Abyss RPG/DM

Započeo Muma, Mart 03, 2018, 21:21:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Odradio si jeben posao jos od Las Vegasa usao sam u pawno imao sam sta vidjeti mod je stvarno optimizovan 99% stvarno mi je zao sto si ga objavio ali stvarno vidi se da si ulozio vremena i truda u ovaj mod 10/10 kralju svaka cast

Citat: KoBrmember=1996][/member] link=topic=120320.msg826854#msg826854 date=1520256441]
Odradio si jeben posao jos od Las Vegasa usao sam u pawno imao sam sta vidjeti mod je stvarno optimizovan 99% stvarno mi je zao sto si ga objavio ali stvarno vidi se da si ulozio vremena i truda u ovaj mod 10/10 kralju svaka cast

U sustini ga nije on objavio vec Tijana Mathers ( neka kurava sta znam) , sad prica da je 'bakugan' imao pristup njenom racunu pa da je on objavio i razna sranja... steta unistili coveku trud od 5 6 meseci.
/\


Place mi se  :'( :'( :'(
Respect to:Muma Fojnica Capatain Foux Vasic Amain Yannick
92.222.49.113:7700
STAFFORD GAMING


Previous Names:Sone69 Sivir

Current name:Young B

Buraz nisi iskreno trebao ovako dobar gamemod objavljivati, stvarno steta!

Mod Kida zalosno sto si ga objavio ali zbog kurve je i ovaj mod objavljen mogao si dobre pare uzeti za ovo

Brate podrska,trudio si se mnogo truda ulozio.Uvijek ima ljubomornih osoba koje ce zeljeti da ti ne uspijes!! SAMOJ JAKO INACE MOD JE KIDALICA



Ja ne vjerujem da je ovo brat objavio :) Prije svega hvala jer je mod vrhunski, a dalje, zao mi je jer znam koliko je truda ulozeno.


Citat: #Kasperzi ãƒ,, poslato Mart 06, 2018, 11:12:04 PRE PODNE
Ja ne vjerujem da je ovo brat objavio :) Prije svega hvala jer je mod vrhunski, a dalje, zao mi je jer znam koliko je truda ulozeno.
jbg, prvo jedna kobila objavila ali ko zna šta ima u linku još pored moda tako da sam odlučio clean izbaciti, hvala :)

Meni kad ocu da startam samp server kucni naravno pise treba vcruntime140.dll ja ubacim taj dll onda nece uopste da se starta samp server POMAGAJTE  :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Respect to:Muma Fojnica Capatain Foux Vasic Amain Yannick
92.222.49.113:7700
STAFFORD GAMING


Previous Names:Sone69 Sivir

Current name:Young B

Citat: Young B poslato Mart 06, 2018, 13:51:48 POSLE PODNE
Meni kad ocu da startam samp server kucni naravno pise treba vcruntime140.dll ja ubacim taj dll onda nece uopste da se starta samp server POMAGAJTE  :'( :'( :'( :'( :'( :'(
/q

Kako se postavlja admin ovamo,ne mogu da nadjem u skripti