :'(

Respect for Muma187_


Dobar dobar edit moram priznatni, jako dobar posao si odradio svaka cast, fino svidjaju mi se tvoje ideje, neke su mi cak i poznate sve u svemu extra :) Nisam ga skidao niti cu batalio sam se sa sampom tako da ne sumnjam da je los kod (bar si popravio lukenzijev..)

Steta,nisam testao ali po onim prezentima vidim da kida  ;D
  
TRAXX
SAMP Professional Scripter
                  FB: https://www.facebook.com/traxxscript


Hvala svima. :)


Citat: .ксундер poslato Mart 04, 2018, 17:00:35 POSLE PODNE
Lijepo lijepo sto se tice prezentacija i toga, a sto se tice koda mozes jos da napredujes samo uci :)
Pa pošto je ovo stara verzija tj. iz decembra prošle godine na njoj nema ovih nekih poboljšanih stvari npr ovaj tutorial kako da ne baguje na puno igrača odjednom, onda neke stvari oko if, varijabli i stringova sam još bolje shvatio ali eto, nije se dalo...

Hvala. :)


Ne mogu da verujemmmmm  ???

credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif